Как се разтоварвате от стреса ?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Как се разтоварвате от стреса ?

Мнениеот trojan horse » 07 Май 2012, 20:52

Най разтоварващото нещо на света е хубавият секс, нищо друго не може да ме разтовари.
trojan horse
 
Мнения: 23
Регистриран на: 14 Фев 2012, 21:33

Re: Как се разтоварвате от стреса ?

Мнениеот mimeto » 08 Май 2012, 11:54

trojan horse написа:Най разтоварващото нещо на света е хубавият секс, нищо друго не може да ме разтовари.

Естествено, че секса е хубаво нещо и ни разтоварва от стреса, но ако няма с кого да го практикуваш да лягаш да умираш ли :mrgreen: Аз обичам да шия гоблени и това ме разтоварва, ако нещо съм се изнервила. Приятелките ми се смеят, защото на тях пък им действа изнервящо да се "бучкат" над гоблена. Понякога като се ядосам и яхвам прахосмукачката :lol: Започва едно чистене, та чак пушек се вдига. Важното е да влагаме тази енергия в нещо позитивно, без значение в какво ;)
mimeto
 
Мнения: 57
Регистриран на: 26 Апр 2012, 15:25

Re: Как се разтоварвате от стреса ?

Мнениеот Камелия » 08 Май 2012, 15:40

trojan horse написа:Най разтоварващото нещо на света е хубавият секс, нищо друго не може да ме разтовари.

Не съм съвсем съгласна, когато нещо ми е криво или имам проблеми не мисля за секс. Когато съм под стрес обичам природата и разходките. За да те оборя в коментара мога да ти споделя една стара поговорка: Кахърен ... не ....! малко е нецензурно, но се надявам се се сетиш какво стои на мястото на точките.
Камелия
 
Мнения: 183
Регистриран на: 27 Мар 2012, 14:56

Re: Как се разтоварвате от стреса ?

Мнениеот teddy » 14 Май 2012, 14:15

Обожавам времето, споделено с любимите ми хора - това ме зарежда с много положителни емоции и ме разтоварва от стреса. Каквото и да съм преживяла през деня, достатъчно ми е да видя усмивката на дъщеричката си и забравям всичко :D Обичам да ходя на пикник и въобще да съм сред природата, обичам да пазарувам и да излизам с приятелки - всякакви такива обикновени неща ;)
teddy
 
Мнения: 177
Регистриран на: 06 Мар 2012, 13:14

Re: Как се разтоварвате от стреса ?

Мнениеот Камелия » 14 Май 2012, 15:40

teddy написа:Обожавам времето, споделено с любимите ми хора - това ме зарежда с много положителни емоции и ме разтоварва от стреса. Каквото и да съм преживяла през деня, достатъчно ми е да видя усмивката на дъщеричката си и забравям всичко :D Обичам да ходя на пикник и въобще да съм сред природата, обичам да пазарувам и да излизам с приятелки - всякакви такива обикновени неща ;)

О да това са моменти, които никога не се забравят! Понякога стреса ни идва в повече и понякога ни трябва съвсем малко за да бъдем щастливи.Единствено любимите ни хора, знаят как да ни направят истински щастливи.
Камелия
 
Мнения: 183
Регистриран на: 27 Мар 2012, 14:56

Re: Как се разтоварвате от стреса ?

Мнениеот peter pan » 11 Юни 2012, 15:19

Ходя на риболов, излизам с приятели и... чета книги :roll: За съжаление ми остава все по-малко време за книгите, което никак не е похвално, но какво да се прави. В това забързано ежедневие ни остава все по-малко време за любими занимания. Работа, напрежение, стрес и пак работа... Затова задължително трябва да разтоварваме от стреса, че иначе лошо ни се пише!
peter pan
 
Мнения: 25
Регистриран на: 06 Юни 2012, 12:43

Re: Как се разтоварвате от стреса ?

Мнениеот Margo » 11 Юни 2012, 16:52

peter pan написа:Ходя на риболов, излизам с приятели и... чета книги :roll: За съжаление ми остава все по-малко време за книгите, което никак не е похвално, но какво да се прави. В това забързано ежедневие ни остава все по-малко време за любими занимания. Работа, напрежение, стрес и пак работа... Затова задължително трябва да разтоварваме от стреса, че иначе лошо ни се пише!

Що се отнася до липса на време, трябва да намерим начин за малко разтоварване не зависимо по какъв начин. Дори и да стоиш и да гледаш в една точка, пак е разтоварване.
Margo
 
Мнения: 691
Регистриран на: 08 Апр 2011, 20:46

Re: Как се разтоварвате от стреса ?

Мнениеот Ann » 22 Окт 2012, 15:06

Що се отнася до липсата на време, аз компенсирам липсата на време спасявайки се от стреса с таблеткитеКАЛМЕРАЛ.По едно на ден и чувството за безпокойство и тревожност са далеч. Добре е да ги приемате с храна, за по-добра усвояемост.
Ann
 
Мнения: 81
Регистриран на: 04 Авг 2012, 11:55

Re: Как се разтоварвате от стреса ?

Мнениеот manmut » 07 Дек 2012, 12:11

Секса не е лоша идея :lol: Но ако нямам възможност да го приложа,когато съм така да го кажем стресиран,е най добре действа да се излее яда върху неудушевен предмет.За тази цел си имам боксова круша.Малко корава музика и един хубав тупаник на крушата и съм се :) отново.
manmut
 
Мнения: 22
Регистриран на: 07 Дек 2012, 11:41

Re: Как се разтоварвате от стреса ?

Мнениеот borisov87 » 03 Яну 2013, 15:31

Аз трудно се отървам от стреса, но излизане с приятели, музика и т.н помагат
borisov87
 
Мнения: 77
Регистриран на: 03 Яну 2013, 15:19

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron