22 правила как да съблазниш любимата жена

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: 22 правила как да съблазниш любимата жена

Мнениеот Memento » 18 Фев 2012, 18:48

ogi-smile написа:Много чудно, защо се занимаваме само с писане, аве хора тръгвайте на проба грешка... Ако едно не стане ще стане друго и така докато се получи... Само да се чете и да се вайкаме полза няма, тръгвайте на лов, е там е истината... :D :D :D :D


Съгласен съм на 100 %, литература и информация по въпроса има с хиляди страници. Гурута на свалките проповядват гарантирано сигурни начини как да се свали една жена, дори има такива курсове които се провеждат дори и в България. Няма нищо лошо в това, който му е интересно и мисли, че има нужда не е зле да научи нещо ново, но само с четене не става, тези неща трябва да се прилагат и на живо в реалният живот а за това се иска много повече от знания, иска се самоувереност, самочувствие, хладнокръвие и много бърз ум. Не всеки може да се похвали с притежанието на такива качества и твърде често написаното в книгите се различава коренно от свалката на живо, тези неща не са за всеки.
Най-сигурният начин е да излезете навън и да пробвате, да пробвате всяка удобна възможност за това, нищо, че в началото няма да се получи но това е начина да станете истински добри в общуването с жените и да жънете успехи сред тях!!!
Аватар
Memento
 
Мнения: 700
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:13

Re: 22 правила как да съблазниш любимата жена

Мнениеот ogi-smile » 21 Фев 2012, 12:32

Има ли някой, който вече се е престрашил да действа, та да разкаже кое действа, кое не?
Или всеки сам за себе си, а пък каквото стане, ще си ближем раните от отказите сами...
Аватар
ogi-smile
 
Мнения: 284
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:05

Re: 22 правила как да съблазниш любимата жена

Мнениеот Memento » 21 Фев 2012, 12:39

ogi-smile написа:Има ли някой, който вече се е престрашил да действа, та да разкаже кое действа, кое не?
Или всеки сам за себе си, а пък каквото стане, ще си ближем раните от отказите сами...


Знам един малък трик за получаване на контакти на избрана жена или група жени.
В нощен клуб група мъже приближават група свободни жени с молба да им направят снимка понеже са си забравили фотоапарата. Момичетата правят и се завързва разговор. След това се задава въпроса ами как ще си получим снимката ... следва размяна на контакти - виртуални и реални необходими за получаването на снимката и бъдещи предпоставки за вазимоотношения. Проверено е и действа на 90 % :)
Аватар
Memento
 
Мнения: 700
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:13

Re: 22 правила как да съблазниш любимата жена

Мнениеот cheap&chic » 21 Фев 2012, 14:37

набелязвайте си жени със смартфони, защото не всички имат в себе си фотоапарат :) ако на мен някой ми го каже, веднага бих го пратила при професионалистите от tillate или нещо такова :) или бих си помислила, брей, това и аз дето съм жена не бих го направила от нарцисизъм, какви са тез мъже?
Jupiter aligns with Mars
Аватар
cheap&chic
 
Мнения: 49
Регистриран на: 19 Яну 2012, 15:28

Re: 22 правила как да съблазниш любимата жена

Мнениеот cheap&chic » 21 Фев 2012, 14:56

Jupiter aligns with Mars
Аватар
cheap&chic
 
Мнения: 49
Регистриран на: 19 Яну 2012, 15:28

Re: 22 правила как да съблазниш любимата жена

Мнениеот Memento » 22 Фев 2012, 13:11

cheap&chic написа:набелязвайте си жени със смартфони, защото не всички имат в себе си фотоапарат :) ако на мен някой ми го каже, веднага бих го пратила при професионалистите от tillate или нещо такова :) или бих си помислила, брей, това и аз дето съм жена не бих го направила от нарцисизъм, какви са тез мъже?


Това е просто евтин трик, първо ниво по сила от скалата на сваляческият занаят. Ти какво очакваш да ти ги разкрием всичките и да станеш недостъпна ли? Не може така чадо, не може, най-силните козове на мъжете винаги ще останат тайна за такива като вас :) :) :)
Аватар
Memento
 
Мнения: 700
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:13

Re: 22 правила как да съблазниш любимата жена

Мнениеот cheap&chic » 22 Фев 2012, 13:28

какво пък ще рече такива като нас, чадиното? между другото не са ми интересни козовете ви на теория, така и така :)
Jupiter aligns with Mars
Аватар
cheap&chic
 
Мнения: 49
Регистриран на: 19 Яну 2012, 15:28

Re: 22 правила как да съблазниш любимата жена

Мнениеот Memento » 22 Фев 2012, 15:37

cheap&chic написа:какво пък ще рече такива като нас, чадиното? между другото не са ми интересни козовете ви на теория, така и така :)


На практика ли са Ви по-интересни или въобще не будят интерес във Вашата женска психика :)
Аватар
Memento
 
Мнения: 700
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:13

Re: 22 правила как да съблазниш любимата жена

Мнениеот cheap&chic » 22 Фев 2012, 18:04

с питане може да се стигне до Цариград, но що се касае до женската психика, усетът е ключов. мога да ви кажа точно 3 правила с които няма как да сбъркате: увереност, смелост и добри маниери, никоя жена не би устояла на "взривоопасната" им комбинация. от много формуми, разследвания и правила, според мен никой не е прокопсал в свалките. и да, практиката е най-важна, както и Вие по-горе споменахте, господине
Jupiter aligns with Mars
Аватар
cheap&chic
 
Мнения: 49
Регистриран на: 19 Яну 2012, 15:28

Re: 22 правила как да съблазниш любимата жена

Мнениеот genata76 » 09 Апр 2012, 11:37

Не мисля, че има точна рецепта за това как да свалиш една жена :roll: Всяка жена е различна и изисква различен подход, но съм убеден, че жените винаги разбират кога ги сваляме и когато това е прекалено агресивно, определено не е добре :mrgreen: Или пък да използвам някакви заучени фрази... Смешно е, така че по-добре да бъдем себе си, отколкото да театралничим и да се правим на такива каквито не сме.
genata76
 
Мнения: 27
Регистриран на: 09 Мар 2012, 09:35

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта