Коя е най-ефективната добавка за отслабване? Споделете опит!

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Re: Коя е най-ефективната добавка за отслабване? Споделете опит!

Мнениеот Leonora » 01 Фев 2016, 13:50

Здравейте. От личен опит знам, че хранителните добавки могат само да подпомогнат ефекта на вече предприето правилно балансирано хранене, съчетано с някакви спортни дейности. За съжаление няма вълшебни хапчета. Или вие имате други резултати?
Аватар
Leonora
 
Мнения: 714
Регистриран на: 01 Фев 2016, 13:05

Re: Коя е най-ефективната добавка за отслабване? Споделете опит!

Мнениеот Mon_ton » 02 Фев 2016, 14:11

Leonora написа:Здравейте. От личен опит знам, че хранителните добавки могат само да подпомогнат ефекта на вече предприето правилно балансирано хранене, съчетано с някакви спортни дейности. За съжаление няма вълшебни хапчета. Или вие имате други резултати?

дам, за съжаление няма хапче, с което да изпиеш 1 опаковка и от 80 да се събудиш 50 кг в идеална форма. трябват тренировки и балансиран режим на хранене, което събужда въпроса, дали тренировките и режима без добавки не биха били отново достатъчни?
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Коя е най-ефективната добавка за отслабване? Споделете опит!

Мнениеот Leonora » 03 Фев 2016, 16:09

Mon_ton написа:
Leonora написа:Здравейте. От личен опит знам, че хранителните добавки могат само да подпомогнат ефекта на вече предприето правилно балансирано хранене, съчетано с някакви спортни дейности. За съжаление няма вълшебни хапчета. Или вие имате други резултати?

дам, за съжаление няма хапче, с което да изпиеш 1 опаковка и от 80 да се събудиш 50 кг в идеална форма. трябват тренировки и балансиран режим на хранене, което събужда въпроса, дали тренировките и режима без добавки не биха били отново достатъчни?


Мисля, че зависи точно от това, да имаш изградена наистина балансирана диета. Да успяваш да нямаш липси на някои важни компоненти в организма, заради което да се наложи добавка. Много хора не взимат под внимание баласнирането, а гледат само кантара.
Аватар
Leonora
 
Мнения: 714
Регистриран на: 01 Фев 2016, 13:05

Re: Коя е най-ефективната добавка за отслабване? Споделете опит!

Мнениеот Lili_pili » 03 Фев 2016, 16:49

И аз мисля, че ако нещо липсва, то после ще си търси начина да си възвърне необходимото организма и ще ни кара да си го търсим.
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Коя е най-ефективната добавка за отслабване? Споделете опит!

Мнениеот Kaya » 03 Фев 2016, 17:39

При толкова диети и специалисти да се одлагате на ескеприменти с добавки е абсолютна глупост според мен..
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Коя е най-ефективната добавка за отслабване? Споделете о

Мнениеот Valenti80 » 04 Мар 2016, 14:05

eli написа:Защо всеки търси продукт, който да му донесе така желаната фигура. Поспортувайте малко, напрегнете се няма да се преуморите. Но пък толкова като искате има доста неща, за предпочитане са хранителните добавки, може да изпробвате някои от продуктите на Био Фит, казват че са много добри ;)

И аз не съм ЗА продуктите за отслабване и си мислех че само спорт би ми помогнал да сваля някой друг килограм , но след комбинирах капсули със спорт ефекта беше много по бърз и качествен.Така че ако някой иска пие хапчета нека да го комбинира със спорт за по-добър ефект.
Valenti80
 
Мнения: 2
Регистриран на: 04 Мар 2016, 13:00

Re: Коя е най-ефективната добавка за отслабване? Споделете опит!

Мнениеот GeorgiStoyanov » 05 Мар 2016, 10:23

Valenti80 ще споделиш ли какви хапчета си ползвал? Тъй като и аз отдавна се каня да пробвам, но не бях сигурен дали ще има ефект.
GeorgiStoyanov
 
Мнения: 10
Регистриран на: 04 Мар 2016, 13:00

Re: Коя е най-ефективната добавка за отслабване? Споделете опит!

Мнениеот Valenti80 » 05 Мар 2016, 10:53

GeorgiStoyanov написа:Valenti80 ще споделиш ли какви хапчета си ползвал? Тъй като и аз отдавна се каня да пробвам, но не бях сигурен дали ще има ефект.



"FAT LOSS 60 капсули" ефекта на продукта в комбинация с тренировки е наистина изключителен. Горещо го препоръчвам :)
Valenti80
 
Мнения: 2
Регистриран на: 04 Мар 2016, 13:00

Re: Коя е най-ефективната добавка за отслабване? Споделете опит!

Мнениеот Leonora » 08 Мар 2016, 14:42

Много хора говорят за някакъв ефедрин, който не се продавал тук. Но май бил и опасен.
Аватар
Leonora
 
Мнения: 714
Регистриран на: 01 Фев 2016, 13:05

Re: Коя е най-ефективната добавка за отслабване? Споделете опит!

Мнениеот Elica » 08 Мар 2016, 14:53

Leonora написа:Много хора говорят за някакъв ефедрин, който не се продавал тук. Но май бил и опасен.

Все съм мислила, че повечето добавки за опасни! :roll: Дали е така или не, не знам, Мисля, че най-добрия избор би бил някой билков вариант, препоръчан от специалисти. Моя приятелка пие ЛибраМед, не е отслабнала драстично, но тя не е променила начина си на живот изобщо, но все пак спря да качва килограми въпреки грешките, които допуска.
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

ПредишнаСледваща

Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта