Любимите ви презервативи!

Апарати, аксесоари и уреди с медицинска или козметична употреба - задайте своя въпрос и вижте повече мнения.

Re: Любимите ви презервативи!

Мнениеот valiart » 26 Дек 2011, 22:29

В Интерес на истината само Durex ми се е случвало да се спука
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Любимите ви презервативи!

Мнениеот bisertaskov » 27 Дек 2011, 22:22

valiart написа:В Интерес на истината само Durex ми се е случвало да се спука

Зависи за какво си го ползвала :D :D :D
Дръж главата си ниско наведена (скромност), очите да гледат високо (амбиция), устата затворена (спокойствие); изгради себе си върху синовно уважение и помагай на другите.
bisertaskov
 
Мнения: 588
Регистриран на: 23 Мар 2011, 10:22

Re: Любимите ви презервативи!

Мнениеот Forman » 28 Дек 2011, 17:09

Няма любими презервативи има любими жени и стойки :lol: :lol: , презервативът трябва да е под ръка винаги не зависимо от марката. Искам да се обърна към дамите: има ли разлика когато правите секс с обикновен презерватив и с оребрен? Някои казват, че имало? Хайде да събера малко повече мнения :lol: Аз смятам, че няма значение дали е оребрен или не важното е действието! ;)
Аватар
Forman
 
Мнения: 199
Регистриран на: 16 Ное 2011, 09:46

Re: Любимите ви презервативи!

Мнениеот valiart » 29 Дек 2011, 23:08

bisertaskov написа:
valiart написа:В Интерес на истината само Durex ми се е случвало да се спука

Зависи за какво си го ползвала :D :D :D


По предназначение;) Фнимателната прочетох инструкциите :lol:
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Любимите ви презервативи!

Мнениеот tweety » 03 Яну 2012, 11:31

valiart написа:И аз харесвам секс без презерватив. Направо не съм чула, някой да харесва. Истина е, че секс с презерватив, е като да ближеш бонбон през стъкло. За това, когато ми се налага избирам супер финните. Но каквото и да казвам "Хора, използвайте презервативи!"

Ето от такива коментари много се дразня, какво означава да ближеш бонбон през стъкло. Колко може да промени секса един презерватив, добрият секс си е добър и без презерватив. Никога не се оставям да правя секс без презерватив, клишето " Имай ми доверие! " при мен не важи. В такива години живеем, че секса не е само изживяване, а необходимост сравнена с храненето. Случвало ми се е едно доверие да ми струва месеци лечение и много пари - не мерси!
tweety
 
Мнения: 348
Регистриран на: 15 Ное 2011, 10:04

Re: Любимите ви презервативи!

Мнениеот Memento » 12 Яну 2012, 16:55

Тънкият Дюрекс без съмнение е класика в жанра но разбира се, ако може, без презерватив е най-добре :)
Аватар
Memento
 
Мнения: 700
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:13

Re: Любимите ви презервативи!

Мнениеот borislav.bo » 22 Мар 2012, 17:25

Аз наскоро научих, че има и дамски презерватив и ми е много чудно как се използва. Някоя дама ползвала ли е?
borislav.bo
 
Мнения: 96
Регистриран на: 03 Юни 2011, 22:28

Re: Любимите ви презервативи!

Мнениеот ivka-86 » 22 Мар 2012, 17:31

Сигурно ще ме смъмрите, но аз не обичам да правя секс с презерватив :oops: Плюс това съм изключително моногамна и не мисля, че ми е необходим такъв. Не знам, просто не ми доставя такова удоволствие, пък и да спираме по средата, за да си облечем шлифера... Той дъждът може и да ни е намокрил вече :mrgreen:
ivka-86
 
Мнения: 40
Регистриран на: 08 Мар 2012, 10:12

Re: Любимите ви презервативи!

Мнениеот Hristo » 27 Мар 2012, 10:38

Аз честно да ви кажа не мога да го разбера този дамски презерватив, как така ще го сложиш и ще правиш разни движения и той няма да се извади или да влезе на вътре. Някакси така като го гледам на снимката не си го обяснявам никак.
Изображение
Hristo
 
Мнения: 48
Регистриран на: 10 Яну 2012, 20:06

Re: Любимите ви презервативи!

Мнениеот ceciii » 03 Май 2012, 11:45

Хора, използвайте презервативи, особено, ако не познавате добре партньора си. Няма как да знаете какви други полови контакти поддържа и дали няма да ви лепне нещо. Ако сте с постоянен партньор, това е вече друго нещо, но в противен случай аз не бих рискувала да правя секс без презерватив - оребрен, неоребрен, няма значение, важното е да предпазите себе си и най-вече вашето здраве.
И аз нямам любима марка презервативи, още повече, че отдавна не използвам, защото съм омъжена от 10 години. Е, най-вероятно има връзка между цена и качество, така че ако ми се наложи, бих избрала durex :mrgreen:
ceciii
 
Мнения: 27
Регистриран на: 09 Мар 2012, 09:43

ПредишнаСледваща

Назад към Медицински принадлежности

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта