Той хърка – купете си тапи за уши

Re: Той хърка – купете си тапи за уши

Мнениеот maimunka » 14 Май 2018, 15:10

Аз вече три години спя с тапи, иначе няма начин. Той дори и да не хъркаше, аз се събуждам от всеки шум и не мога да спя без тапи. А, алармата за работа си я чувам без проблем и през тапите, но не знам как да намеря начин да спра да ги ползвам, че ще взема да си разваля ушите :(
Това, че може не значи, че трябва.
maimunka
 
Мнения: 13
Регистриран на: 13 Май 2018, 09:50

Re: Той хърка – купете си тапи за уши

Мнениеот Stark » 14 Май 2018, 15:56

maimunka написа:Аз вече три години спя с тапи, иначе няма начин. Той дори и да не хъркаше, аз се събуждам от всеки шум и не мога да спя без тапи. А, алармата за работа си я чувам без проблем и през тапите, но не знам как да намеря начин да спра да ги ползвам, че ще взема да си разваля ушите :(

когато спиш сама пак ли ти се налага да спиш с тапи, прппобвай с по-добра изолация и външни щори, за да намалиш максимално шума. Може да се пробваш да спиш на музика, за да можеш да се научиш да игнорираш шумовете.
Аватар
Stark
 
Мнения: 260
Регистриран на: 14 Мар 2017, 12:00

Re: Той хърка – купете си тапи за уши

Мнениеот Frac » 14 Май 2018, 17:06

p.petrov написа:И ние така търсихме за дядото и все попадахме на скъпи варианти за спиране на хъркането, но съвсем случайно проверихме в https://bazar.bg/ и намерихме за 3-4лв - щипки за носа. Имаше и някаква лента, която се слага на главата - пак против хъркане. :grin: :grin: За всеки, който се чуди как да спре хъркането, разгледайте ги в сайта има евтини варианти, които вършат чудесна работа! :cheerleaderkid:

Точно такова бяхме взели и ние, но много бързо се отказа. Каза, че му напрягали лигавицата на носа и няма да ги носи.
Положението се влошава, ако сме имали тежка градусова вечер :mrgreen:
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Той хърка – купете си тапи за уши

Мнениеот maimunka » 15 Май 2018, 16:04

Stark написа:
maimunka написа:Аз вече три години спя с тапи, иначе няма начин. Той дори и да не хъркаше, аз се събуждам от всеки шум и не мога да спя без тапи. А, алармата за работа си я чувам без проблем и през тапите, но не знам как да намеря начин да спра да ги ползвам, че ще взема да си разваля ушите :(

когато спиш сама пак ли ти се налага да спиш с тапи, прппобвай с по-добра изолация и външни щори, за да намалиш максимално шума. Може да се пробваш да спиш на музика, за да можеш да се научиш да игнорираш шумовете.



Ами и сама като съм, да. По принцип живеем на тихо място, но комшиите тропат, асансьора се чува. Някой гледа тв с усилен звук и всичко ме дразни максимално и не мога да заспивам, постоянно се стряскам Недай си боже да трябва да спя за нощна смяна или след нощна. Отиде коня...
Това, че може не значи, че трябва.
maimunka
 
Мнения: 13
Регистриран на: 13 Май 2018, 09:50

Re: Той хърка – купете си тапи за уши

Мнениеот Monika_Spasova » 15 Май 2018, 16:23

Frac написа:
p.petrov написа:И ние така търсихме за дядото и все попадахме на скъпи варианти за спиране на хъркането, но съвсем случайно проверихме в https://bazar.bg/ и намерихме за 3-4лв - щипки за носа. Имаше и някаква лента, която се слага на главата - пак против хъркане. :grin: :grin: За всеки, който се чуди как да спре хъркането, разгледайте ги в сайта има евтини варианти, които вършат чудесна работа! :cheerleaderkid:

Точно такова бяхме взели и ние, но много бързо се отказа. Каза, че му напрягали лигавицата на носа и няма да ги носи.
Положението се влошава, ако сме имали тежка градусова вечер :mrgreen:

Наистна ли вършат работа тея щипки?
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Той хърка – купете си тапи за уши

Мнениеот Ванила » 09 Яну 2019, 16:50

Тапи за уши, но до време. Не може човек всяка вечер с тапи. Слагали ли сте си?! Стават за 1-2 нощи, после направо те болят ушите. Трябва да се търсят други начини за справяне с хъркането.
Ванила
 
Мнения: 96
Регистриран на: 25 Ное 2018, 12:35

Re: Той хърка – купете си тапи за уши

Мнениеот Ая123 » 26 Мар 2019, 11:36

Не става с тапи за уши. Колкото и да са хубави, маркови, ала бала...Не може все с тапи. Ако не се решат нещата оперативно, просто хората започват да спят в отделни стаи.
Ая123
 
Мнения: 111
Регистриран на: 17 Дек 2018, 11:52

Re: Той хърка – купете си тапи за уши

Мнениеот Innerlane » 26 Мар 2019, 13:24

Тапите за уши не са ми опция, защото дъщеря ми е много малка, случва се да плаче през нощта, да ѝ стане лошо, да вдигне температура или просто да се напишка и няма как да се изолирам и от нея. Така че засега го сръчвам мъжа като се разхърка. Има някакъв спрей против хъркане, но не знам върши ли работа.
Innerlane
 
Мнения: 123
Регистриран на: 04 Апр 2016, 15:41

Re: Той хърка – купете си тапи за уши

Мнениеот Viki Borisova » 05 Апр 2019, 15:55

Няма да спя с тапи всяка вечер. По-скоро обмислям да се преместя в друга стая.
Viki Borisova
 
Мнения: 94
Регистриран на: 22 Мар 2019, 11:22

Предишна

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта