Одобрявате ли комерсиалните връзки?

Съвети за родители, отношения между тийнейджъри и възрастни, трудни въпроси

Re: Одобрявате ли комерсиалните връзки?

Мнениеот mimeto » 30 Май 2012, 19:40

delinda написа:Когато бях на 16 моята най-добра приятелка имаше връзка с 30-годишен мъж. В началото ми изглеждаше много несериозно и дори си мислех, че ще отмине. След като завършихме се ожениха, вече имат две деца и до ден днешен твърдят, че са много щастливи. Не знам аз лично не го разбирам това, но мисля, че има жени, които просто имат потребност от партньор, които да е значително по-голям от тях.

14 години са си много сериозна разлика и ако сега не си личи, то с течение на годините със сигурност това ще стане - тя ще е на 50, в разцвета на силите си, а той на 64... Дано да греша, но това е моето мнение, защото аз също съм имала връзка с по-възрастен мъж от мен и нашата разлика беше 15 години. Не е била комерсиална и наистина много се обичахме, докато интересите и желанията ни не се разделиха в две посоки - той искаше семейство и деца, а аз да запиша висше, както и стана. Сигурно сама се досещаш, че се разделихме - не бях готова за толкова сериозно обвързване, а да не говорим за деца, защото бях едва на 19 години и всичко тепърва ми предстоеше.
За комерсиалните връзки - не ги одобрявам, но те са част от реалността. Не мога да съдя мъжете и жените, които им пригласят, но всеки рано или късно заплаща за избора, който е направил. Лично аз не бих се подчинила на мъж, само защото има пари - просто няма как да се случи, та ако ще и целия свят на тепсия да ми предложи. Това за мен са кухи връзки и нищо повече.
mimeto
 
Мнения: 57
Регистриран на: 26 Апр 2012, 15:25

Re: Одобрявате ли комерсиалните връзки?

Мнениеот d_2 » 11 Юли 2012, 15:36

delinda написа:Когато бях на 16 моята най-добра приятелка имаше връзка с 30-годишен мъж. В началото ми изглеждаше много несериозно и дори си мислех, че ще отмине. След като завършихме се ожениха, вече имат две деца и до ден днешен твърдят, че са много щастливи. Не знам аз лично не го разбирам това, но мисля, че има жени, които просто имат потребност от партньор, които да е значително по-голям от тях.


Според мен 14 години е допустимо. Никога не знаеш, кога ще срещнеш любовта. Аз лично имам приятели, които имат почти 20 години разлика във възрастта и са много щастливи. Годините въобще не им се отразяват на семейството и според мен така е редно.
От всичките ми самоубийства досега, ти си най-тъпият бръснач, най-засичащият пистолет,най-изветрялата свръхдоза,най-недостатъчно високият етаж...
Аватар
d_2
 
Мнения: 231
Регистриран на: 08 Сеп 2011, 10:45

Re: Одобрявате ли комерсиалните връзки?

Мнениеот Genoveva » 12 Авг 2012, 15:19

d_2 написа:
delinda написа:Когато бях на 16 моята най-добра приятелка имаше връзка с 30-годишен мъж. В началото ми изглеждаше много несериозно и дори си мислех, че ще отмине. След като завършихме се ожениха, вече имат две деца и до ден днешен твърдят, че са много щастливи. Не знам аз лично не го разбирам това, но мисля, че има жени, които просто имат потребност от партньор, които да е значително по-голям от тях.


Според мен 14 години е допустимо. Никога не знаеш, кога ще срещнеш любовта. Аз лично имам приятели, които имат почти 20 години разлика във възрастта и са много щастливи. Годините въобще не им се отразяват на семейството и според мен така е редно.

Има ли разбирателство и уважение няма възрастова граница любовта. Но като, че ли разликата между 16 додишно момиче и 30 годишен мъж ми се струва недопустима. Та на нея още и се живее, а той мисли за деца. Не мислите ли?
Genoveva
 
Мнения: 130
Регистриран на: 19 Окт 2011, 20:50

Re: Одобрявате ли комерсиалните връзки?

Мнениеот sunnyr » 23 Яну 2013, 13:57

Хмм Friends with benefits :roll: по - скоро не.
sunnyr
 
Мнения: 155
Регистриран на: 16 Яну 2013, 13:26

Re: Одобрявате ли комерсиалните връзки?

Мнениеот dacheva.denica » 02 Мар 2013, 17:44

Използва я, а тя се е превърнала в негова държанка. Ужас :( Нямат ли достойнство тези момичета? След време тя как ще се чувства ако някоя малка пикла развали нейното семейство? :?: :!:
dacheva.denica
 
Мнения: 21
Регистриран на: 02 Мар 2013, 16:05

Re: Одобрявате ли комерсиалните връзки?

Мнениеот Andrey » 26 Ное 2014, 14:40

Не знаех, че така им викат на тези връзки - комерсиални :))) За мен връзка с момиче на 15, а ти да си на 30 има съвсем друга дума, но както и да е. Разликата в годините според мен е от значение, повече от 10 ми се виждат много. Но пък всеки си знае нали така ;)
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Одобрявате ли комерсиалните връзки?

Мнениеот Rali_hr » 06 Мар 2015, 13:53

Странно ми е, но не мога да кажа, че ми пречи, все пак всеки има право на избор, а и знаем, че любовта и е сляпа и мозък няма. :mrgreen:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Одобрявате ли комерсиалните връзки?

Мнениеот Yarost » 09 Мар 2015, 17:41

sunnyr написа:Хмм Friends with benefits :roll: по - скоро не.


защо пък не? всичко е много субективно де, но ако и двамата не искате да задълбавате в сериозни неща, не виждам какво лошо има.
Yarost
 
Мнения: 1079
Регистриран на: 03 Фев 2015, 11:12

Re: Одобрявате ли комерсиалните връзки?

Мнениеот Malina » 09 Мар 2015, 18:23

Ми не че ги одобрявам, но все пак всеки има право на избор да прави каквото си прецени и както си знае така да си живее.. :roll:
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Одобрявате ли комерсиалните връзки?

Мнениеот JohnLocke » 27 Авг 2015, 11:54

Yarost написа:
sunnyr написа:Хмм Friends with benefits :roll: по - скоро не.


защо пък не? всичко е много субективно де, но ако и двамата не искате да задълбавате в сериозни неща, не виждам какво лошо има.

Дори е най-доброто като решение, единствено трябва да се спрат нещата навреме преди да се е стигнало до там, че единия да е затънал до уши!!!
JohnLocke
 
Мнения: 70
Регистриран на: 28 Окт 2013, 14:32

ПредишнаСледваща

Назад към Тийн свят

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта