Какво закусвате?

Забавни моменти, необичайни, полезни и интересни факти,хитрини и въпроси, навиците при хранене, празници и традиции.

Re: Какво закусвате?

Мнениеот Ваня Стойчева » 23 Яну 2018, 11:51

От месеци закусвам и се чувствам много по-добре, преди постоянно бях с подут корем, заради липсата на сериозна и стабилна закуска, сега си хапвам редовно и съм много по-доволна. Закусвам различни неща - овесени ядки с плодове и кисело мляко, или пък варени яйца, сметана и авокадо, омлети. Препоръчвам на всеки да закусва, тялото получава енергия от сутринта, което му е важно.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Какво закусвате?

Мнениеот rzamen » 28 Яну 2018, 19:35

Здравейте, и аз съм на мнението ЗАДАЛЖИТЕЛНА ЗАКУСКА! После на обяд и малко да хапне не е проблем. Аз също имах проблем с подут корем, но ми помогнаха пробиотиците а имено провиотика - който до колкото знам е Български. Закусвам кисело мляко, фреш от портокал и бисквити.
rzamen
 
Мнения: 4
Регистриран на: 28 Яну 2018, 19:19

Re: Какво закусвате?

Мнениеот skyfly » 18 Мар 2018, 09:23

rzamen написа:Здравейте, и аз съм на мнението ЗАДАЛЖИТЕЛНА ЗАКУСКА! После на обяд и малко да хапне не е проблем. Аз също имах проблем с подут корем, но ми помогнаха пробиотиците а имено провиотика - който до колкото знам е Български. Закусвам кисело мляко, фреш от портокал и бисквити.
Закуската ти изобщо не е пълноценна, пробиотика ти е нужен, за да претъпи ефектите от приема на портокали на гладно. :lol:
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

Re: Какво закусвате?

Мнениеот Гълъбина_55 » 20 Мар 2018, 18:23

Предпочитам да закуся нещо у дома. Избягвам да ходя на заведения или да купувам от магазина, защото не знам какво може да съдържат храната. А иначе сутрин си хапвам мюсли, попара, бисквити с чай, печени флийки с масло и други. Зависи в какво настроение съм. Но общо взето приготвям нещо бързо и изчезвам по задачи. :bouncymulticolor:
Аватар
Гълъбина_55
 
Мнения: 85
Регистриран на: 23 Фев 2018, 15:06

Re: Какво закусвате?

Мнениеот Snejna » 10 Май 2018, 09:13

Гълъбина_55 написа:Предпочитам да закуся нещо у дома. Избягвам да ходя на заведения или да купувам от магазина, защото не знам какво може да съдържат храната. А иначе сутрин си хапвам мюсли, попара, бисквити с чай, печени флийки с масло и други. Зависи в какво настроение съм. Но общо взето приготвям нещо бързо и изчезвам по задачи. :bouncymulticolor:

Това успява ли да те засити за дълго време? Тези бързи въглехидрати, сигурно огладняваш след 2 часа. :roll:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Какво закусвате?

Мнениеот monsita » 20 Май 2018, 11:38

Аз обикновено не закусвам, пия едно кафе и това е, но понякога прегладнявам и ям по един кроасан, за съжаление не се храня много здравословно.
monsita
 
Мнения: 17
Регистриран на: 23 Дек 2017, 19:17

Re: Какво закусвате?

Мнениеот Frac » 21 Май 2018, 16:36

Аз не закусвам, но мога да кажа за периода, когато закусвах. Тогава работех на морето и закусвах стабилно-баници, тутманици,... после обядвах и след това някакво десертче към 17 - 18 ч., не вечерях. То и затова бях гладна сутрин. С този режим се чувствах супер. Но сега вече работата ми е друга, имам деца и основно наблягаме на вечерята вкъщи ( което отчитам, че не е мн добре, но по-български).
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Какво закусвате?

Мнениеот Krum » 26 Юни 2018, 15:52

По-добре е да се яде сутрин, откоколкото да се вечеря, само че вечер хората имат и повече време и повече желание, пък и друго е вече да се прибереш глааден и да седнеш да си направиш нещо вкусно и да му се насладиш. Иначе кога ще ядеш спагети, пица, печено месо, за закуска не става.
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Какво закусвате?

Мнениеот Monika_Spasova » 05 Юли 2018, 10:51

Сега акто бременна почти не ми се яде месо и главно си хапвам филийки с пълнозърнест хляб, тахан и мед.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Какво закусвате?

Мнениеот ivan.stoqnov » 05 Юли 2018, 18:09

закуската е най-важното хранене за деня и аз като един истнски мъж не я пропускам :grin: хапвам си сандвичи, които жен ами приготтвя с препечени филийки масло, колбас и зеленчук и разбира се чашата горещо кафе, че без него не мога да се събудя. :dreads:
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

ПредишнаСледваща

Назад към Гювеч

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта