Фентъзи филмът - красива приказка,измъква ни от реалността

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Фентъзи филмът - красива приказка,измъква ни от реалността

Мнениеот manmut » 13 Дек 2012, 13:13

Предколедно ни засипват рекламите на нов фентъзи филм - Хобит. Честно казано обичам да гледам такива филми, защото поне за два часа ме измъкват от сивата реалност, пълна с битовизми и дребни неща, които ти тровят живота. А вие харесвате ли фентъзи жанра?
Който отиде да го гледа на премиерата, нека каже какви са му впечатленията. Помня колко резервиран бях относно Аватар, но все пак отидох в киното и не съжалявам. Ще видим дали има място за сравнение между двата филма. Кой е вашият любим фентъзи филм? Споделете мнения, препоръчайте ми кой да гледам, че сега съм се зарибил по този жанр.
manmut
 
Мнения: 22
Регистриран на: 07 Дек 2012, 11:41

Re: Фентъзи филмът - красива приказка,измъква ни от реалността

Мнениеот LaCoquine » 25 Юли 2014, 14:13

Да, обичам да гледам и фентъзита, но наистина нещо трябва сериозно да ме грабне, за да го запомня. Да ти кажа не помня дали съм гледала Хобит, но щом не съм запомнила лично мен не ме е пленил с нещо изключително, но да, за Аватар и аз останах впечатлена, хареса ми.
В крайна сметка гледам филми, за да се разтоварвам, а не да натоварвам съзнанието си и по тази причина може би не ги помня :roll: :)
LaCoquine
 
Мнения: 291
Регистриран на: 10 Юли 2014, 14:58

Re: Фентъзи филмът - красива приказка,измъква ни от реалността

Мнениеот dessiblond » 30 Юли 2014, 10:16

Не харесвам фентъзи филмите, прекалено далеч са от реалността и точно там ме губят, предпочитам леки комедии или приключенски ;)
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Фентъзи филмът - красива приказка,измъква ни от реалността

Мнениеот Kremiliya » 08 Яну 2015, 15:34

Харесвам такива филми, които като Хобит, мога да оприлича и на приключенски. Е Хобит не ми е най-любимия филм, но това е друга тема. Не харесвам космически фентъзи филми, като Междузвездни войни, но мисля, че проблемът е в мен, защото не харесвам стари филми :)
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Фентъзи филмът - красива приказка,измъква ни от реалността

Мнениеот Elica » 09 Яну 2015, 14:47

Много харесвам такива филми, едни от любимите ми са. Измъкват те от реалността и можеш да видиш много красиви гледки, дори и да са измислица. ;)
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Фентъзи филмът - красива приказка,измъква ни от реалността

Мнениеот Burborino » 09 Яну 2015, 14:59

Не съм фен на фентъзито, но обожавам Властелинът на пръстените и Хобит. Направо съм запленена :oops: :oops: :oops: Много късно реших да гледам Властелина. Първо него гледах. За сефте преди 2 години. Оттогава съм го гледала повече от 10 пъти.
След това прочетох Хобит и след това гледах и филмите. Миналата седмица ходих на последната част... беше върховно и едновременно тъжно изживяване.
Подписът ми е реплика на Ам-Гъл от Хобит/Властелинът. :oops:
What's it got in its nasty little pocketses, eh, my precious?
Аватар
Burborino
 
Мнения: 301
Регистриран на: 26 Ное 2014, 18:52
Местоположение: middle-earth

Re: Фентъзи филмът - красива приказка,измъква ни от реалността

Мнениеот Anka » 09 Яну 2015, 15:10

Бърборино, учудващо направо, че чак сега си гледала Властелинът! Спомням си, че като ученичка бях голяма почитателка на Леголас, то май това беше първата такава голяма роля на Орландо Блуум. :roll:
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Фентъзи филмът - красива приказка,измъква ни от реалността

Мнениеот Burborino » 09 Яну 2015, 15:18

Заради Фродо бях с предразсъдъци. много ми е неприятен актьора. :lol: И накрая се примирих и го преглътнах. :lol: :lol: :lol:
What's it got in its nasty little pocketses, eh, my precious?
Аватар
Burborino
 
Мнения: 301
Регистриран на: 26 Ное 2014, 18:52
Местоположение: middle-earth

Re: Фентъзи филмът - красива приказка,измъква ни от реалността

Мнениеот Mon_ton » 09 Яну 2015, 15:32

Burborino написа:Заради Фродо бях с предразсъдъци. много ми е неприятен актьора. :lol: И накрая се примирих и го преглътнах. :lol: :lol: :lol:

хахаха На мен ми приличат на няккави бебенца тези и с едни такива чисти чувства на прегръдки, а след последното излъчване по тв установих, че имат косми по краката, което беше супер впечатляващо! :shock:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Фентъзи филмът - красива приказка,измъква ни от реалността

Мнениеот Burborino » 09 Яну 2015, 15:34

хахахаха :lol: Да, хобитите с това са известни освен всичко друго, че имат косми на краката си. :lol: :lol: :lol: Помня като започнах да чета Властелина едно време... нали започва с малко предистория от Хобит и така се смях на тия космати крака. :lol: :lol: :lol:
What's it got in its nasty little pocketses, eh, my precious?
Аватар
Burborino
 
Мнения: 301
Регистриран на: 26 Ное 2014, 18:52
Местоположение: middle-earth

Следваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта