Суровоядството- крие ли рискове за здравето?

Подходящи рецепти, споделен опит и съвети, начин на живот

Re: Суровоядството- крие ли рискове за здравето?

Мнениеот kauda » 05 Авг 2015, 12:12

niya_mazova написа:
Lili_pili написа:НЕ въм видяла в китайското да има водорасли, освен ако специално не ги поръчаш :)

Явно не поръчваш от правилните места, тези побългарените нямат много общо с китайското, такова каквото си е по принцип! ;)

Има ли непобългарен китайски в България?!? Все пак е в нашата родина, нормално малко да са преиначили вкуса спрямо нашия.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Суровоядството- крие ли рискове за здравето?

Мнениеот magda » 05 Авг 2015, 12:34

kauda написа:
niya_mazova написа:
Lili_pili написа:НЕ въм видяла в китайското да има водорасли, освен ако специално не ги поръчаш :)

Явно не поръчваш от правилните места, тези побългарените нямат много общо с китайското, такова каквото си е по принцип! ;)

Има ли непобългарен китайски в България?!? Все пак е в нашата родина, нормално малко да са преиначили вкуса спрямо нашия.

Да, предполагам, че във всички ресторанти, независимо дали са ливански, индийски, китайски се преиначават някои неща не само, за да пасне на нашия вкус, но и тъй като някои от продуктите са трудно откриваеми
magda
 
Мнения: 285
Регистриран на: 30 Юни 2014, 13:07

Re: Суровоядството- крие ли рискове за здравето?

Мнениеот Lisica » 05 Авг 2015, 12:46

не съм яла и аз водорасли! А за суровоядството аз лично се кефя н а такива хора, ако особено и не изтъкват постоянно колко са велики биха ми станали още по-симпатични.
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Суровоядството- крие ли рискове за здравето?

Мнениеот dDedov » 05 Авг 2015, 15:32

Lisica написа:не съм яла и аз водорасли! А за суровоядството аз лично се кефя н а такива хора, ако особено и не изтъкват постоянно колко са велики биха ми станали още по-симпатични.

Рядко от веганите, които познавам се самоизтъкват или поне повечето от тях са готини хора, но аз не смятам начина им живот за правилен, все пак това е техен проблем или в бонус, те си знаят
dDedov
 
Мнения: 71
Регистриран на: 27 Фев 2014, 13:28

Re: Суровоядството- крие ли рискове за здравето?

Мнениеот Lollipop » 06 Авг 2015, 09:20

dDedov написа:
Lisica написа:не съм яла и аз водорасли! А за суровоядството аз лично се кефя н а такива хора, ако особено и не изтъкват постоянно колко са велики биха ми станали още по-симпатични.

Рядко от веганите, които познавам се самоизтъкват или поне повечето от тях са готини хора, но аз не смятам начина им живот за правилен, все пак това е техен проблем или в бонус, те си знаят
При мен по-скоро малка част от тях не го изтъкват и не го правят на проблем, особено ако прекарваш повече време с тях.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Суровоядството- крие ли рискове за здравето?

Мнениеот Lisica » 06 Авг 2015, 11:34

dDedov написа:
Lisica написа:не съм яла и аз водорасли! А за суровоядството аз лично се кефя н а такива хора, ако особено и не изтъкват постоянно колко са велики биха ми станали още по-симпатични.

Рядко от веганите, които познавам се самоизтъкват или поне повечето от тях са готини хора, но аз не смятам начина им живот за правилен, все пак това е техен проблем или в бонус, те си знаят

Не знам, тези които познавам аз дори странят от месоядните и във всеки удобен случай мрънкат за нашия избор. Невъзможно е да излезеш с тях някъде, защото постоянно мрънкат и развалят настроението на всички, не можем да си поръчаме нормално храна, за да не се получи скандал!
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Суровоядството- крие ли рискове за здравето?

Мнениеот Malina » 11 Авг 2015, 07:48

И аз смятам, чее вредно за зъбите и за настроението на околните! :)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Суровоядството- крие ли рискове за здравето?

Мнениеот Lili_pili » 12 Авг 2015, 15:19

Ама няма да видите нито един суровояд в болниците или пък дебел да не може да диша чак от тлъстини, така че със сигурност има толкова много ползи и плюсове, че трудно могат да се изброят. ;)
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Суровоядството- крие ли рискове за здравето?

Мнениеот lini_leni » 17 Авг 2015, 16:33

Malina написа:И аз смятам, чее вредно за зъбите и за настроението на околните! :)

Настроението :?: :!: :?: :!: Не всички са тази зли и зле настроени към околните, недей така, познавам и готини суровояди, които разбират, че всеки си прави избора и никого не съдят!
lini_leni
 
Мнения: 491
Регистриран на: 27 Сеп 2013, 12:03

Re: Суровоядството- крие ли рискове за здравето?

Мнениеот Malina » 01 Сеп 2015, 12:51

lini_leni написа:
Malina написа:И аз смятам, чее вредно за зъбите и за настроението на околните! :)

Настроението :?: :!: :?: :!: Не всички са тази зли и зле настроени към околните, недей така, познавам и готини суровояди, които разбират, че всеки си прави избора и никого не съдят!

Такива са малко. :!: :!: :!: :!: :!: Внимавай с удивителните не сме се събрали да се бием, Лени. :lol:
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

ПредишнаСледваща

Назад към Вегетарианци и вегани

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта