Как се разтоварвате от стреса ?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Как се разтоварвате от стреса ?

Мнениеот Malina » 15 Фев 2017, 15:49

Е мисля, че това отгоре беше казано на шега, а всички толкова много се вързахте. :)
Повечето хора отморяват от стреса и напрежението, като почива повече, слуша любима музика, усамотява се и така се рефрешва от неприятните усещания.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Как се разтоварвате от стреса ?

Мнениеот Kaya » 23 Окт 2017, 11:25

Нека не ставаме някакви зверове, шегите са част от живота. Напоследък ми се отразява много добре това, че не гледам телевизия, така ми е спокойно, стресът е много по-малко, просто когато се прибера не продължавам да се натоварвам, а си пускам някоя спокойна музика и оставям ума ми да се освободи от всичко, което ме притеснява и дразни.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Как се разтоварвате от стреса ?

Мнениеот Andrey » 09 Ное 2017, 13:23

Тренировките ми помагат доста да се разтоваря от стреса, излизам сред природата, гледам да прекарвам колкото се може повече време сам навън, имам ли възможност излизам, дори и да е за 30 минути. Вечер никога не се прибирам веднага от работа ис лед задръстванията, оставам за кратко навън, разхождам се сам в тишината и си подреждам мислите. После се прибирам в лудницата у нас с нови сили и без да си нося нервите от работа у нас.
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Как се разтоварвате от стреса ?

Мнениеот mix_twix » 15 Ное 2017, 13:16

Много рядко ми се случва да избухна и да се ядосам и да се натоваря.Обикновено чакам да премине каквото имам през главата ми и не се занимавам излишно с глупости. :mrgreen: Так и не ми се налага да се чудя как да се успокоявам.
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Как се разтоварвате от стреса ?

Мнениеот sky_100 » 10 Дек 2018, 17:18

Излизам с приятелки. Може да е на по чаша вино, но винаги успявам да презаредя батериите.
Другия вариант е да отидем на местенце, където никога не сме били. Но то не е така лесно изпълнимо като чашата вино :mrgreen:
sky_100
 
Мнения: 151
Регистриран на: 24 Окт 2018, 14:16

Re: Как се разтоварвате от стреса ?

Мнениеот Dalia » 30 Яну 2019, 01:27

Доказано е,че сексът понижава стреса. Така че правете секс и се усмихвайте повече ...
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Предишна

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта