Здравословното бързо хранене- мит или реалност?

Супер храни, здравословно пазаруване, качествени и полезни продукти, начин на хранене

Re: Здравословното бързо хранене- мит или реалност?

Мнениеот mix_twix » 29 Яну 2016, 13:00

КОлко да е глупост, Славенче, мислиш ли, че това което си вземаш от магазина е най-полезното нещо на света?
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Здравословното бързо хранене- мит или реалност?

Мнениеот Yunona » 29 Яну 2016, 13:38

mix_twix написа:КОлко да е глупост, Славенче, мислиш ли, че това което си вземаш от магазина е най-полезното нещо на света?


mix_twix, не и се връзвай на Славенчето :) И аз го правех преди, докато схвана, че тя просто обича да провокира по някакъв си неин начин.
Феноменалното заключение, че щом нещо го имало и се предлагало, значи ставало за ядене, както и въпросът кое ядене не е здравословно говорят много :)
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

Re: Здравословното бързо хранене- мит или реалност?

Мнениеот maminka » 29 Яну 2016, 15:49

Yunona написа:
mix_twix написа:КОлко да е глупост, Славенче, мислиш ли, че това което си вземаш от магазина е най-полезното нещо на света?


mix_twix, не и се връзвай на Славенчето :) И аз го правех преди, докато схвана, че тя просто обича да провокира по някакъв си неин начин.
Феноменалното заключение, че щом нещо го имало и се предлагало, значи ставало за ядене, както и въпросът кое ядене не е здравословно говорят много :)

Ама моята баба също не разсъждава по много по-различен начин... те не са виновни хората, тя... средата е такава!
maminka
 
Мнения: 383
Регистриран на: 17 Фев 2014, 15:14

Re: Здравословното бързо хранене- мит или реалност?

Мнениеот mamina » 19 Фев 2016, 13:40

Burborino написа:Абсолютна реалност е според мен. И примерно Джейми Оливър го доказва с предаването си "Моето меню за 15 минути".


Много го харесвам и с удоволствие го гледам. Всеки път ми променя мнението за нещо и доказва, че при желание всичко е възможно и не е нужно да приготвяме завъртени манджи, за да блеснем. :grin:
mamina
 
Мнения: 525
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:55

Re: Здравословното бързо хранене- мит или реалност?

Мнениеот Kaya » 11 Мар 2016, 17:14

На Джейми рецептите определено са хубави, но са доста скъпички и не всичко отговаря на нашия джоб и метод на хранене, за съжаленеи. Иначе и за съм му голяма почитателка, имам книгата му, но никога не съм готвила по нея.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Здравословното бързо хранене- мит или реалност?

Мнениеот pravilno » 12 Мар 2016, 12:24

Kaya написа:На Джейми рецептите определено са хубави, но са доста скъпички и не всичко отговаря на нашия джоб и метод на хранене, за съжаленеи. Иначе и за съм му голяма почитателка, имам книгата му, но никога не съм готвила по нея.


Няма ли поне една рецепта, която да отговаря на критериите ти и да я приготвиш? Не си ли любопитна? Аз не купувам кулинарни книги, имам само на Иван Звездев и доста рецепти съм пробвала.
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46

Re: Здравословното бързо хранене- мит или реалност?

Мнениеот Mon_ton » 18 Апр 2016, 16:04

Kaya написа:На Джейми рецептите определено са хубави, но са доста скъпички и не всичко отговаря на нашия джоб и метод на хранене, за съжаленеи. Иначе и за съм му голяма почитателка, имам книгата му, но никога не съм готвила по нея.

Кайче, и аз я имам. Сготвила съм само някакво чили по мексикански :) С боб, нахут.. :) вегетарианско и с един ориз по средата, не беше зле, но другите неща не съм ги пробвала вярно, все си казвам да изпробвам нещо но така и не мога да избера кое дае.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Здравословното бързо хранене- мит или реалност?

Мнениеот Kremiliya » 16 Май 2016, 16:20

Ако трябва да се готви по такива рецепти, то си трябавт много продукти, които често или нямаме или не са ни по джоба. :( Но иначе има интересни иразнообразни рецепти не може да се отрече.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Здравословното бързо хранене- мит или реалност?

Мнениеот mix_twix » 24 Юни 2016, 15:13

Може и да се яде много здравословно и разнообразно и без скъпи продукти и без да се затормозявает, ама тряя да се свикне с това. :) най-лесно е като си намериш съмишленик с който да делиш общи идеи и трапеза
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Здравословното бързо хранене- мит или реалност?

Мнениеот chiZzY_biZzY » 10 Яну 2018, 13:40

яйцата са много бърза и здравословна храна, могат да се комбинират с много неща и винаги стават вкусно - дали ще са със зеленчуци или пък с месо, вариантите са безброй. И обикновено това не отнема много време и за 30-40 минути може да се сготви вечеря.
chiZzY_biZzY
 
Мнения: 123
Регистриран на: 23 Мар 2017, 16:47

Предишна

Назад към Здравословно хранене

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта