Най-ужасните домакински работи за един мъж

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Най-ужасните домакински работи за един мъж

Мнениеот Harmony » 21 Дек 2016, 15:36

Дори и цял ден да е вкъщи, може да е свършила много други неща. Сега ти за едни чинии ли си? Ако само това те е накарала, какво толкова?
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Най-ужасните домакински работи за един мъж

Мнениеот fawla » 27 Дек 2016, 13:04

На мен ми е най-неприятно, че за жената почивката главно е минее, чиестен еи подобни неща, а за мъжа е да стои на дивана или там където си прекарва времето, когато го накараш да измие едни чинии и той вдига валянка! Че на мен да не би да ми е приятно!? :mad:
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Най-ужасните домакински работи за един мъж

Мнениеот MaLkA_sLaDoRaNa » 27 Дек 2016, 14:29

Никой не ни е сложел вилата на врата и не ни казва задължително това го измии сега или почисти. Ние си определяме кога и какво. Ама природа, какво да се прави :mrgreen: ?
MaLkA_sLaDoRaNa
 
Мнения: 126
Регистриран на: 03 Апр 2015, 14:03

Re: Най-ужасните домакински работи за един мъж

Мнениеот Monika_Spasova » 27 Дек 2016, 14:42

MaLkA_sLaDoRaNa написа:Никой не ни е сложел вилата на врата и не ни казва задължително това го измии сега или почисти. Ние си определяме кога и какво. Ама природа, какво да се прави :mrgreen: ?

Аз само едно виждам, което се различава между жените и мъжете! Така де, заради 10-15 см ние да не сме по-малко от тях и да трябва да ходим подир мъжете?! :mad:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Най-ужасните домакински работи за един мъж

Мнениеот mix_twix » 27 Дек 2016, 15:27

Разбирам, че на жените им омръзва често, но нашата работа в повечето случаи е много по-натоварваща, затова и ние имаме нужда от повече почивка, а жените често работят на бюро и не се изморяват чак толкова много.
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Най-ужасните домакински работи за един мъж

Мнениеот Локумът » 27 Дек 2016, 16:00

Аха! А и жените после се сърдят, че не сме направили работите както трябва и все са недоволни... За какво да чистим., нека си шетат те и да си правят нещата така, както им харесват.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Най-ужасните домакински работи за един мъж

Мнениеот Monika_Spasova » 07 Фев 2017, 16:12

mix_twix написа:Разбирам, че на жените им омръзва често, но нашата работа в повечето случаи е много по-натоварваща, затова и ние имаме нужда от повече почивка, а жените често работят на бюро и не се изморяват чак толкова много.

дрън дрън дрън... работа като работа, всеки,който се е хванал на хорото, нека да си го играе. ;) Жените също имат нужда от помощ и почивка, защо да се смята, че една работа е повече от друга, след като сте с такова мислене, осигурете жените си, да не се налага да работят, за да не злоупотребявате с тях.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Най-ужасните домакински работи за един мъж

Мнениеот Ginger » 08 Фев 2017, 13:05

Когато един мъж живее сам, той нали си върши всичко у дома. Къде по-рядко, къде по-неуспешно, но му се налага :smile: . Като свикне, не му прави впечатление. Не сме чак такива хрантутници.
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

Re: Най-ужасните домакински работи за един мъж

Мнениеот кора-бия » 09 Мар 2017, 13:28

Ginger написа:Когато един мъж живее сам, той нали си върши всичко у дома. Къде по-рядко, къде по-неуспешно, но му се налага :smile: . Като свикне, не му прави впечатление. Не сме чак такива хрантутници.

така е аз правя всичко у нас като живея сам анма ако има кой да го върши що да се моря а и ние имаме повече работа изввън къщи
кора-бия
 
Мнения: 114
Регистриран на: 22 Май 2015, 10:42

Re: Най-ужасните домакински работи за един мъж

Мнениеот Snejna » 09 Мар 2017, 15:40

на моя мъж му е най-досадно да простира, но и на мен, затова все гледам него да набутам да го направи. мие чинии без да се оплаква, но с простирането има големи проблеми.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта