Одобрявате ли комерсиалните връзки?

Съвети за родители, отношения между тийнейджъри и възрастни, трудни въпроси

Re: Одобрявате ли комерсиалните връзки?

Мнениеот Sofito » 19 Окт 2011, 18:50

Това не е нормално. Че какви общи интереси имат тея хора, за да са заедно? За какво си говорят и как се забавляват :?
Sofito
 
Мнения: 53
Регистриран на: 18 Окт 2011, 21:57

Re: Одобрявате ли комерсиалните връзки?

Мнениеот Violetta » 19 Окт 2011, 23:11

Валич написа:Познавам едно момиче.
Тя е на 17.
Има приятел на 43. :shock:
Той е семеен, но се грижи и за нея.
Води я на интересни места, плаща ѝ сметките, а отделно ѝ дава и по 100 лева на седмица. Да си има!
Какво да я посъветвам?
Моля ви, дайте ми идеи! :(

Да го обадиш на полицията, сексът с деца е престъпление.
Violetta
 
Мнения: 466
Регистриран на: 28 Апр 2011, 22:58

Re: Одобрявате ли комерсиалните връзки?

Мнениеот qproin » 20 Окт 2011, 22:17

Комерсиални връзки....защо не? Всеки си има някакви интереси, финансовите са просто част от тях. Да не би пък да е по-добре мъже, които си намират жени подобни на майките им, да готвят чистят и т.н, а после тичат след други. Рано или късно в дадена връзка някой може да се почувства използван.По-добре финансово отколкото емоционално.
qproin
 
Мнения: 669
Регистриран на: 18 Юли 2011, 22:21

Re: Одобрявате ли комерсиалните връзки?

Мнениеот valiart » 20 Окт 2011, 23:29

Не съм аз човека да одобрявам или отричам нечий връзки, пък било то и комерсиални. Щом я има връзката, значи удовлетворява и двете /трите/ страни;) :lol:
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Одобрявате ли комерсиалните връзки?

Мнениеот Memento » 21 Яну 2012, 18:55

Комерсиалните връзки са запазен патент на българите, млади девойки си търсят батко/чичко с пари, комбинативни тарикати търсят богати дами за спонсорство, напълно в реда на нещата по тези ширини. Беднотията води до всякакви социални извращения.
Аватар
Memento
 
Мнения: 700
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:13

Re: Одобрявате ли комерсиалните връзки?

Мнениеот Силвия Бояджиева » 21 Яну 2012, 19:49

Аз винаги съм се чудела какво може да хареса 17г момиче в по възрастен мъж освен джоба му, но не съм човека които да ги съди, всеки си живее живота както иска!
Жената с характер ,плаши слабите мъже, но подлудява силните !
Аватар
Силвия Бояджиева
 
Мнения: 108
Регистриран на: 17 Яну 2012, 19:17

Re: Одобрявате ли комерсиалните връзки?

Мнениеот Memento » 21 Яну 2012, 20:16

Violetta написа:
Валич написа:Познавам едно момиче.
Тя е на 17.
Има приятел на 43. :shock:
Той е семеен, но се грижи и за нея.
Води я на интересни места, плаща ѝ сметките, а отделно ѝ дава и по 100 лева на седмица. Да си има!
Какво да я посъветвам?
Моля ви, дайте ми идеи! :(

Да го обадиш на полицията, сексът с деца е престъпление.


Мен вече нищо не може да ме учуди, в друга тема ставаше въпрос за сериозна връзка на 12 годишна с 30 годишен доколкото си спомням. :shock:
Аватар
Memento
 
Мнения: 700
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:13

Re: Одобрявате ли комерсиалните връзки?

Мнениеот S&M » 09 Апр 2012, 13:47

Какво значение има дали ние одобряваме тези връзки? Какво значение има дали обществото ги приема или не? Разберете, че нищо няма значение щом едно младо момиче е избрало да бъде с мъж на годините на баща и. Този избор е вследствие от всичко, което се случва около от нас, от всичко, което гледаме по филмите...от всичко онова, което крием сами от себе си. Единственото, което можем да направим, когато станем свидетели на нещо подобно е да се надяваме, че няма един ден нашето дете да стане част от всичко това...Нищо друго...
Аватар
S&M
 
Мнения: 14
Регистриран на: 19 Фев 2012, 14:29

Re: Одобрявате ли комерсиалните връзки?

Мнениеот rony_80 » 10 Май 2012, 16:49

И ако не ги одобряваме - какво? Това няма никакво значение за младите момичета и жени, които потъпкват себе си, само и само да се возят в лъскави коли и да им купуват скъпи играчки. Но внимавайте, дами, защото и вие ще остареете и на ваше място ще дойде друга, по-млада от вас златотърсачка - тогава как ще се почувствате? Със сигурност ще сте на коренно различно мнение по отношение на комерсиалните връзки :roll:
rony_80
 
Мнения: 56
Регистриран на: 09 Мар 2012, 09:25

Re: Одобрявате ли комерсиалните връзки?

Мнениеот delinda » 22 Май 2012, 11:31

Когато бях на 16 моята най-добра приятелка имаше връзка с 30-годишен мъж. В началото ми изглеждаше много несериозно и дори си мислех, че ще отмине. След като завършихме се ожениха, вече имат две деца и до ден днешен твърдят, че са много щастливи. Не знам аз лично не го разбирам това, но мисля, че има жени, които просто имат потребност от партньор, които да е значително по-голям от тях.
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят.
Аватар
delinda
 
Мнения: 217
Регистриран на: 16 Сеп 2011, 09:11

ПредишнаСледваща

Назад към Тийн свят

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта