Любимите ви презервативи!

Апарати, аксесоари и уреди с медицинска или козметична употреба - задайте своя въпрос и вижте повече мнения.

Re: Любимите ви презервативи!

Мнениеот southern_sun » 07 Юни 2011, 15:53

radina написа:Ако си с постоянен партньор не е необходимо да се ползват презервативи в противен случай презерватива е задължителен :D :D :D

Постоянен или непостоянен за мен презерватива е задължителен, освен ако не правите опити за забременяване.
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: Любимите ви презервативи!

Мнениеот totka_lukanova » 12 Юли 2011, 16:52

Да, особено ако мужът е ходил на някаъде по чуждо, по добре с презерватив.
totka_lukanova
 
Мнения: 224
Регистриран на: 27 Апр 2011, 14:40

Re: Любимите ви презервативи!

Мнениеот georgi_78 » 17 Авг 2011, 15:30

Ами по-добре да не се стига до чуждо, такива нежелани заболявания може да си докара човек.
Аватар
georgi_78
 
Мнения: 177
Регистриран на: 29 Апр 2011, 08:51

Re: Любимите ви презервативи!

Мнениеот valiart » 18 Окт 2011, 23:06

DUREX ULTIMA - ултра тънки презерватива с технология sensi-fit за още по-добро усещане - 20% по-тънки спрямо стандартните презервативи.
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Любимите ви презервативи!

Мнениеот Violetta » 18 Окт 2011, 23:43

Обичам секса без презерватив, по-истинско е. Естествено, само с мъжа ми.
Violetta
 
Мнения: 466
Регистриран на: 28 Апр 2011, 22:58

Re: Любимите ви презервативи!

Мнениеот Margo » 19 Окт 2011, 12:55

The_The_Ramone написа::lol:
То е ясно, че в дъжда без шлифер трудно се върви. :twisted: :twisted: :twisted:
Кои ви са любимите марки шлифери?
Пресилена ли е славата на Маскюлан, при които се твърди, че и без ерекция пак ставало секс? :lol:

Без ерекция да има секс :lol: :lol: :lol: , ако ай стига бе.Ако ми се случи това, ще плача като Саманта в една от сериите на "Секса и града", в която тя се влюби в един мъж с малка ...
Margo
 
Мнения: 691
Регистриран на: 08 Апр 2011, 20:46

Re: Любимите ви презервативи!

Мнениеот valiart » 30 Окт 2011, 17:44

И аз харесвам секс без презерватив. Направо не съм чула, някой да харесва. Истина е, че секс с презерватив, е като да ближеш бонбон през стъкло. За това, когато ми се налага избирам супер финните. Но каквото и да казвам "Хора, използвайте презервативи!"
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Любимите ви презервативи!

Мнениеот Golfie » 08 Ное 2011, 22:29

valiart написа:И аз харесвам секс без презерватив. Направо не съм чула, някой да харесва. Истина е, че секс с презерватив, е като да ближеш бонбон през стъкло. За това, когато ми се налага избирам супер финните. Но каквото и да казвам "Хора, използвайте презервативи!"


За секс без презерватив се налага да имаш вече много голямо доверие на партньора, много!
Golfie
 
Мнения: 211
Регистриран на: 04 Ное 2011, 23:16

Re: Любимите ви презервативи!

Мнениеот valiart » 08 Ное 2011, 23:09

Golfie написа:
valiart написа:И аз харесвам секс без презерватив. Направо не съм чула, някой да харесва. Истина е, че секс с презерватив, е като да ближеш бонбон през стъкло. За това, когато ми се налага избирам супер финните. Но каквото и да казвам "Хора, използвайте презервативи!"


За секс без презерватив се налага да имаш вече много голямо доверие на партньора, много!


Имам го. Но искам да отбележа, че това е постоянният ми партньор. При случайни контакти, винаги използвайте презервативи! Вие си го знаете, но пак да кажа;)
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Любимите ви презервативи!

Мнениеот Forman » 26 Дек 2011, 14:46

bisertaskov написа:Дюрекс това е истината качество на добра цена :!: :D

Напълно подкрепям, Дюрекс е изпитано и доказано качество няма шанс да се издъни положението и широката гама, в която се предлагат позволява засищане и на най-изтъчения вкус.
Аватар
Forman
 
Мнения: 199
Регистриран на: 16 Ное 2011, 09:46

ПредишнаСледваща

Назад към Медицински принадлежности

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта