Голямото пролетно почистване - защо мъжете биват тормозени

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Голямото пролетно почистване - защо мъжете биват тормозени

Мнениеот The_The_Ramone » 09 Апр 2011, 11:01

Съботната сутрин е времето, в която всеки мъж може да се върти в леглото. През главите ни минават някакви такива съботни мисли, как примерно на Шевролет Корвет летим из улиците на Ню Йорк, стряскайки вестникарчета и млекарчета, гонени от поне 2 коли полиция, а до нас на седалката, под краката на сочна мадама с малко акъл седи поне 1 чувалче, пълно с конвертируема валута. Защо ли пък да не пием едно кафе с кифлички, гледайки как около нас на парижкия булевард млади французойки се оглеждат във витрините и ни се плезят. Дори и сутрин насред някой многозвезден хотел в Дубай може да ни се присъни или домечтае.
Но тази сутрин било ...не било ни писано да летим на крилете на фантазията. Някой бил казал, че трябва да се ЧИСТИ и то с прахосмукачка. Луда работа, кой трябва да форсира вашия двигател, докато той е още студен и в покой? Това естествено е съпругата на мъжа, която е станала преди час и вместо да направи закуска, стои нервна и чака първото движение на партньора си, за да го захапе като гладен звяр.
И съвсем скоро, ръцете които са стискали голямо-калибрен пистолет, тънка чашка фин порцелан или бездънна дебитна карта...се оказват хванали метла или стирка, с която трябва да вършат непривични движения. А жената стои нервна, пред развод, с тънки треперещи устни и чака да ви контролира. Най-малкото, с което ви заплашва е да не ви говори през целия ден. Не искате да чистите зад дивана, защото не се вижда въобще. Солиден аргумент.
Кой идиот гледа над секциите, но и там трябва да се чисти, защото...сещате се и дори и не протестирате. Но след първата стая, вече сте готови на развод, само и само да легнете пак в леглото. Но механично, като зомби обикаляте, правите нехармонични движения с метлата или с прахосмукачката, борите се със съня, на път сте да колабирате насред вдигнатите за тупане пътеки.
Приятели ви звънят, викат ви на мач, на разходка, на кафе, а вие с тъжен глас едва едва отговаряте, че не можете, че колата е счупена, че ви е хванал от новия грип.
И когато всичко е облизано и изчистено, о, покой...тя тръгва след вас като офицер от СС, който проверява за наличието на чисти кърпички в джобовете на концлагеристите. Момент невнимание от ваша страна, прашинка насред изблизания под на хола и вие сте вече виновен, лягай-клякай 100 пъти. И пак минавай отгоре и наоколо...
Защо ли не работим и през уикенда?
Изводите от този съботен тормоз:
- Забранете на жена си да гледа ТВ, където може да я осведомят, че чистенето днес е национална политика
- Потърсете телефона на почистваща компания, която не работи събота
- Не е ли по-добре да се разведете предварително, още в петък, за да и отпадне основният коз в събота сутринта
Можете и вие да споделите ваши впечатления и препоръки, мъже многострадални...
The Game Will Never Be The Same
Аватар
The_The_Ramone
 
Мнения: 236
Регистриран на: 09 Апр 2011, 10:00
Местоположение: Вътрешна Монголия

Re: Голямото пролетно...разчистване /геноцид над мъжа

Мнениеот mary jane » 09 Апр 2011, 18:17

Познах се в твоята история, познах и мъжа си в нея! :lol: Явно това се случва във всяко средностатистическо семейство у нас! ;)
Аватар
mary jane
 
Мнения: 77
Регистриран на: 23 Мар 2011, 10:11

Re: Голямото пролетно...разчистване /геноцид над мъжа

Мнениеот The_The_Ramone » 09 Апр 2011, 20:02

mary jane написа:Познах се в твоята история, познах и мъжа си в нея! :lol: Явно това се случва във всяко средностатистическо семейство у нас! ;)


Именно! :P
The Game Will Never Be The Same
Аватар
The_The_Ramone
 
Мнения: 236
Регистриран на: 09 Апр 2011, 10:00
Местоположение: Вътрешна Монголия

Re: Голямото пролетно...разчистване /геноцид над мъжа

Мнениеот Madame » 09 Апр 2011, 20:36

Аз предложих на господин съпруга днес по - вълнуващо преживяване от чистенето.Разходих го по магазините.Здравословна 5 часова разходка, благодарение на която се раздели ....не с килограми ,а с близо 600 лв.Разумно вложени в обувки, бельо и дрешки.За мен :mrgreen:
Аватар
Madame
 
Мнения: 101
Регистриран на: 02 Апр 2011, 20:57

Re: Голямото пролетно...разчистване /геноцид над мъжа

Мнениеот The_The_Ramone » 09 Апр 2011, 21:29

Това нормално ли е по време на криза, Мадам Мадам? :lol:
The Game Will Never Be The Same
Аватар
The_The_Ramone
 
Мнения: 236
Регистриран на: 09 Апр 2011, 10:00
Местоположение: Вътрешна Монголия

Пролетно почистване

Мнениеот stanislav_d » 10 Апр 2011, 00:11

Включихте ли се?
stanislav_d
 
Мнения: 69
Регистриран на: 06 Апр 2011, 15:24

Re: Голямото пролетно...разчистване /геноцид над мъжа

Мнениеот Стан » 10 Апр 2011, 02:05

еее, ми то това си има лесно решение ... влизаш във фрамара, списъка с болести, харесваш си нещо по-леко и се преструваш. Жената ако не те съжали, и сама да се разпъргавее да почисти, значи не си играч :))

като се поприключи с чистенето, стани му от леглото, кажи че се чустваш по-добре и те се ядат палачинки и си бомба :))
Стан
 
Мнения: 1
Регистриран на: 10 Апр 2011, 02:02

Re: Голямото пролетно...разчистване /геноцид над мъжа

Мнениеот The_The_Ramone » 10 Апр 2011, 08:32

:lol: Прекрасна рецепта, но дали има заболяването мързел в списъка на болестите??

Пък и жените не вярват на такива неща, но виж, палачинките....ох....С кашкавал, руска салата и филе от сьомга, нали? :lol:
The Game Will Never Be The Same
Аватар
The_The_Ramone
 
Мнения: 236
Регистриран на: 09 Апр 2011, 10:00
Местоположение: Вътрешна Монголия

Re: Голямото пролетно...разчистване /геноцид над мъжа

Мнениеот Madame » 10 Апр 2011, 11:58

The_The_Ramone написа:Това нормално ли е по време на криза, Мадам Мадам? :lol:

The_The_Ramone,аз съм си заслужила всичко хубаво, което прави мъжът ми за мен ;)
Аватар
Madame
 
Мнения: 101
Регистриран на: 02 Апр 2011, 20:57

Re: Голямото пролетно...разчистване /геноцид над мъжа

Мнениеот The_The_Ramone » 10 Апр 2011, 12:26

Madame написа:
The_The_Ramone написа:Това нормално ли е по време на криза, Мадам Мадам? :lol:

The_The_Ramone,аз съм си заслужила всичко хубаво, което прави мъжът ми за мен ;)


Дай боже, това да е наистина така. :lol:
А ти защо не му купиш бельо за 600 лева, в знак на признателност? :P
The Game Will Never Be The Same
Аватар
The_The_Ramone
 
Мнения: 236
Регистриран на: 09 Апр 2011, 10:00
Местоположение: Вътрешна Монголия

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта