Одобрявате ли комерсиалните връзки?

Съвети за родители, отношения между тийнейджъри и възрастни, трудни въпроси

Re: Одобрявате ли комерсиалните връзки?

Мнениеот perla197811 » 10 Апр 2011, 12:28

да погледнем и от друг ъгъл: единият може и помага материално , а другият помага с емоции и удоволствия,кой с каквото може и има в повече :D .... важното е и двамата да се чувстват добре
Аватар
perla197811
 
Мнения: 141
Регистриран на: 31 Мар 2011, 15:11

Re: Одобрявате ли комерсиалните връзки?

Мнениеот parker lewis » 24 Май 2011, 12:01

Одобрявам всичко, което не пречи на останалите - щом така им харесва на хората, да си живеят живота както намират за добре. Иначе няма нищо лошо мъжЪт да се грижи и обгрижва жената до себе си ;)
Аватар
parker lewis
 
Мнения: 13
Регистриран на: 01 Апр 2011, 15:41

Re: Одобрявате ли комерсиалните връзки?

Мнениеот varlam » 24 Май 2011, 16:02

А лошо ли е жената да обгрижва мъжа си?? :lol:
varlam
 
Мнения: 205
Регистриран на: 08 Апр 2011, 15:55

Re: Одобрявате ли комерсиалните връзки?

Мнениеот HealthyBoy » 27 Май 2011, 23:33

Не виждам нищо лошо този човек да помага финансово на момичето, стига да не иска от нея определен вид отблагодаряване.
HealthyBoy
 
Мнения: 69
Регистриран на: 15 Апр 2011, 14:45

Re: Одобрявате ли комерсиалните връзки?

Мнениеот varlam » 28 Май 2011, 16:41

Лошо ли е тя сама да му го дава? :twisted:
Има и съзнателни жени, понякога...
varlam
 
Мнения: 205
Регистриран на: 08 Апр 2011, 15:55

Re: Одобрявате ли комерсиалните връзки?

Мнениеот perla197811 » 07 Юни 2011, 12:34

айде айде, когато е от сърце и душа, сътворено от любов и подтикнато от дълбоки чувства, а най-вече и взаимно, е направо страхотно :mrgreen:
Аватар
perla197811
 
Мнения: 141
Регистриран на: 31 Мар 2011, 15:11

Re: Одобрявате ли комерсиалните връзки?

Мнениеот southern_sun » 10 Юни 2011, 12:13

perla197811 написа:айде айде, когато е от сърце и душа, сътворено от любов и подтикнато от дълбоки чувства, а най-вече и взаимно, е направо страхотно :mrgreen:

Ох стига с тая любов бе, времената са такива, че в къщи пари носи тоя, който ги изкарва.Дали е жената или мъжът това няма никакво значение щом е за благото на семейството или връзката. Аз лично съм "обгрижвала" мъже и това ми доставя голямо удоволствие .
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: Одобрявате ли комерсиалните връзки?

Мнениеот Gabbb » 08 Юли 2011, 16:26

Валич написа:Познавам едно момиче.
Тя е на 17.
Има приятел на 43. :shock:
Той е семеен, но се грижи и за нея.
Води я на интересни места, плаща ѝ сметките, а отделно ѝ дава и по 100 лева на седмица. Да си има!
Какво да я посъветвам?
Моля ви, дайте ми идеи! :(

Ай стига глупости, кога момиче на 17 години ще хареса някой чичка на 43.Има толкова хубави батковци на 20-22 години ;)
Gabbb
 
Мнения: 12
Регистриран на: 06 Юли 2011, 14:50

Re: Одобрявате ли комерсиалните връзки?

Мнениеот d_2 » 09 Сеп 2011, 10:09

Gabbb написа:
Валич написа:Познавам едно момиче.
Тя е на 17.
Има приятел на 43. :shock:
Той е семеен, но се грижи и за нея.
Води я на интересни места, плаща ѝ сметките, а отделно ѝ дава и по 100 лева на седмица. Да си има!
Какво да я посъветвам?
Моля ви, дайте ми идеи! :(

Ай стига глупости, кога момиче на 17 години ще хареса някой чичка на 43.Има толкова хубави батковци на 20-22 години ;)



О не! Трябва да ви кажа, че една голяма част от момичетата на 17 си падат по чичковци. Не ми е ясно защо...може би вс се дължи на факта, че днешните момичета започват много от малки да се развиват...дори и като мислене...Момичето на 17 не иска да си играе на котка и мишка, а иска да бъде възприемана като истинска жена.
Аз лично бих посъветвала всяка девойка, която има връзка с доста по-възрастен мъж от нея, да не взема нещата на сериозно, да не очаква чудеса и да не строй кули от слонова кост...Това е просто нова тръпка, която отминава както вс др и след известно време всичко си идва на мястото.
От всичките ми самоубийства досега, ти си най-тъпият бръснач, най-засичащият пистолет,най-изветрялата свръхдоза,най-недостатъчно високият етаж...
Аватар
d_2
 
Мнения: 231
Регистриран на: 08 Сеп 2011, 10:45

Re: Одобрявате ли комерсиалните връзки?

Мнениеот southern_sun » 17 Сеп 2011, 16:03

d_2 написа:
Gabbb написа:
Валич написа:Познавам едно момиче.
Тя е на 17.
Има приятел на 43. :shock:
Той е семеен, но се грижи и за нея.
Води я на интересни места, плаща ѝ сметките, а отделно ѝ дава и по 100 лева на седмица. Да си има!
Какво да я посъветвам?
Моля ви, дайте ми идеи! :(

Ай стига глупости, кога момиче на 17 години ще хареса някой чичка на 43.Има толкова хубави батковци на 20-22 години ;)



О не! Трябва да ви кажа, че една голяма част от момичетата на 17 си падат по чичковци. Не ми е ясно защо...може би вс се дължи на факта, че днешните момичета започват много от малки да се развиват...дори и като мислене...Момичето на 17 не иска да си играе на котка и мишка, а иска да бъде възприемана като истинска жена.
Аз лично бих посъветвала всяка девойка, която има връзка с доста по-възрастен мъж от нея, да не взема нещата на сериозно, да не очаква чудеса и да не строй кули от слонова кост...Това е просто нова тръпка, която отминава както вс др и след известно време всичко си идва на мястото.

Стига бе, не ми се вярва някое момиче на 17 да се влюби в чичка, по скоро всичко е от взаимен интерес. Той си плаща за секс с младо момиче под формата на подаръци, цигари и скъпи кръчми. Грозно, но реално!
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

ПредишнаСледваща

Назад към Тийн свят

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта