Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми
Правила на форума
Добави отговор

Re: Пик на изневерите през зимата

18 Дек 2015, 11:43

Това е някаква безумна статистика, реално е безсмислена извадка, някой би направил нещо по този въпрос ли?

Re: Пик на изневерите през зимата

15 Дек 2016, 18:25

Не знаех, че има сезон за изневерите :lol: .

Re: Пик на изневерите през зимата

16 Дек 2016, 09:43

Кой ти гледа сезона падне ли му чужда цицона

Re: Пик на изневерите през зимата

16 Дек 2016, 09:58

За зимата се съмнявам, че чак пик има на изневерите. Студено, всеки гледа да се прибере на топло вкъщи. Кой ще му се разправя да обикаля по хотели, мотели и чужди къщи :lol: ?

Re: Пик на изневерите през зимата

19 Дек 2016, 13:28

lini_leni написа:За зимата се съмнявам, че чак пик има на изневерите. Студено, всеки гледа да се прибере на топло вкъщи. Кой ще му се разправя да обикаля по хотели, мотели и чужди къщи :lol: ?

ха, какво значение има, жената ако не е на кеф, и хайде на бързо някъде да се стоплим!

Re: Пик на изневерите през зимата

20 Дек 2016, 11:13

През зимата сякаш и аз съм по-склонен да се топля някъде, лятото ми е много горещо и определено не умирам от желание да се натискам някъде. :lol:

Re: Пик на изневерите през зимата

20 Дек 2016, 11:53

То тогава излиза, че пролетта и есента са баш рахат за изневери :lol: ! Кой когато му дойде желанието и възможността бих казала. И най-вече мисленето и това в какъв период се намираш доста наклоняват везните дали да изневериш или не.

Re: Пик на изневерите през зимата

21 Дек 2016, 15:53

Andrey написа:През зимата сякаш и аз съм по-склонен да се топля някъде, лятото ми е много горещо и определено не умирам от желание да се натискам някъде. :lol:


Мислех, че мъжете сте по-топлокръвни и гледате вие да топлите, не да ви топлят :lol:

Re: Пик на изневерите през зимата

23 Дек 2016, 15:10

Ако се имат предвид коледни тържества и банкети, виж там може да стане някой сакатлък :lol: .
Добави отговор
Отиди на страница: 1, 2, 3, 4, 5