ГРАЦИЯ БИО-РЕГЕН – натурална грижа за кожата

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

ГРАЦИЯ БИО-РЕГЕН – натурална грижа за кожата

Мнениеот denkaruseva » 25 Яну 2013, 12:35

Тъй като си падам по натуралната козметика, искам да споделя впечатленията си от една страхотна марка, която открих наскоро - ГРАЦИЯ БИО-РЕГЕН. :P
Продуктите за лице и тяло нямат консерванти, а са на базата на растителни масла, пчелни продукти, розова вода, розово масло и ябълков пектин. Кремовете за лице и тяло паснаха идеално на кожата ми. Успокояват чувствителна кожа и омекотяват перфектно. :P
Вие ползвали ли сте нещо от ГРАЦИЯ БИО-РЕГЕН? Иска ми се в тази тема да споделите мнения за ефективните натурални продукти.
denkaruseva
 
Мнения: 180
Регистриран на: 17 Дек 2012, 14:23

Re: ГРАЦИЯ БИО-РЕГЕН – натурална грижа за кожата

Мнениеот Грохот » 25 Юли 2014, 14:52

denkaruseva написа:Тъй като си падам по натуралната козметика, искам да споделя впечатленията си от една страхотна марка, която открих наскоро - ГРАЦИЯ БИО-РЕГЕН. :P
Продуктите за лице и тяло нямат консерванти, а са на базата на растителни масла, пчелни продукти, розова вода, розово масло и ябълков пектин. Кремовете за лице и тяло паснаха идеално на кожата ми. Успокояват чувствителна кожа и омекотяват перфектно. :P
Вие ползвали ли сте нещо от ГРАЦИЯ БИО-РЕГЕН? Иска ми се в тази тема да споделите мнения за ефективните натурални продукти.

да си призная, че си падам по такава естествена козметика, но не бях чувала за тази марка, ще проуча нещата, вие кои от продуктите им сте ползвали? :?
Грохот
 
Мнения: 260
Регистриран на: 13 Май 2014, 13:13


Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта