Секс между приятели - начин да прекъснеш приятелството или..

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Секс между приятели - начин да прекъснеш приятелството или..

Мнениеот kauda » 04 Юли 2017, 14:00

Monika_Spasova написа:Добре де, чак да не се случва, случва се, може би в тоя случай не са били готови за такова нещо, но по принцип много хора не приемат секса много на серозно и си правят каквото си поискат и секс и после пак са приятели, и т.н. Дори често си се използват за секс само. Явно тук има някакви ценности намесени, които са били прекрачени.

Така е, когато е само секс няма чувства. Това няма как да развали приятелство. В тоя случай е имало не сао сексуално привличане а нещо повече. Случва се и не всеки е готов да се впусне в нова връзка.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Секс между приятели - начин да прекъснеш приятелството или..

Мнениеот Lisica » 07 Юли 2017, 09:20

Ако не се превърне във връзка това, което се е случило, няма как да се върне прителството. Когато нещата преминат една граница няма връщане назад.
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Секс между приятели - начин да прекъснеш приятелството или..

Мнениеот miron » 14 Юли 2017, 10:25

За един такъв случай знам от мой приятел. Той се среща с една жена, дето мъжът й е в чужбина и прави секс с нея, когато си поиска и тя е съгласна, разбира се. Но приятелство и секс няма как да се получи.
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Секс между приятели - начин да прекъснеш приятелството или..

Мнениеот Локумът » 14 Юли 2017, 11:34

miron написа:За един такъв случай знам от мой приятел. Той се среща с една жена, дето мъжът й е в чужбина и прави секс с нея, когато си поиска и тя е съгласна, разбира се. Но приятелство и секс няма как да се получи.

а има много такива играчи, аз имам един приятел, който е голям пичага, на 46 години е, няма си жена, има едно дете колкото да се е размножил, и всяка вечер е с различни момичета, че някои от тях са и на по 17-18 години и си живее.. момичетата дори му звънят сами да го търсят. Но тва е далеч от приятелството.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Секс между приятели - начин да прекъснеш приятелството или..

Мнениеот Snejna » 27 Окт 2017, 11:48

Няма как да не е грешка, свалят ли се дрехите между приятели е много вероятно да се прекрати приятелството, особено ако няма намерения за по-дългосрочна връзка. Но такава опасност винаги има между мъж и жена. Затова казват, че няма приятелство между мъж и жена.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Секс между приятели - начин да прекъснеш приятелството или..

Мнениеот Gold » 27 Окт 2017, 16:54

Не мисля, че може да има истинско приятелство между мъж и жена.. кой мъж би бил приятел на една жена, ако има възможност да спи с нея.. След приятелски секс всеки път ми се случвало неприятната ситуация постоянно да искат нещо повече от това и връзка. А след като ги отрежа започва сърдене и промяна на отношението и вече не сме същите приятели. За това по-добре без секс с мъжете, които искаш да имаш някакво подобие на приятелство или познанство.
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Секс между приятели - начин да прекъснеш приятелството или..

Мнениеот kauda » 28 Окт 2017, 09:20

Gold написа:Не мисля, че може да има истинско приятелство между мъж и жена.. кой мъж би бил приятел на една жена, ако има възможност да спи с нея.. След приятелски секс всеки път ми се случвало неприятната ситуация постоянно да искат нещо повече от това и връзка. А след като ги отрежа започва сърдене и промяна на отношението и вече не сме същите приятели. За това по-добре без секс с мъжете, които искаш да имаш някакво подобие на приятелство или познанство.

Аз имам приятел мъж, от години, никога не е стоял въпорсът пред нас да спим заедно - в най-активните ни години и от към връзки, прекарвахме по седмица неразделни, включвайки спане - подчертавам СПАНЕ заедно, без секс, без прегръдки, без нищо друго. Усетихме, че нещата започват да се променят, седнахме, поговорихме и се разбрахме, че нищо от това няма да излезе. Никога не сме спали заедно, веднъж се целунахме, това беше всичко. Приятели сме над 10 години и може да не се виждаме често, знаем, че можем да разчитаме един на друг. Но намеси ли се секса веднъж, няма как да остане същото приятелството, дали единия или другия ще иска нещо повече, дали пък няма да се получи неловък момент... но все нещо ще се промени.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Секс между приятели - начин да прекъснеш приятелството или..

Мнениеот Rali_hr » 27 Ное 2017, 15:18

Има ли намесени чувства, не става. То и без чувства има ли секс няма как да има вечно приятелство, той разваля нещата. Представете си да сте прияли с човек, с който си правите секс по между другото и изведнъж се оказвате с нова връзка и нов човек, как ще приеме секс приятеля?
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Секс между приятели - начин да прекъснеш приятелството или..

Мнениеот Pipilota » 18 Дек 2017, 13:35

Аз не бих правила секс с приятел, в крайна сметка малко са ми приятелите, за да ги губя по такъв начин. Малко вероятно да се зароди връзка в историята, която прочетох. Това може да стане, след като е минало време и предишната връзка е забравена, а раните излекувани.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Секс между приятели - начин да прекъснеш приятелството или..

Мнениеот Rainy mood » 29 Мар 2019, 11:25

Според мен сексът между приятели води точно до това, разрушаване на приятелството. Трудно е да имаш сексуална връзка с някого и едновременно с това той да е най-близкия ти човек, с когото да споделяш всичко съкровено.
Rainy mood
 
Мнения: 39
Регистриран на: 08 Фев 2019, 10:53

Предишна

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта