Доктор Ина Цонева - гинеколог, Стара Загора - лошо мнение

Болници, медицински центрове, лекарски кабинети, аптеки - полезна информация и мнения на пациенти!

Доктор Ина Цонева - гинеколог, Стара Загора - лошо мнение

Мнениеот jasmin » 11 Дек 2012, 21:36

Съвсем отскоро съм в Стара Загора и си търсех добър гинеколог, жена. Препоръчаха ми доктор Ина Цонева, реших да се доверя на препоръката на приятели. За мое голямо учудване, доктор Ина Цонева си позволи да не дойде на първата ни уречена среща, като аз и още няколко жени я чакахме над час.
След това си уредих втора среща. Препоръчаната ми доктор Ина Цонева разсеяно разгледа изследванията ми, които старателно си бях направила по препоръка на старата ми лекарка от Варна. След това побърза да ме уведоми, че след като тя не ми е назначавала изследвания, абсолютно е било безполезно да ги правя. Все пак, човешкото в нея проговори - предложи ми да ги разчете "срещу 10 лева".
Доктор Ина Цонева не работи по Здравна каса, оставих и някакви пари за прегледа и се махнах.
Но много ми стана чудно:
- това "доктор" прякор ли е при такъв тип лекари?
- до каква степен е необходимо да си меркантилен в една професия, която трябва да е точно обратното на меркантилността
- дали съм попаднала в "слепия час" на доктор Ина Цонева или това и е дежурното поведение към пациентите.

Аз вече не искам да съм сред тях, но искам да споделя лошото си мнение за този гинеколог от Стара Загора. Дали бъркам или не, не знам, но търся друг специалист. Не харесвам грубото отношение, съчетано с меркантилност, уважаема доктор Цонева.
Аватар
jasmin
 
Мнения: 54
Регистриран на: 29 Юли 2012, 09:08

Re: Доктор Ина Цонева - гинеколог, Стара Загора - лошо мнение

Мнениеот lini_leni » 08 Авг 2014, 13:10

Твърде много разочарования има около гинеколозите за съжаление, това трябва да са най-внимателните и човечни лекари, а всъщност са пълни дебили, които се мъчат да изкрънкат още 10 лева от тебе. :(
lini_leni
 
Мнения: 491
Регистриран на: 27 Сеп 2013, 12:03

Re: Доктор Ина Цонева - гинеколог, Стара Загора - лошо мнение

Мнениеот vanessa_ » 11 Окт 2016, 14:29

И добри лошо съм чувала за тази лекарка, като всеки трябва да си прецени. Азне бих й се доверила, знам, че е много агресивна към пациентите си.
vanessa_
 
Мнения: 337
Регистриран на: 10 Окт 2016, 13:41

Re: Доктор Ина Цонева - гинеколог, Стара Загора - лошо мнение

Мнениеот stefka-dimitar.kozarovi » 18 Дек 2018, 13:43

Благодарение на Цонева брат ми си имат дете със синдрома на даун без да ги види макар че ходиха на всяко тримесечие на платен преглед! Апелирам бременните мами не ходете при НЕЯ!
stefka-dimitar.kozarovi
 
Мнения: 1
Регистриран на: 18 Дек 2018, 13:40

Re: Доктор Ина Цонева - гинеколог, Стара Загора - лошо мнение

Мнениеот Viki Borisova » 05 Апр 2019, 14:16

Аз имам добро мнение за Д-р Цонева. Мисля, че е добър специалист, но не може ВИНАГИ и със ВСИЧКИ да бъде мила и добра. Не подкрепям лошото и поведение понякога, но се опитвам "да вляза и в нейните обувки". Работата с хора винаги натоварва. А такива бъдещи мами съм виждала пред кабинета й, че и на мен ми се е искало да ги ритна в кокалчетата! То не са претенции, то не са искания... Да се чуди човек, те ли са лекарите или тя?
Viki Borisova
 
Мнения: 94
Регистриран на: 22 Мар 2019, 11:22


Назад към Здравни адреси

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта