Вегетарианците са по-добри в леглото

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Вегетарианците са по-добри в леглото

Мнениеот viking » 07 Юли 2016, 11:08

marsu написа:
julianne написа:Аз не виждам какво общо има между вида храна и уменията в леглото. Според мен не зависи от това дали ядеш само плодове и зеленчуци или месо как се представяш в леглото.

Умората умората.. и продължителността на акта. :mrgreen:


Кой повече издържа - вегетарианеца или месоядния :lol: ? Би трябвало втория, месото дава сили :smile: .
viking
 
Мнения: 243
Регистриран на: 27 Май 2014, 10:29

Re: Вегетарианците са по-добри в леглото

Мнениеот Snejna » 21 Юли 2016, 16:11

viking написа:
marsu написа:
julianne написа:Аз не виждам какво общо има между вида храна и уменията в леглото. Според мен не зависи от това дали ядеш само плодове и зеленчуци или месо как се представяш в леглото.

Умората умората.. и продължителността на акта. :mrgreen:


Кой повече издържа - вегетарианеца или месоядния :lol: ? Би трябвало втория, месото дава сили :smile: .

А, нали всъщност те уморява повече, защото вегетарианците ядат много жива храна, което пълни тялото им с кислород и от там те направо "мачкат' :)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Вегетарианците са по-добри в леглото

Мнениеот Alex_mor » 05 Юли 2017, 10:22

Възможно е да са по-добри заради по-дорбото си здравословно състояние. Но и месоядните не отстъпваме. По-скоро мога да кажа, че хората които имат добро и здраво тяло са по-добри в ласките от другите.
Alex_mor
 
Мнения: 390
Регистриран на: 18 Юни 2015, 09:39

Re: Вегетарианците са по-добри в леглото

Мнениеот asdddwww » 05 Юли 2017, 11:04

:+1: за балансираната диета. Няма как някой, който е ял до преди малко бургери и не може да диша в следващия миг да е готов на добри подзиви в леглото. Излишните килограми пречат на секса и то немалко. И там се иска издръжливост и добра физическа форма. Няма как да пъхти преуморен над жената, тва даже не е секси!
Аватар
asdddwww
 
Мнения: 324
Регистриран на: 22 Юли 2015, 10:29

Re: Вегетарианците са по-добри в леглото

Мнениеот rabotnata pchela » 05 Юли 2017, 14:15

Има много месоядни, които се справят идеално влеглото! Даже бившия ми приятел беше предобър, чак ми омръзваше да правим секс.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Вегетарианците са по-добри в леглото

Мнениеот Pipilota » 20 Юли 2017, 15:27

Ами вегетарианската деита си е доста полезна за здравето, тука не може да се спори! :D Никога не съм била с вегетарианец, за да мога да сравня, макар че може би трябва да се сравнява един и същи мъж, иначе няма да е честно
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Вегетарианците са по-добри в леглото

Мнениеот asdddwww » 21 Юли 2017, 09:42

Бил съм вегетарианец, сега съм си месояден, мога да кажа, че се справям еднакво добре, но аз съм в добра физическа форма, като цяло.
Аватар
asdddwww
 
Мнения: 324
Регистриран на: 22 Юли 2015, 10:29

Re: Вегетарианците са по-добри в леглото

Мнениеот S_Milenska » 25 Юли 2017, 15:28

Не съм била с вегетарианец, но от много месоядни съм оставала сравнително много доволна.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Вегетарианците са по-добри в леглото

Мнениеот Ванила » 17 Дек 2018, 17:06

Много се смях на това твърдение. Същото като да кажеш, че блондинките били по-глупави. Дрън дрън, че пляс!
Ванила
 
Мнения: 96
Регистриран на: 25 Ное 2018, 12:35

Re: Вегетарианците са по-добри в леглото

Мнениеот Innerlane » 18 Яну 2019, 21:59

Моят мъж е два метра и сто кила. Ако го държа на плодове и зеленчуци само, НИКОГА няма да стигнем до секс...
Innerlane
 
Мнения: 123
Регистриран на: 04 Апр 2016, 15:41

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron