Вегетарианците са по-добри в леглото

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Вегетарианците са по-добри в леглото

Мнениеот Snejna » 22 Дек 2014, 16:59

Pipilota написа:Не съм била с вегетарианец, но пък нали знаете, че говорят за мъжете, които са добри в леглото, че са тигри, така че кой е виждал тигър, който не яде месо. :mrgreen:

:lol: :lol: :lol: :lol: У вас май сте привърженици на месото, а? :lol: :P
Аз не вярвам, че храната има значение :))
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Вегетарианците са по-добри в леглото

Мнениеот Elica » 05 Яну 2015, 16:35

Snejna написа:
Pipilota написа:Не съм била с вегетарианец, но пък нали знаете, че говорят за мъжете, които са добри в леглото, че са тигри, така че кой е виждал тигър, който не яде месо. :mrgreen:

:lol: :lol: :lol: :lol: У вас май сте привърженици на месото, а? :lol: :P
Аз не вярвам, че храната има значение :))

Надяваме се по-скоро, че храната няма значение, докато не бъдем и с вегетарианец няма как да знаем, но все пак всичко опира до човека, може би трябва половинката си да я научим да откаже месото и тогава да се направи реална съпоставка. :roll:
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Вегетарианците са по-добри в леглото

Мнениеот mix_twix » 06 Яну 2015, 18:04

ЛЪЖА Е! :)) Само лъвове сме събрани :lol: :lol: :lol: питайте лъвиците, че сме много добри месоядните ;)
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Вегетарианците са по-добри в леглото

Мнениеот Kaya » 06 Яну 2015, 18:11

mix_twix написа:ЛЪЖА Е! :)) Само лъвове сме събрани :lol: :lol: :lol: питайте лъвиците, че сме много добри месоядните ;)

И моят мъж това го твърди :))
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Вегетарианците са по-добри в леглото

Мнениеот Krum » 07 Юли 2015, 13:33

Kaya написа:
mix_twix написа:ЛЪЖА Е! :)) Само лъвове сме събрани :lol: :lol: :lol: питайте лъвиците, че сме много добри месоядните ;)

И моят мъж това го твърди :))

Факт, все сме лъвове и тигри, ама като ги знам тея котки с какви размери се хвалят по-добре да сме друго животно сякаш :lol:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Вегетарианците са по-добри в леглото

Мнениеот Bass » 08 Юли 2015, 15:33

Ми аз се чудя, като съм някакъв такъв никакъв по средата, щото не ям много месо, ама не е като пък да не ям въобще... Ше питам довечера и ше ви кажа утре.
Аватар
Bass
 
Мнения: 332
Регистриран на: 21 Апр 2015, 10:44

Re: Вегетарианците са по-добри в леглото

Мнениеот annydance » 08 Юли 2015, 16:49

Bass написа:Ми аз се чудя, като съм някакъв такъв никакъв по средата, щото не ям много месо, ама не е като пък да не ям въобще... Ше питам довечера и ше ви кажа утре.

Добре е да имаш второ мнение, ама точно жена си ли ще питаш, тя душата да не е ненормална да ти кажа, че вчера е било по-зле от днес, например :mrgreen: :mrgreen:
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Вегетарианците са по-добри в леглото

Мнениеот silver933 » 09 Юли 2015, 10:42

Bass написа:Ми аз се чудя, като съм някакъв такъв никакъв по средата, щото не ям много месо, ама не е като пък да не ям въобще... Ше питам довечера и ше ви кажа утре.

Ще правиш тест според това какво си ял преди секс ;) В единия път пържола, на другия зеле с моркови, после ще искаш сравнение.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Вегетарианците са по-добри в леглото

Мнениеот Harmony » 09 Юли 2015, 10:44

annydance написа:
Bass написа:Ми аз се чудя, като съм някакъв такъв никакъв по средата, щото не ям много месо, ама не е като пък да не ям въобще... Ше питам довечера и ше ви кажа утре.

Добре е да имаш второ мнение, ама точно жена си ли ще питаш, тя душата да не е ненормална да ти кажа, че вчера е било по-зле от днес, например :mrgreen: :mrgreen:

Абе пак си зависи от отношенията, аз всичко си казвам, каквото и да ме питат :D Така, че с нетърпение чакаме мнението на жена ти :mrgreen: :mrgreen:
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Вегетарианците са по-добри в леглото

Мнениеот Bass » 09 Юли 2015, 11:02

Ми, снощи секс нямаше. Преядохме и двамата - тя с пържола, аз с шопска салата. Т'ва е то - жуот.
Аватар
Bass
 
Мнения: 332
Регистриран на: 21 Апр 2015, 10:44

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron