Коя е най-ефективната добавка за отслабване? Споделете опит!

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Re: Коя е най-ефективната добавка за отслабване? Споделете о

Мнениеот Vanya Kirova » 09 Апр 2014, 14:32

Каквото и да пие човек - не започне ли да мисли какво, кога и как яде няма как да отслабне, или поне не с добавка, която няма да му навреди.
Иначе мога да препоръчам една добавка, която има много силно действие и резултатите са сигурни ако човек, разбира се не прекалява с храната. Става дума за един активен комплекс за намаляване на теглото на американска фирма, която е сред лидерите в тази сфера в Америка - TrimeX WVS
Уникален продукт, който е единствения по рода си поради това, че естествените му активни съставки имат едновременно тройно действие:
1.подпомагат намаляването на теглото
2. служат за енергия
3. предпазват здравето

Съдържа Масло от вечерна иглика, екстракт от зелен чай, екстракт от семена на грейпфрут, хидроксицитат ( подтиска апетита и възпрепятства превръщането на въглехидратите в мазнини), аминокиселини от хидролизиран колаген, хром, манган, ванадий (необходим е за нормалния растеж и развитие на тялото)
Vanya Kirova
 
Мнения: 1
Регистриран на: 09 Апр 2014, 13:59

Re: Коя е най-ефективната добавка за отслабване? Споделете о

Мнениеот pepa1974 » 09 Апр 2014, 18:03

Нещо да кажете за: L-CARNITINE на QNT ?
pepa1974
 
Мнения: 367
Регистриран на: 02 Дек 2013, 20:20

Re: Коя е най-ефективната добавка за отслабване? Споделете опит!

Мнениеот vanqq » 27 Апр 2015, 14:06

Здравейте!

Аз съм ползвала какви ли не отслабващи продукти и съм спазвала много диети, но съм много доволна от Lipoin - хапчетата за отслабване. За 5 седмици отслабнах с 10 кг, без дори да съм спортувала. Имат голям ефект, защото забързват метаболизма.
vanqq
 
Мнения: 2
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:59

Re: Коя е най-ефективната добавка за отслабване? Споделете опит!

Мнениеот Грохот » 27 Апр 2015, 16:22

vanqq написа:Здравейте!

Аз съм ползвала какви ли не отслабващи продукти и съм спазвала много диети, но съм много доволна от Lipoin - хапчетата за отслабване. За 5 седмици отслабнах с 10 кг, без дори да съм спортувала. Имат голям ефект, защото забързват метаболизма.

Такива, които ядеш и слабееш някак защо не мога да повярвам, плюс, че да свалиш 10 килограма за месец и половина не мисля, че може да ти бъде полезно :| а да ги задържиш след това без тези хапчета - още по-малко възможно :!:
Грохот
 
Мнения: 260
Регистриран на: 13 Май 2014, 13:13

Re: Коя е най-ефективната добавка за отслабване? Споделете опит!

Мнениеот simov » 13 Май 2015, 10:45

Синефрин на капки за топене на мазнини.

Синефрина е хормон, които стимулира изгарянето на мазнините чрез повишаването на телесната температура, ускоряване метаболизма на мазнините, подтискане на апетита и увеличаване енергията за физическа активност. Воден разтвор на 1 гр. синефрин /пентедрин/ фармацевтичен в 20 мл. шишенце с капкомер ще ви бъде изпратен при поръчка. Препоръчителна доза 10 капки /25 мг. синфрин/ в чаша чаи или вода един два пъти на ден. Съдържание на опаковката 40 дози. Цена - 5 лв./бр. и куриерски.
За контакт 0876265091.
simov
 
Мнения: 239
Регистриран на: 01 Фев 2013, 19:12

Re: Коя е най-ефективната добавка за отслабване? Споделете опит!

Мнениеот Snejna » 14 Май 2015, 12:16

В чужбина е страшен хит зеленото кафе, много ми се ще да си взема такива капсули да пия!
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Коя е най-ефективната добавка за отслабване? Споделете опит!

Мнениеот здрави хора » 11 Окт 2015, 15:50

Здравейте. Според мен ако човек иска да отслабне - единственият начин е да се научи на балансирано здравословно хранене, като спазва определен калориен прием.Има начини да се установи колко да бъде. Хранителните добавки са точно това - добавки. Няма такава таблетка, сиропче или прахче, от което да се отслабва. Хранителните добавки ни дават допълнително ценни микроелементи, аминокиселини, които не можем да си набавим с обичайното хранене. Аз лично имам страхотни резултати, използвайки програмата "Предизвикателството да отслабнеш".Това е 13 седмичен курс по хранене и контрол на тегло. Важно е да се научим на правилно и балнсирано хранене - може да проучите и повече за този курс -http://zdravihora.com/grupa-za-podkrepa-kurs-za-otslabvane.
здрави хора
 
Мнения: 1
Регистриран на: 11 Окт 2015, 15:39

Re: Коя е най-ефективната добавка за отслабване? Споделете опит!

Мнениеот donni » 12 Окт 2015, 15:51

здрави хора написа:Здравейте. Според мен ако човек иска да отслабне - единственият начин е да се научи на балансирано здравословно хранене, като спазва определен калориен прием.Има начини да се установи колко да бъде. Хранителните добавки са точно това - добавки. Няма такава таблетка, сиропче или прахче, от което да се отслабва. Хранителните добавки ни дават допълнително ценни микроелементи, аминокиселини, които не можем да си набавим с обичайното хранене. Аз лично имам страхотни резултати, използвайки програмата "Предизвикателството да отслабнеш".Това е 13 седмичен курс по хранене и контрол на тегло. Важно е да се научим на правилно и балнсирано хранене - може да проучите и повече за този курс -http://zdravihora.com/grupa-za-podkrepa-kurs-za-otslabvane.


Смятам, че и без този курс може да се постигнат добри резултати, а балансираното хранене се отразява прекрасно на организма
donni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 09 Май 2014, 17:05

Re: Коя е най-ефективната добавка за отслабване? Споделете опит!

Мнениеот mammy » 27 Яну 2016, 18:03

Пийте топла вода на гладно-една чаша,яжте повече зеленчуци и плодове-намалете тестените и калоричните храни.Не преяждайте-яжте често и по малко,а и гимнастиката е от значение или заменена с разходка.(виждала съм резултатът -7 кг ,тъй като съм била с такива хора, които са спазвали този режим и успоредно са приемали Килолек)
mammy
 
Мнения: 12
Регистриран на: 27 Яну 2016, 17:42

Re: Коя е най-ефективната добавка за отслабване? Споделете опит!

Мнениеот Kaya » 28 Яну 2016, 10:33

моя прителка пиеше зелено кафе и много добри резултати постигна снего, разбира се и като ограничи малко тестените храни, те са най-големият враг.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

ПредишнаСледваща

Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта