Коя е най-ефективната добавка за отслабване? Споделете опит!

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Re: Коя е най-ефективната добавка за отслабване? Споделете о

Мнениеот georgi_78 » 29 Окт 2011, 18:05

Ако е само на билкова основа продуктът, по-трудно се отслабва.
Аватар
georgi_78
 
Мнения: 177
Регистриран на: 29 Апр 2011, 08:51

Re: Коя е най-ефективната добавка за отслабване? Споделете о

Мнениеот nbbsf » 25 Яну 2012, 20:30

Здравейте, аз си купих мадал бал - това е швейцарски сироп за отслабване. 1 л струва 100 лв. Продава се във София на бул.България 102 , бизнес център Белисимо, на партера пише Гарабитов. Преди да се почне да се пие сиропа се изпива 1 опаковка английска сол. Сиропът е съ приятен вкус и го препоръчвам. Пие се по схема и се слага освен сироп, преварена вода, лимонов сок и червен пипер.
nbbsf
 
Мнения: 1
Регистриран на: 25 Яну 2012, 20:24

Re: Коя е най-ефективната добавка за отслабване? Споделете о

Мнениеот Ivaylo » 26 Яну 2012, 16:14

nbbsf написа:Здравейте, аз си купих мадал бал - това е швейцарски сироп за отслабване. 1 л струва 100 лв. Продава се във София на бул.България 102 , бизнес център Белисимо, на партера пише Гарабитов. Преди да се почне да се пие сиропа се изпива 1 опаковка английска сол. Сиропът е съ приятен вкус и го препоръчвам. Пие се по схема и се слага освен сироп, преварена вода, лимонов сок и червен пипер.

Опитвал съм го, приятен вкус, но нищо повече. Никакъв ефект, поне при мен.
Аватар
Ivaylo
 
Мнения: 349
Регистриран на: 14 Мар 2011, 22:21
Местоположение: в нищото

Re: Коя е най-ефективната добавка за отслабване? Споделете о

Мнениеот Silvi » 26 Яну 2012, 17:49

Ivaylo написа:
nbbsf написа:Здравейте, аз си купих мадал бал - това е швейцарски сироп за отслабване. 1 л струва 100 лв. Продава се във София на бул.България 102 , бизнес център Белисимо, на партера пише Гарабитов. Преди да се почне да се пие сиропа се изпива 1 опаковка английска сол. Сиропът е съ приятен вкус и го препоръчвам. Пие се по схема и се слага освен сироп, преварена вода, лимонов сок и червен пипер.

Опитвал съм го, приятен вкус, но нищо повече. Никакъв ефект, поне при мен.

Предполагам,че от само себе си не се отслабва, колкото и ефикасна да е една добавка, трябва да бъде съчетана с правилно хранене и много движение.Не казвам спорт, тъй като не всеки има време за спорт.
Silvi
 
Мнения: 234
Регистриран на: 04 Яну 2012, 16:02

Re: Коя е най-ефективната добавка за отслабване? Споделете о

Мнениеот Sisli » 15 Фев 2012, 11:53

Аз съм взимала Цефамадар и съм доволна от ефекта. Около седем кг за три месеца.
Но съм спазвала и хранителен режим, но без жестоки диети.
Sisli
 
Мнения: 1
Регистриран на: 13 Фев 2012, 12:46

Re: Коя е най-ефективната добавка за отслабване? Споделете о

Мнениеот Evkabevka » 15 Фев 2012, 15:17

Всяка съвременна жена използва хранителни добавки в стремежа си да изглежда добре.Но всяка разумна жена знае ,че те са един компонент,който помага,допълва съответния процес.Нужно е да се състави правилен хранителен и двигателен режим,със компетентно препоръчаните добавки,които действат и се отразяват индивидуално на всяка различна жена.Иска се упоритост,постоянство и усилия,няма такова магическо хапче ,което да сбъдва желания :)
Evkabevka
 
Мнения: 11
Регистриран на: 15 Фев 2012, 10:22

Re: Коя е най-ефективната добавка за отслабване? Споделете о

Мнениеот poli19 » 07 Мар 2012, 14:35

От една седмица пия http://apteka.framar.bg/30022044/%D1%8F ... 1%D0%BB-30 като добавка към диетата. А диетата е много проста - ям всичко без хляб и сладко (от плодовете - само цитруси) и гледам да не се тъпча вечер... За една седмица съм 2.5 кг. минус. Първият килограм го свалих рязко, после става малко по-бавно. Ефектът обаче е налице. Успех!
poli19
 
Мнения: 9
Регистриран на: 13 Дек 2011, 11:55

Re: Коя е най-ефективната добавка за отслабване? Споделете о

Мнениеот eleonora » 15 Май 2012, 15:27

Доволна съм от капсулите на Вита Слим, но в никакъв случай не разчитам само и единствено на тях. Заместих белия хляб с черен или пълнозърнест, ограничих сладките храни и газираните напитки, опитвам се да вечерям най-късно до 19 ч, а след това си позволявам единствено кисело мляко с мед. Дотук съм свалила 4 кг ;)
eleonora
 
Мнения: 66
Регистриран на: 28 Мар 2012, 10:04

Re: Коя е най-ефективната добавка за отслабване? Споделете о

Мнениеот bobito » 28 Май 2012, 18:30

Че то има ли такава? Какво значи най-ефективна добавка за отслабване? Като чета мненията май всички са пили различни добавки - кой доволен, кой не... зависи от организма, от метаболизма и всякакви такива природни фактори. Хранителните добавки за отслабване са само и единствено допълнение към вашата диета или спорт, не може да разчитате само на тях, а ако е така сме обречени на неуспех.
Аз съм доволна от капсулите Хитозан, някой друг да ги е пил и какъв е ефекта върху него? Хайде сега да ви видя :mrgreen:
bobito
 
Мнения: 84
Регистриран на: 17 Апр 2012, 14:22

ПредишнаСледваща

Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта