Колко време ни е нужно да се влюбим?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Колко време ни е нужно да се влюбим?

Мнениеот Monika_Spasova » 18 Юни 2017, 10:07

по принцип аз вярвам, че никой не знае дали е намерил човека с главните букви. никога не знаем, дали няма да се влюбим, докато сме с някой друг, дали няма да се появи той или пък някой друг, който д ани завърти главата. любовта не следва сценарий и тя е много различна, изненадваща, може да се случи дори и да не искаме. може да я отричаме, но тя да е там..
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Колко време ни е нужно да се влюбим?

Мнениеот Jully » 25 Юни 2018, 16:16

За мен няма срок, когато дойде любовта тогава. С мъжътр ми имахме доста дълга връзка, преди да заговорим за влюбвания, любов и да започнем да планираме бъдещето си заедно. Не мога да кжа, че дори се усеща , когато идва любовта, за да може да се каже.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Колко време ни е нужно да се влюбим?

Мнениеот Frac » 25 Юни 2018, 17:01

За 90 секунди ми се вижда твърде малко време, за да се влюби човек. Да бъде привлечен -да, но според мен и много други неща от оказват влияние - начин на изказване, чар, движения, отношение, разбиране, абе както се казва да сте на една вълна или пък да се допълвате. Тези неща се разбират малко по-късно, след тези 90 секунди. Иначе, ако има такива случаи-Евала, но аз не познавам :)
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Колко време ни е нужно да се влюбим?

Мнениеот Dipsy » 05 Юли 2018, 17:28

Аз преди се влюбвах за ден, но на третия вече ми минаваше. ама пък силно обичах хич да не е :bouncymulticolor:
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

Re: Колко време ни е нужно да се влюбим?

Мнениеот ivan.stoqnov » 05 Юли 2018, 17:51

winterrose написа:Понякога и 5 минути са достатъчни :) Говорим за влюбване, а не за любов ;)

:goodpost: Даже са ми много, ама толкова някъде :lol:
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Колко време ни е нужно да се влюбим?

Мнениеот Dust » 12 Дек 2018, 15:57

Е, то това е толкова относително. Някои хора са влюбчиви, други - са подозрителни и мнителни. Аз, например, не се влюбвам лесно. Трябва ми време този човек да се докаже пред мен.
Dust
 
Мнения: 112
Регистриран на: 13 Ное 2018, 12:17

Предишна

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта