Какви диети сте спазвали и донесоха ли Ви желания резултат ?

Хранителни режими за регулиране на тегло, видове диети, хранене при заболявания

Re: Какви диети сте спазвали и донесоха ли Ви желания резултат ?

Мнениеот Kremiliya » 20 Яну 2015, 13:39

Спазвала съм всякакви и най-добре ми действа здравословното хапване - повече плодове и зеленчуци, по-малко тежки храни, тестено - никакво :)
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Какви диети сте спазвали и донесоха ли Ви желания резултат ?

Мнениеот Lili_pili » 20 Яну 2015, 16:13

Никога не са имали добър ефект диетите ми, винаги си връщах килограмите след това, от както започнах да спортувам нещата се нормализираха и то спорта ми е каране на колело, не е кой знае какво ;)
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Какви диети сте спазвали и донесоха ли Ви желания резултат ?

Мнениеот Slavena » 21 Яну 2015, 16:52

Пробвала съм само 90 дневната диета, донесе ми резултат но кратък, после си върнах килограмите.
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Какви диети сте спазвали и донесоха ли Ви желания резултат ?

Мнениеот Kremiliya » 22 Яну 2015, 15:01

Lili_pili написа:Никога не са имали добър ефект диетите ми, винаги си връщах килограмите след това, от както започнах да спортувам нещата се нормализираха и то спорта ми е каране на колело, не е кой знае какво ;)

Много ми харесва да карам колело, но не съм го правила от дете :(
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Какви диети сте спазвали и донесоха ли Ви желания резултат ?

Мнениеот S_Milenska » 29 Яну 2015, 14:32

Всички съветват ад ядем в малки чинии и така да си излъжем мозъка, за ад ядем по-малко, да ама как да стане, след като аз през цялото време знам, че ям в малка чиния? :mrgreen:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Какви диети сте спазвали и донесоха ли Ви желания резултат ?

Мнениеот Andrey » 29 Яну 2015, 15:38

S_Milenska написа:Всички съветват ад ядем в малки чинии и така да си излъжем мозъка, за ад ядем по-малко, да ама как да стане, след като аз през цялото време знам, че ям в малка чиния? :mrgreen:

И аз съм го чувал това, но за мен малката чиния винаги си е малка чиния, по съм склонен да си сипя 2 пъти :roll:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Какви диети сте спазвали и донесоха ли Ви желания резултат ?

Мнениеот Pipilota » 30 Яну 2015, 10:22

Спазвала съм Дюкан, много добра диета, сваля се сериозно, но за съжаление много проблеми после, имах след това доста оплаквания от бъбреците, не бих я повторила. :!:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Какви диети сте спазвали и донесоха ли Ви желания резултат ?

Мнениеот Kaya » 10 Фев 2015, 12:17

разделно хранене и 90 дневната диета, само това са ми помогнали, за да сваля някое и друго килце! :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Какви диети сте спазвали и донесоха ли Ви желания резулт

Мнениеот Elica » 11 Фев 2015, 14:12

ninars написа:Спазвала съм доста диети , но винаги следя за едни ТОП СЪВЕТИ, които бях чела преди години:
1. Тегля се редовно.
2. Ям когато съм гладна.
3. Пия много вода.
4. Винаги хапвам седнала, а не на крак.
5. Избягвам среднощните разходки до хладилника.
6. Вниманието към етикетите на храните е повишено.

Аз спазвам тези съвети, не защото съм ги прочела а от самосебе си. Никога не съм яла по сред нощ и не го намирам за нормално, ям когато съм гладна, което е грешка, защото аз като огладнея съм страшно гладна, мога да изям и слон и започвам да ям много бързо, което хич нее полезно, когато се усетя заситена вече ми е толкова тежко, че едва дишам, затова този съвет да се яде когато си гладен не е много добър, по-хубаво да се яде по малко и по режим, дори да не изпитваме глад.
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Какви диети сте спазвали и донесоха ли Ви желания резултат ?

Мнениеот Krisiii » 04 Май 2015, 15:52

Хейй,опитвах с много диети,но нищо не се получаваше или го нямаше желаният резултат.Започнах с една,която първоначално може да се учудите...Диетата е следната:сутрин,обед и вечер ядете САМО по 200гр. храна може да е каквото пожелаете,но да се побира в рамките на 200гр. Пийте около 2 литра вода на ден и яжте плодове най вече грейфруд.И ако имате време малко повече движение.Това е. :) :) :)
Krisiii
 
Мнения: 1
Регистриран на: 04 Май 2015, 15:47

ПредишнаСледваща

Назад към Диети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron