Ходили ли сте на гадателки?

Re: Ходили ли сте на гадателки?

Мнениеот Локумът » 10 Мар 2015, 12:13

Идеята на гадателките е, че така ще те предпазят от грешките, уж де! :)
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Ходили ли сте на гадателки?

Мнениеот mix_twix » 16 Мар 2015, 12:33

само по гадателки остана да тръгна и хептен да се обявя за луд :)
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Ходили ли сте на гадателки?

Мнениеот Pipilota » 30 Авг 2016, 10:52

mix_twix написа:само по гадателки остана да тръгна и хептен да се обявя за луд :)

Е, как :) Има си някакви приятни там спокойствия, които получаваш, но от друга страна можеш да получиш и обратното. Няма да за бравя, как една гадателка ми отреди само 1 дете, защото за второто ще имам проблеми! Да не ви казвам колко притеснения бяха, преди да се решим за друго дете изобщо.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Ходили ли сте на гадателки?

Мнениеот irka » 30 Авг 2016, 12:02

Аз затова не ходя, не ми се слушат глупости. С шарлатани не ми се разправя. Иначе ми е леко любопитно какво ще ми кажат, но като знам, че са мошеници и ми минава любопитството :mrgreen: .
irka
 
Мнения: 467
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:03

Re: Ходили ли сте на гадателки?

Мнениеот Snejna » 30 Авг 2016, 12:42

Има някои - познават, но не знам защо е нужно това? Не може ли по-спокойно, да не се познава, да не се внася напрежение, а всичко да бъде далеч по-спокойно за човека, да бъде оставен сам да живее живота си и да си прави изборите. Така се дава усещането, че от теб нищо не зависи. Макар че съм чувала, някои да казват, че всъщност те предричат, но човек има силата да промени това нещо. :roll:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Ходили ли сте на гадателки?

Мнениеот Rali_hr » 30 Авг 2016, 15:36

Yarost написа:Не знам какво очакват да чуят, но мен би ме било страх да ми предсказват някакви неща, дори и всичко, което кажат да е хубаво. Струва ми се, че така ще предизвикам съдбата.

И на мен не ми харесва, предпочитам сама да си рискувам с живота и да си градя бъдещето, без да ми бъде предначертано.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Ходили ли сте на гадателки?

Мнениеот penny » 01 Сеп 2016, 14:42

Моя приятелка при всяка възможност ходи. Като я питам защо все се мъкне по такива гадатели и врачки, ми казва, че се успокоява като знае какво я очаква. Вярно, че неизвестното е плашещо, но чак пък толкова! И кой ти гарантира, че наистина ще се случи? Ако ти предскажат нещо много хубаво, няма ли да си разочарован, ако не се сбъдне?
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Re: Ходили ли сте на гадателки?

Мнениеот rose_92 » 16 Ное 2016, 02:42

В момента съм в дупка и честно казано не знам какъв път да поема в живота си. Не съм щастлива със сегашния си живот, не съм постигнала нищо от това, за което мечтаех, осъзнах, че това, което завърших, не ми е от никаква полза и нямам особено желание да се занимавам с това цял живот, освен това е много ниско платена професия...И съм наистина в една дупка, от която не знам как да изляза, не знам накъде да поема, не знам кое решение е правилно и кое не. Затова, въпреки че и аз съм малко скептично настроена към врачките, се замислям дали да не отида при някоя. Ако на някой някоя му е познала нещо, ако може ми дайте координати.
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Re: Ходили ли сте на гадателки?

Мнениеот Lyomi » 16 Ное 2016, 10:06

rose_92 написа:В момента съм в дупка и честно казано не знам какъв път да поема в живота си. Не съм щастлива със сегашния си живот, не съм постигнала нищо от това, за което мечтаех, осъзнах, че това, което завърших, не ми е от никаква полза и нямам особено желание да се занимавам с това цял живот, освен това е много ниско платена професия...И съм наистина в една дупка, от която не знам как да изляза, не знам накъде да поема, не знам кое решение е правилно и кое не. Затова, въпреки че и аз съм малко скептично настроена към врачките, се замислям дали да не отида при някоя. Ако на някой някоя му е познала нещо, ако може ми дайте координати.


И аз съм била в такава ситуация и знам колко е мамещо и по-лесно да очакваш някой друг да ти каже какво да правиш, как да промениш това, което не ти харесва. Малко като клинчене и пускане по течението изглежда да отидеш на врачка. А всъщност трябва да направиш най-трудното и същевременно най-лесното нещо - да определиш как не можеш да продължиш, какво не можеш да правиш вече, какво не искаш да си причиняваш и да спреш да ги правиш тия неща. Изцяло от теб зависи какво искаш да ти се случва и как. Представи си, че копаеш, не виждаш края, но методично продължаваш да копаеш и не позволяваш нищо да те разсейва и отклонява и ще достигнеш да края. Бориш се със самата себе си, а не с друг, преодоляваш самата себе си. И накрая нещата си идват на мястото по един или друг начин.
Lyomi
 
Мнения: 296
Регистриран на: 28 Окт 2013, 16:03

Re: Ходили ли сте на гадателки?

Мнениеот dinkog » 16 Ное 2016, 10:18

Всички сме попадали в кофти ситуация, rose_92. Ако имаш нужда от помощ по-добре потърси някой квалифициран. Ходил съм веднъж на гадателка, не ми се случи предсказаното.:) не знам какво може да очакваш от тези гадатели, но нямай големи надежди. По-добре потърси помощ от психолог,който да ти помогне със знания, а не да ти каже , спокойно, ще си намериш работа. :roll:
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

ПредишнаСледваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron