Най-ужасните домакински работи за един мъж

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Най-ужасните домакински работи за един мъж

Мнениеот rabotnata pchela » 22 Май 2015, 15:22

кора-бия написа:То да е едно с мед да го намажа. Като цяло мразя всичката домакинска работа, не я върша и няма и да го направя, имам жена за тая цел. Жените винаги са вършили домакинската работа и така трябва да бъде.

Ти па си мнооого отворен! Жената трябва да ти слугува едва ли не, жалко за момичето, чийто живот си почнал да вгорчаваш :!:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Най-ужасните домакински работи за един мъж

Мнениеот кора-бия » 02 Сеп 2015, 11:16

rabotnata pchela написа:
кора-бия написа:То да е едно с мед да го намажа. Като цяло мразя всичката домакинска работа, не я върша и няма и да го направя, имам жена за тая цел. Жените винаги са вършили домакинската работа и така трябва да бъде.

Ти па си мнооого отворен! Жената трябва да ти слугува едва ли не, жалко за момичето, чийто живот си почнал да вгорчаваш :!:

След като е жена трябва дас и върши женските задължения и тва е. :!:
кора-бия
 
Мнения: 114
Регистриран на: 22 Май 2015, 10:42

Re: Най-ужасните домакински работи за един мъж

Мнениеот Lollipop » 02 Сеп 2015, 16:16

Със сигурност е така, а мъжът трябва просто да стои и да хубавее нали? а ад не забравяме и газовете! :lol:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Най-ужасните домакински работи за един мъж

Мнениеот Snejna » 04 Сеп 2015, 11:14

Lollipop написа:Със сигурност е така, а мъжът трябва просто да стои и да хубавее нали? а ад не забравяме и газовете! :lol:

Тоав е неразделна част от мъжкия начин на живот, с други думи мъж да си, както се казва отдавна! Май никой не е казвал за живота "ей, жена да си в тоя живот!" :lol:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Най-ужасните домакински работи за един мъж

Мнениеот Kremiliya » 04 Сеп 2015, 12:50

Venito написа:Когато мъжа няма желание да участва в домакинската работа, не трябва да се насилва- щото след това трябва да се върви след него. Най-много да изхвърли кошчето за боклук-там не може да се получи гаф.

Напротив, нека се насилва, рано или късно ще се научи!
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Най-ужасните домакински работи за един мъж

Мнениеот Ваня Стойчева » 04 Сеп 2015, 13:39

У дома мъжа ми единствено изхвърля боклука и то с не особено голяма охота, но го прави, защото се налага. :) Младите семейства са различни, мъжете помагат често на равно с жените си, което е хубаво.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Най-ужасните домакински работи за един мъж

Мнениеот kalinka-kuku » 04 Сеп 2015, 14:49

Ваня Стойчева написа:У дома мъжа ми единствено изхвърля боклука и то с не особено голяма охота, но го прави, защото се налага. :) Младите семейства са различни, мъжете помагат често на равно с жените си, което е хубаво.

Това никак не е честно, имах едно гадже, което само това правеше, вижда измити всички съдове (разбирам да има чинии), но съм измила всичко и си остава съдинката там да му я мия, е хубава работа! Не може ли една вода да й удари вместо да стои часове, та може и ден!
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Най-ужасните домакински работи за един мъж

Мнениеот Kaya » 04 Сеп 2015, 22:15

Дали ще се намери мъж, който да свърши нашата работа! Ще ми се някой ден аз да ида за риба! :mrgreen:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Най-ужасните домакински работи за един мъж

Мнениеот Rali_hr » 04 Сеп 2015, 23:13

Kaya написа:Дали ще се намери мъж, който да свърши нашата работа! Ще ми се някой ден аз да ида за риба! :mrgreen:

Ох! Дали ще се получи? Имаше един виц за мъжа, чиято жена отишла да ражда 3-тото дете! Той сутринта сстанал, направил закуска, приготвил децата за училище и ги завел. СЛед това на обяд ги прибрал, направил обяд и седнал да учи с тях. Чистил прал, напазарувал за вечеря сготвил я нахранил децат априспал ги и после се погледнал в огледалото и казал.. "Сега ако трябваше и да ме е...." та така. :mrgreen:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Най-ужасните домакински работи за един мъж

Мнениеот Lollipop » 07 Сеп 2015, 11:41

:lol: Не знам направо къде може да се намери някой мъж, който поне малко грижи да положи! У нас сега се прибра баща ми за няколко дни ами то бива наглост, бива нещо, но това на нищо не прилича, всеки яден оставя, става не се бършат трохи истории и гнусотии на максимум!
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта