Кои са любимите Ви спортове?

Състезания, актуални теми от света на спорта, спорта като здраве, забавни теми, полезни съвети

Re: Кои са любимите Ви спортове?

Мнениеот Memento » 30 Яну 2012, 12:37

Както почти всеки българин не мога да подмина футбола като един от най-любимите спортове. Винаги обаче съм се старал да практикувам колко се може повече видове спортове поради различните ползи от всеки от тях. Тенис на маса, баскетбол и волейбол стоят веднага след футбола в класацията ми. Напоследък започнах да играя и тенис на корт невероятна игра, съжалявам, че не съм започнал да практикувам в по-ранна възраст. Горещо препоръчвам ако се чудите на какво да запишете децата си, запишете ги на тенис на корт няма да съжалявате!
Аватар
Memento
 
Мнения: 700
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:13

Re: Кои са любимите Ви спортове?

Мнениеот Rali_hr » 15 Яну 2015, 14:19

Memento написа:Както почти всеки българин не мога да подмина футбола като един от най-любимите спортове. Винаги обаче съм се старал да практикувам колко се може повече видове спортове поради различните ползи от всеки от тях. Тенис на маса, баскетбол и волейбол стоят веднага след футбола в класацията ми. Напоследък започнах да играя и тенис на корт невероятна игра, съжалявам, че не съм започнал да практикувам в по-ранна възраст. Горещо препоръчвам ако се чудите на какво да запишете децата си, запишете ги на тенис на корт няма да съжалявате!

тенисът е много готин спорт, много забавно е да се играе.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Кои са любимите Ви спортове?

Мнениеот klara » 17 Фев 2016, 15:00

Харесвам волейбола, тениса и леката атлетика. Сега се чудя големия син на какъв спорт да го запиша. Мина през карате и народни танци и сега се оглеждаме за нещо ново :grin:
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: Кои са любимите Ви спортове?

Мнениеот Valentina_D » 18 Яну 2017, 13:15

От доста години ходя на комбинирана гимнастика, при една страхотна треньорка и я следя по различните зали :razz: сега е на спартак, долу при басейна. Тренировката обхваща почти всички мускулни групи, не натоварва ставите, но тъй като вече минавам 30-те и ми трябва малко повече мускул, за да горя и да не се повлиявам толкова от неизбежното забавяне на метаболизма, от декември започнах и с фитнес. Купих си и аминокиселини, препоръчаха ми, за да може тялото да се възстановява по-добре, както и една добавка, с която да горя повече и да намаля апетита, особено за сладко (там ми е слабото място). Добавката се казва eve slim, някой пил ли е, как мислите ефективна ли е. Аз я пия от 3 дни наистина забелязвам, че апетитът ми е намалял, но ако някой има наблюдения от ефекта в по-дългосрочен план, моля да сподели! :smile:
Valentina_D
 
Мнения: 4
Регистриран на: 09 Дек 2016, 16:42

Re: Кои са любимите Ви спортове?

Мнениеот kauda » 18 Яну 2017, 13:23

Valentina_D написа:От доста години ходя на комбинирана гимнастика, при една страхотна треньорка и я следя по различните зали :razz: сега е на спартак, долу при басейна. Тренировката обхваща почти всички мускулни групи, не натоварва ставите, но тъй като вече минавам 30-те и ми трябва малко повече мускул, за да горя и да не се повлиявам толкова от неизбежното забавяне на метаболизма, от декември започнах и с фитнес. Купих си и аминокиселини, препоръчаха ми, за да може тялото да се възстановява по-добре, както и една добавка, с която да горя повече и да намаля апетита, особено за сладко (там ми е слабото място). Добавката се казва eve slim, някой пил ли е, как мислите ефективна ли е. Аз я пия от 3 дни наистина забелязвам, че апетитът ми е намалял, но ако някой има наблюдения от ефекта в по-дългосрочен план, моля да сподели! :smile:

Тая комбинирана гимнатиска звучи направо страхотно! Жалко, че при нас няма. Тук има Кангоджъмп, пилатес, но нищо, подходящо за цялото тяло.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Кои са любимите Ви спортове?

Мнениеот Valentina_D » 26 Яну 2017, 17:06

Тая комбинирана гимнатиска звучи направо страхотно! Жалко, че при нас няма. Тук има Кангоджъмп, пилатес, но нищо, подходящо за цялото тяло.[/quote]
Къде сте вие? Важното е да си намерите своето място и тренировка и да ви е готино и да се разтоварвате. :)
Valentina_D
 
Мнения: 4
Регистриран на: 09 Дек 2016, 16:42

Re: Кои са любимите Ви спортове?

Мнениеот pavleta » 26 Яну 2017, 18:03

Често си мислим, че даден спорт или вид тренировка не е за нас или няма да ни е интересно, но се оказва точно обратното. Затова не бива да отхвърляме предложените ни варианти, колкото и да са малко. Така аз открих зумбата.
pavleta
 
Мнения: 467
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:33

Re: Кои са любимите Ви спортове?

Мнениеот Pipilota » 06 Ное 2017, 11:45

определено плуването е моя спорт, толкова обичам да усещам водата, дори и само да се нося отгоре.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Кои са любимите Ви спортове?

Мнениеот Lollipop » 06 Ное 2017, 13:56

Май от спосртовете, само мога да изтърпя футбол да гледам, другите ми стават досадни. А Олимпиада, ако трябва да гледам, е все едно, че някой ме измъчва. :mrgreen:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Кои са любимите Ви спортове?

Мнениеот Mon_ton » 07 Ное 2017, 10:31

за гледането мога всички да ги гледам, но да спортувам, нищо не мога. :mrgreen:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

ПредишнаСледваща

Назад към Спортни теми и коментари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта