Препоръчайте ми стоматолог в Стара Загора

Болници, медицински центрове, лекарски кабинети, аптеки - полезна информация и мнения на пациенти!

Re: Препоръчайте ми стоматолог в Стара Загора

Мнениеот southern_sun » 10 Юни 2011, 12:10

EArnautska написа:Най-добрият стоматолог в Стара Загора за мен лично е Д-р Чернева - много внимателно работи и винаги всичко е прецизно изпипано. Няма болка нито по време на работа по зъба, нито след това.

Къде е кабинета и?
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: Препоръчайте ми стоматолог в Стара Загора

Мнениеот rUMENcho » 29 Сеп 2011, 09:30

Хаха обяснете ми какво означава "няма болка по време на работа"? Ако проблема ти е стигнал до корена .. при които и да отидеш ще има болка ... или може би говорим за различни неща.

А д-р Бакалов колко пари взема? Аз съм чувал, че нещо от рода на 35 лева ... и не работи със здравната каса? А за 35 лева .. аз сам ще си извадя зъба :shock:

Така де ... който знае нека каже :)
rUMENcho
 
Мнения: 1
Регистриран на: 29 Сеп 2011, 09:26
Местоположение: Стара Загора

Re: Препоръчайте ми стоматолог в Стара Загора

Мнениеот Bella » 29 Сеп 2011, 10:08

rUMENcho написа:Хаха обяснете ми какво означава "няма болка по време на работа"? Ако проблема ти е стигнал до корена .. при които и да отидеш ще има болка ... или може би говорим за различни неща.

А д-р Бакалов колко пари взема? Аз съм чувал, че нещо от рода на 35 лева ... и не работи със здравната каса? А за 35 лева .. аз сам ще си извадя зъба :shock:

Така де ... който знае нека каже :)

И аз съм чувала, че малко скъпичко работи, но поне дано е качествено.
Аватар
Bella
 
Мнения: 233
Регистриран на: 20 Сеп 2011, 15:17

Re: Препоръчайте ми стоматолог в Стара Загора

Мнениеот Viktoriya11 » 18 Дек 2019, 13:52

Силно препоръчвам доктор Калайджиев, гр. Стара Загора, ул. Уилям Гладстон 43. Много добър и коректен, но няма много свободни часове.
Viktoriya11
 
Мнения: 49
Регистриран на: 29 Яну 2018, 09:35

Re: Препоръчайте ми стоматолог в Стара Загора

Мнениеот Пламена И. » 19 Дек 2019, 17:52

Viktoriya11 написа:Силно препоръчвам доктор Калайджиев, гр. Стара Загора, ул. Уилям Гладстон 43. Много добър и коректен, но няма много свободни часове.


Присъединявам се към препоръката на Виктория. Две пломби съм си правила при него и никаква болка не усетих. Много е внимателен.
Пламена И.
 
Мнения: 164
Регистриран на: 07 Окт 2019, 11:23

Предишна

Назад към Здравни адреси

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта