Чудили ли сте се… защо любимият ни аксесоар е часовникът?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Чудили ли сте се… защо любимият ни аксесоар е часовникът?

Мнениеот penelopa » 20 Апр 2016, 09:49

Сега всеки има смартфон и го ползва почти за всичко, не е нещо издключително. Затова часовникът вече се превърна в наистина аксесоар, с който показваш индивидуалност :wink: .
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

Re: Чудили ли сте се… защо любимият ни аксесоар е часовникът?

Мнениеот Kaya » 22 Юни 2016, 15:16

penelopa написа:Сега всеки има смартфон и го ползва почти за всичко, не е нещо издключително. Затова часовникът вече се превърна в наистина аксесоар, с който показваш индивидуалност :wink: .

Сега се носят смарт часовници, които също са много готини и носят своите ползи :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Чудили ли сте се… защо любимият ни аксесоар е часовникът?

Мнениеот Paladin » 09 Юни 2017, 12:31

Изглежда добре и придава някак си завършен вид, както при жените обеците. Затова часовниците са за предпочитане от мъжете, аз нося от както се помня, дори като дете за мен беше важен часовника.
Paladin
 
Мнения: 109
Регистриран на: 19 Апр 2017, 09:33

Re: Чудили ли сте се… защо любимият ни аксесоар е часовникът?

Мнениеот Локумът » 09 Юни 2017, 16:14

Да си призная, никога не съм сядал така целенасочено да се чудя защо ли часовник. Може би щото гривните и синджирите са или гейски или проява на лош вкус и остава часовника като единствен приличен аксесоар.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Чудили ли сте се… защо любимият ни аксесоар е часовникът?

Мнениеот Pipilota » 17 Юни 2017, 19:25

На мен михаресва мъж с часовник, изглеждамного стилно. Но часовника не трябва да е много груб или много голям, а добре изглеждащ. Тези спортеницте, които са много груби не ми харесва.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Предишна

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта