Смятате ли , че породата "ПИТБУЛ" трябва да се забрани ?

Ако можеха да говорят, но не могат, затова нека поговорим вместо тях. Споделетe всичко за вашите домашни любимци - типични или екзотични.
Онлайн консултация с д-р Искрен Станилов и д-р Деница Русева

Re: Смятате ли , че породата "ПИТБУЛ" трябва да се забрани ?

Мнениеот Andrey » 04 Мар 2015, 13:56

не мисля, че има нещо чак пък толкова лошо в питбула, има лошо във възпитанието му от хората.
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Смятате ли , че породата "ПИТБУЛ" трябва да се забрани ?

Мнениеот renetka » 12 Мар 2015, 15:58

Твърдо не! Не е проблемът в кучетата, а в хората. За съжаление, в БГ масово се взимат бул породите от пълни комплексари и хора, нямащи представа от тези кучета. Питбулите са уникални животни. Те обожават хората и са готови да направят всичко за човека си и точно затова породата се използва за боеве - те просто изпълняват каквото им се каже. Опитайте да накарате едно хъски, да речем, да се бие. Е, няма да ви се получи.
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

Re: Смятате ли , че породата "ПИТБУЛ" трябва да се забрани ?

Мнениеот rabotnata pchela » 16 Мар 2015, 11:08

Наистина не е от породата, а е от човека и по-скоро от това, което му липсва в мозъка и се заменя от комплексарщина. ;)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Смятате ли , че породата "ПИТБУЛ" трябва да се забрани ?

Мнениеот renetka » 17 Мар 2015, 12:34

rabotnata pchela написа:Наистина не е от породата, а е от човека и по-скоро от това, което му липсва в мозъка и се заменя от комплексарщина. ;)

:!: :!: :!: Подкрепям :!:
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

Re: Смятате ли , че породата "ПИТБУЛ" трябва да се забрани ?

Мнениеот rabotnata pchela » 17 Мар 2015, 13:33

renetka написа:
rabotnata pchela написа:Наистина не е от породата, а е от човека и по-скоро от това, което му липсва в мозъка и се заменя от комплексарщина. ;)

:!: :!: :!: Подкрепям :!:

;) ;) ;) Нали! И аз съм любител на кучетата и съм виждала питбули, на които можеш и да ги захапеш и те да стоят кротки като агънца!
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Предишна

Назад към Ветеринарна медицина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron