Ужас! Все повече тийнейджъри пият алкохол

Съвети за родители, отношения между тийнейджъри и възрастни, трудни въпроси

Re: Ужас! Все повече тийнейджъри пият алкохол

Мнениеот rabotnata pchela » 04 Мар 2015, 23:01

Чак ми се прииска да седна и да си сипя една ракия, твърде голям драматизъм е това за мене просто!
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Ужас! Все повече тийнейджъри пият алкохол

Мнениеот qwerryyy » 29 Юни 2015, 15:52

rabotnata pchela написа:Чак ми се прииска да седна и да си сипя една ракия, твърде голям драматизъм е това за мене просто!

Да, така е, рабзирам да се наливат всеки ден и т.н. или да е нещо, което ние самите не сме правили, а те са същите като нас, аз също съм пиела като тийн, още в 6 клас пиех бира, не виждам сега да е различно, не смятам и че тези, които се възмущават са правили нещо друго.
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Ужас! Все повече тийнейджъри пият алкохол

Мнениеот Локумът » 30 Юни 2015, 13:31

Моите онзи ден ако знаете как се прибраха цъфнали и вързали, а техните приятели пък бяха още по-зле. Проблемът е, че повечето родители изпитват ужас от това децата им да пият, или по-скоро искат да си мислят, че като са забранили и те вече няма да посегнат, затова те са принудени да се наливат за отрицателно време по улиците, щото е модерно и се отрязват като талпи.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Ужас! Все повече тийнейджъри пият алкохол

Мнениеот fawla » 30 Юни 2015, 16:21

Локумът написа:Моите онзи ден ако знаете как се прибраха цъфнали и вързали, а техните приятели пък бяха още по-зле. Проблемът е, че повечето родители изпитват ужас от това децата им да пият, или по-скоро искат да си мислят, че като са забранили и те вече няма да посегнат, затова те са принудени да се наливат за отрицателно време по улиците, щото е модерно и се отрязват като талпи.

Какво е по-добре според теб, децата едва ли не да пият с родителите си!?
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Ужас! Все повече тийнейджъри пият алкохол

Мнениеот Ваня Стойчева » 02 Юли 2015, 14:22

Така говорите, защото тези тийнове не са ви в къщите. Не може да си представите какъв ужас изпитвам от времето, в което щерката ще се прибере пияна от някъде! Със сина сякаш по го приех, но с нея ми е трудно, може би защото е трудна тийнейджърка.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Ужас! Все повече тийнейджъри пият алкохол

Мнениеот fawla » 28 Окт 2015, 17:17

Ваня Стойчева написа:Така говорите, защото тези тийнове не са ви в къщите. Не може да си представите какъв ужас изпитвам от времето, в което щерката ще се прибере пияна от някъде! Със сина сякаш по го приех, но с нея ми е трудно, може би защото е трудна тийнейджърка.

И това ще стане!
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Ужас! Все повече тийнейджъри пият алкохол

Мнениеот gomez123 » 28 Окт 2015, 17:42

fawla написа:
Ваня Стойчева написа:Така говорите, защото тези тийнове не са ви в къщите. Не може да си представите какъв ужас изпитвам от времето, в което щерката ще се прибере пияна от някъде! Със сина сякаш по го приех, но с нея ми е трудно, може би защото е трудна тийнейджърка.

И това ще стане!

Какво означава трудна, всеки си има периоди, сега при нея така стоят нещата, след 10 години ще има да се смеете на всичко това, хубаво е да се говори, но от забрани няма смисъл, а сега може да ти изглежда, че и от говоренето няма, но бъди сигурна, че не е така :!:
gomez123
 
Мнения: 246
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 11:42

Re: Ужас! Все повече тийнейджъри пият алкохол

Мнениеот Elica » 08 Яну 2016, 15:54

Съгласна съм, че и ние сме били същите калпазани, нашите тийн години не са били много далеч, но за родиетлите на тийнове е трудно да приемат, че децата им се напиват насам натам.
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Ужас! Все повече тийнейджъри пият алкохол

Мнениеот pravilno » 27 Яну 2016, 15:56

Предпочитам да опита вкъщи, отколкото да се крие с приятели и по барчетата. :smile:
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46

Re: Ужас! Все повече тийнейджъри пият алкохол

Мнениеот svetlozara » 27 Яну 2016, 17:01

pravilno написа:Предпочитам да опита вкъщи, отколкото да се крие с приятели и по барчетата. :smile:

И каква е разликата, като му хареса вкъщи ще пие пак по барчетата с приятелите си можеш да си сигурна. :mrgreen:
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

ПредишнаСледваща

Назад към Тийн свят

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта