Първи преглед при гинеколога - умирам от срам...

Съвети за родители, отношения между тийнейджъри и възрастни, трудни въпроси

Re: Първи преглед при гинеколога - умирам от срам...

Мнениеот Gabbb » 08 Юли 2011, 16:27

Е какво толкова не беше зле. Приятелки ме бяха подготвили, беше ме малко срам само да си призная.
Gabbb
 
Мнения: 12
Регистриран на: 06 Юли 2011, 14:50

Re: Първи преглед при гинеколога - умирам от срам...

Мнениеот qproin » 25 Окт 2011, 14:55

southernsun написа:Много се извинявам, но лекично изместихте темата . Искам да попитам някой, довил ли е дъщеря си на гинеколог за пръв път и как трябва да се държим ние майките пред кабинета? Да влизам ли с детето си на самият преглед или да я оставя на спокойствие да сподели всичко на лекаря?

Аз май предпочитам при прегледа да влиза само пациента.Баща ми все се натискаше да влиза с мен при разни доктори (не при гинеколог разбира се), но постоянно тактично го отпращаха. А специално за консултацията с гинеколог, може да има неща които майката не знае и.....не иска да научава.
qproin
 
Мнения: 669
Регистриран на: 18 Юли 2011, 22:21

Re: Първи преглед при гинеколога - умирам от срам...

Мнениеот valiart » 25 Окт 2011, 14:59

Щом дъщерята е пораснала до толкова, че да трябва да посети гинеколога, може и сама да го направи. Въпрос на желание е, ако момичето реши някой да я придружи.
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Първи преглед при гинеколога - умирам от срам...

Мнениеот southern_sun » 27 Окт 2011, 13:37

Между другото прегледа мина много добре, важното е да избереш правилния гинеколог.В случая беше жена с деца на възрастта на моето, което е от голям плюс. Аз не влязох в кабинета разбира се, но лекарката е била много внимателна и и обяснила всичко от -до. Трябва да се създаде доверие у детето към лекаря.
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: Първи преглед при гинеколога - умирам от срам...

Мнениеот qproin » 27 Окт 2011, 15:38

southernsun написа:Между другото прегледа мина много добре, важното е да избереш правилния гинеколог.В случая беше жена с деца на възрастта на моето, което е от голям плюс. Аз не влязох в кабинета разбира се, но лекарката е била много внимателна и и обяснила всичко от -до. Трябва да се създаде доверие у детето към лекаря.

Правилно си постъпила, като не си влязла.
qproin
 
Мнения: 669
Регистриран на: 18 Юли 2011, 22:21

Re: Първи преглед при гинеколога - умирам от срам...

Мнениеот southern_sun » 28 Окт 2011, 10:35

qproin написа:
southernsun написа:Между другото прегледа мина много добре, важното е да избереш правилния гинеколог.В случая беше жена с деца на възрастта на моето, което е от голям плюс. Аз не влязох в кабинета разбира се, но лекарката е била много внимателна и и обяснила всичко от -до. Трябва да се създаде доверие у детето към лекаря.

Правилно си постъпила, като не си влязла.

Ти би ли искала да влезе майка ти с теб в кабинета на гинеколога? Аз не бих! За това постъпих така!
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: Първи преглед при гинеколога - умирам от срам...

Мнениеот qproin » 28 Окт 2011, 14:52

southernsun написа:
qproin написа:
southernsun написа:Между другото прегледа мина много добре, важното е да избереш правилния гинеколог.В случая беше жена с деца на възрастта на моето, което е от голям плюс. Аз не влязох в кабинета разбира се, но лекарката е била много внимателна и и обяснила всичко от -до. Трябва да се създаде доверие у детето към лекаря.

Правилно си постъпила, като не си влязла.

Ти би ли искала да влезе майка ти с теб в кабинета на гинеколога? Аз не бих! За това постъпих така!

Да си призная честно въпреки, че малко ме е срам аз за първи път отидох на 15 години, защото мислех че съм бременна. Не казах на майка ми нищо, всъщност само една приятелка знаеше. Отидохме при един лекар, който извършваше и незаконни аборти- накара ме да се съблека чисто гола, би ми някаква инжекция която идея си нямам за какво беше и това беше един от най-унизителните моменти в целия ми живот. Сигурно щеше да е друго ако мама ме чакаше отпред, а не да си плача сама цял ден. Дори и да не си била в кабинета си била където трябва.
qproin
 
Мнения: 669
Регистриран на: 18 Юли 2011, 22:21

Re: Първи преглед при гинеколога - умирам от срам...

Мнениеот valiart » 28 Окт 2011, 15:13

qproin, твоя случай направо криминален. И къде ти я би тази ваксина? Пък и чисто гола да те съблече, този е изрод :!:
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Първи преглед при гинеколога - умирам от срам...

Мнениеот qproin » 28 Окт 2011, 15:16

valiart написа:qproin, твоя случай направо криминален. И къде ти я би тази ваксина? Пък и чисто гола да те съблече, този е изрод :!:

Преди 15 години нещата бяха други, тогава не съм си и помисляла, че не е редно. Инжекцията беше мускулна, но както казах не знам каква беше идеята й.
qproin
 
Мнения: 669
Регистриран на: 18 Юли 2011, 22:21

Re: Първи преглед при гинеколога - умирам от срам...

Мнениеот valiart » 28 Окт 2011, 15:27

Трябва да го издириш тои "лекар", за да не се гаври и с други момичета :!:
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

ПредишнаСледваща

Назад към Тийн свят

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта