Лечебни свойства на магданоза

Забавни моменти, необичайни, полезни и интересни факти,хитрини и въпроси, навиците при хранене, празници и традиции.

Re: Лечебни свойства на магданоза

Мнениеот silver933 » 30 Май 2016, 16:25

Kaya написа:Магданозът вярно е полезен, не знам точно с какви свойства, но е всеизвестно. Все пак съм чувала, че подпомага при липса на апетит и болки в стомаха. ;0

Брей, хем огладняваш и се наяждаш с още магданоз и ставаш Бог в леглото :) Всичко било навързано. :lol:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Лечебни свойства на магданоза

Мнениеот annydance » 30 Май 2016, 16:28

Lollipop написа:
dessiblond написа:На всяка манджа слагам магданоз, харесвам аромата и вкуса му. Придава вид и вкус на ястието. А пък и действа като афродизиак :wink: .

То май доста магданоз трябва да изядеш, че да ти подейства като афродизиак и .. бая трябва да си я окъсал, че да разчиташ на магданоза в манджата. :lol: :lol: :lol:


Абе и да не си закъсал, не е излишно! :lol: :wink:
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Лечебни свойства на магданоза

Мнениеот Lollipop » 28 Юни 2016, 11:38

Винаги ми е било интересно, как някоя храна може да е афродизиак, не само магданоз, ами и скариди, ягоди, шоколади. Колко и как ли трябва да го ядеш, че да имаш ефект върху себе си един или друг вид... :shock:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Лечебни свойства на магданоза

Мнениеот julianne » 28 Юни 2016, 11:46

Lollipop написа:Винаги ми е било интересно, как някоя храна може да е афродизиак, не само магданоз, ами и скариди, ягоди, шоколади. Колко и как ли трябва да го ядеш, че да имаш ефект върху себе си един или друг вид... :shock:


Едва ли някой може да отговори на този въпрос :lol: , Всички ядем магданоз, шоколад, ягоди, морска храна почти всички :mrgreen: , но никой не може да каже, че му влияят и е усетил прилив на неочаквано желание. Може би защото редовно си доставяме удоволствие и не чакаме на тези афродизиаци :!: :lol: .
julianne
 
Мнения: 404
Регистриран на: 27 Ное 2013, 14:50

Re: Лечебни свойства на магданоза

Мнениеот silver933 » 28 Юни 2016, 14:23

julianne написа:
Lollipop написа:Винаги ми е било интересно, как някоя храна може да е афродизиак, не само магданоз, ами и скариди, ягоди, шоколади. Колко и как ли трябва да го ядеш, че да имаш ефект върху себе си един или друг вид... :shock:


Едва ли някой може да отговори на този въпрос :lol: , Всички ядем магданоз, шоколад, ягоди, морска храна почти всички :mrgreen: , но никой не може да каже, че му влияят и е усетил прилив на неочаквано желание. Може би защото редовно си доставяме удоволствие и не чакаме на тези афродизиаци :!: :lol: .

И да не си ги доставяме редовно, аз не съм усетил да имам някакъв прилив на желание и после да искам да награбя 10 жени :)
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Лечебни свойства на магданоза

Мнениеот franky » 29 Юни 2016, 10:39

Трябва да си направя аз експеримент всеки ден да ям магданоз или друга храна, която се води афродизиак и да видя как ще ми подейства :lol: . Ако почна да тормозя много мъжа ми, ясна работата :wink: :lol: .
franky
 
Мнения: 395
Регистриран на: 14 Фев 2014, 13:04

Re: Лечебни свойства на магданоза

Мнениеот rabotnata pchela » 27 Сеп 2018, 11:53

Мисля, че е вярно, може да си го смилаш и добавяш в смутита да речеш.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Предишна

Назад към Гювеч

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта