Ужас! Все повече тийнейджъри пият алкохол

Съвети за родители, отношения между тийнейджъри и възрастни, трудни въпроси

Re: Ужас! Все повече тийнейджъри пият алкохол

Мнениеот S_Milenska » 17 Фев 2015, 18:24

Енергийна напитка и уиски е най-честата класика май,а? :mrgreen: Децата наистина стабилно пият в наши дни, трябва да ги контролираме, за да не се натровят, а то е ясно, че ще опитват.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Ужас! Все повече тийнейджъри пият алкохол

Мнениеот Pipilota » 18 Фев 2015, 10:33

S_Milenska написа:Енергийна напитка и уиски е най-честата класика май,а? :mrgreen: Децата наистина стабилно пият в наши дни, трябва да ги контролираме, за да не се натровят, а то е ясно, че ще опитват.

А ако якъщи мама и тати пият всеки ден интересът дори ще е по-голям, трябва да се внимава какви примери даваме на децата си, до голяма част те се учат от нас самите и знаят какво да ни споделят и какво да правят според границите, които ние поставяме.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Ужас! Все повече тийнейджъри пият алкохол

Мнениеот Lollipop » 18 Фев 2015, 11:15

аз се чудя пък защо се правим всички, че не знаем или че нашите деца не са в това число, да не си мислите че ще са по-различни като пораснат или сега ако са тийнове не пият, стоят и гледат, да бе да ;)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Ужас! Все повече тийнейджъри пият алкохол

Мнениеот Elica » 18 Фев 2015, 18:11

и аз съм от тийновете все още и мога да кажа, че наистина от рано пием алкохол, факт,но не мисля, че родителите ни са били по-различни. :lol:
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Ужас! Все повече тийнейджъри пият алкохол

Мнениеот Mon_ton » 25 Фев 2015, 16:29

Доста алкохол съм изпила и аз самата в тийн годините си, стига сме го правили на голям въпрос, нещата опират до това какво е доверието ви в собствените ви деца.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Ужас! Все повече тийнейджъри пият алкохол

Мнениеот Elica » 25 Фев 2015, 17:28

Mon_ton написа:Доста алкохол съм изпила и аз самата в тийн годините си, стига сме го правили на голям въпрос, нещата опират до това какво е доверието ви в собствените ви деца.

Е, да но родителите трябва да се паникьосват, което е смешно, сигурна съм, че и моите мама и тати са пиели като луди, когато са били млади. :lol:
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Ужас! Все повече тийнейджъри пият алкохол

Мнениеот Pipilota » 26 Фев 2015, 10:36

И все пак е притеснително, че децата пият. То е ясно, че го правят, но по-добре да се случва при нас, отколкото някъде другаде, особено и с опасността от некачествен алкохол. Тийновете обикновено избират най-евтиния алкохол, който далеч не е добър ;))
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Ужас! Все повече тийнейджъри пият алкохол

Мнениеот Lollipop » 26 Фев 2015, 10:47

Pipilota написа:И все пак е притеснително, че децата пият. То е ясно, че го правят, но по-добре да се случва при нас, отколкото някъде другаде, особено и с опасността от некачествен алкохол. Тийновете обикновено избират най-евтиния алкохол, който далеч не е добър ;))

Че и с енергийни напитки в комбинация ги пият, което ми е още по-странното, но това май е последната мода не само сред тийновете, а сред всички, които обичат да си пийват ;)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Ужас! Все повече тийнейджъри пият алкохол

Мнениеот qwerryyy » 27 Фев 2015, 21:43

Много е притеснителна тази тенденция да се пие алкохол напоследък и се прави постоянно, децата не се притесняват изобщо да пият все повече и повече, а отгоре на всичкото те пият евтин и некачествен алкохол! Постоянно чуваме за случаи за натровени деца! :(
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Ужас! Все повече тийнейджъри пият алкохол

Мнениеот Локумът » 27 Фев 2015, 22:51

Пият, моите онзи ден се прибраха кьоркитюк пияни, да не знаеш да им се смееш ли, да се отчайваш ли, да наказваш ли, да биеш ли. Поне се разбрахме, че вече като искат да пият, ще пият по малко и само качествен алкохол. :D
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

ПредишнаСледваща

Назад към Тийн свят

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта