Актуален ли е моливът за устни?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Актуален ли е моливът за устни?

Мнениеот electra_edd » 21 Фев 2013, 11:37

По- меките стоят по естествено, а и не драскат устните :)
electra_edd
 
Мнения: 58
Регистриран на: 21 Фев 2013, 10:22

Re: Актуален ли е моливът за устни?

Мнениеот qna toneva » 21 Фев 2013, 12:13

и с молив и без молив хубавите устни и усмивка са си хубави :lol: мисля,че добре подбраният молив,сливащ се с нюанса на червилото би бил добра идея........
qna toneva
 
Мнения: 162
Регистриран на: 17 Фев 2013, 17:11

Re: Актуален ли е моливът за устни?

Мнениеот biliana91 » 21 Фев 2013, 14:33

Стига да има нужда - защо не. Ако искаш да подчертаеш контура (когато устните са по тънки напр. изглежда добре), но при наличието на големи устни моливът е напълно излишен, защото става прекалено. Малко уточнение - говоря за цветове идентични или със съвсем малка разлика от цвета на червилото... сигурна съм, че повечето сме против черния молив с телесно червило.... :cry: ... общо взето всичко в нормите е красиво, с каквото и да се прекали е грозно и неестествено. Освен с някои неща... но те не са по темата. :D
Аватар
biliana91
 
Мнения: 19
Регистриран на: 20 Фев 2013, 14:46
Местоположение: Варна

Re: Актуален ли е моливът за устни?

Мнениеот Prolet8 » 24 Фев 2013, 23:06

Да, защо пък не. Аз си слагам. Не редовно, само като ми хрумне! Харесвам се с молив. Не всички имаме силикон в устните все пак :))) Моят е светло кафяв и си слагам подобно червило. Не знам какво е правилото за молива и червилото, но тази комбинация аз я харесвам, не ме интересува мнението на околните дали ме харесват така или не!
Prolet8
 
Мнения: 112
Регистриран на: 22 Фев 2013, 21:31

Re: Актуален ли е моливът за устни?

Мнениеот rossitta » 20 Мар 2013, 16:16

Да! С помоща на правилно подбраните молив и червило, жената може да нанесе “малки” корекции във формата и големината на устните си. Разбира се съгласявам се с всички дами, които изразиха мнение, че моливът трябва да е дискретен, а що се отнася до комбинацията тъмен молив- цветно червило...подходяща е за Хелойин
rossitta
 
Мнения: 190
Регистриран на: 06 Дек 2012, 14:00

Re: Актуален ли е моливът за устни?

Мнениеот Lili_pili » 16 Мар 2015, 11:53

Отдавна моливът на устните трябва да е в цвета на червилото, а не по-тъмен. :) Така само се подчертават и оформят, а не изглеждат смешно и абсурдно, като фолк звезда от началото на новия век :)
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Актуален ли е моливът за устни?

Мнениеот vanessa_ » 02 Сеп 2017, 11:09

Не бих си сложила в наши дни молив за устни. :mrgreen: Макар че всъшност тази моза се завръща, но се слага молив в близък или същия цвят като червилото, малко извън линията на устните, за да се увеличат визуално. За мен е страшно грозно, няма по-красиво нещо от естествено и леко подчертани устни, тъмното червило мисля, че стои добре на много малко жени.
vanessa_
 
Мнения: 337
Регистриран на: 10 Окт 2016, 13:41

Re: Актуален ли е моливът за устни?

Мнениеот kikimoraa » 03 Сеп 2017, 08:30

На мен не ми харесва, но често го използват жените. Не винаги обаче го слагат добре, да не кажа, че никога не го правят.
kikimoraa
 
Мнения: 255
Регистриран на: 26 Мар 2017, 11:03

Re: Актуален ли е моливът за устни?

Мнениеот Pipilota » 17 Ное 2017, 12:00

Молив за устни не съм ползвала от години,макар че има жени, на които им стои добре.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Актуален ли е моливът за устни?

Мнениеот Гълъбина_55 » 16 Мар 2018, 18:11

Ако използваш молив за устни, избирай такъв, който е близо до цвета на червилото. Иначе може да постигнеш обратния ефект.
Аватар
Гълъбина_55
 
Мнения: 85
Регистриран на: 23 Фев 2018, 15:06

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта