Коя е най-ефективната добавка за отслабване? Споделете опит!

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Re: Коя е най-ефективната добавка за отслабване? Споделете опит!

Мнениеот Leonora » 10 Мар 2016, 15:55

Ефендрина специално знам, че е се включва в сиропи за кашлици и в спортни добавки. Т.е., не че е отрова, но ако не е дозирано може да предизвика и сърдечни проблеми.
Аватар
Leonora
 
Мнения: 714
Регистриран на: 01 Фев 2016, 13:05

Re: Коя е най-ефективната добавка за отслабване? Споделете опит!

Мнениеот иван иванов » 20 Юни 2016, 11:38

Здравейте, аз ползвам Червен пипер на марката Bulgaricus, тъй като имам проблем с килцата, а нямам време много много за спорт. Бях изчел много статии и форуми за червения пипер и доста се чудих дали да си го поръчам, но реших да пробвам и не съжалявам. Няма моментално действие, но след време ефекта е УАУ.
иван иванов
 
Мнения: 11
Регистриран на: 04 Мар 2016, 13:01

Re: Коя е най-ефективната добавка за отслабване? Споделете опит!

Мнениеот Pipilota » 20 Юни 2016, 13:00

иван иванов написа:Здравейте, аз ползвам Червен пипер на марката Bulgaricus, тъй като имам проблем с килцата, а нямам време много много за спорт. Бях изчел много статии и форуми за червения пипер и доста се чудих дали да си го поръчам, но реших да пробвам и не съжалявам. Няма моментално действие, но след време ефекта е УАУ.

Да, разбрахме за марката, която използваш. :lol:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Коя е най-ефективната добавка за отслабване? Споделете опит!

Мнениеот IvetaBorisova » 13 Юли 2016, 15:15

Лично аз съм на мнение, че няма нищо по ефикасно от една добра тренировка и балансиран хранителен режим, но честно казано съм прибягвала и до хранителни добавки като l carnitin, fat burner и останах най-доволна от този продукт. Не, че съм отслабнала както го описват в рекламите, седя си и нищо не правя и като, че ли с вълшебна пръчка всичко моментално изчезва, а като давах всичко от себе си и резултата дойде на лице.
IvetaBorisova
 
Мнения: 3
Регистриран на: 13 Юли 2016, 14:52

Re: Коя е най-ефективната добавка за отслабване? Споделете опит!

Мнениеот preslavaslavova » 08 Сеп 2016, 18:30

Моят режим за сваляне на килограми се основава на изгаряне на мазнини с добавки от HealthStore.bg . Пробвала съм различни хранителни добавки, но най-ефективните за мен са капсулите PURE INOSINE. С тях свалих килограми за оптимално кратко време.
preslavaslavova
 
Мнения: 125
Регистриран на: 02 Яну 2016, 22:32

Re: Коя е най-ефективната добавка за отслабване? Споделете опит!

Мнениеот penelopa » 09 Сеп 2016, 09:41

Като пиете тези добавки, забелязали ли сте някакви странични действия, които да не ви харесват или да ви притесняват? Аз все не смея да ги пробвам. Имам чувството, че едва ли не ще ми поникнат косми, образно казано :mrgreen: .
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

Re: Коя е най-ефективната добавка за отслабване? Споделете опит!

Мнениеот preslavaslavova » 10 Сеп 2016, 12:12

Не, аз досега не съм имала никакви странични ефекти. Нищо не ми е поникнало, хаха :grin:
preslavaslavova
 
Мнения: 125
Регистриран на: 02 Яну 2016, 22:32

Re: Коя е най-ефективната добавка за отслабване? Споделете опит!

Мнениеот Mauritius » 10 Сеп 2016, 13:42

От билки и полезни вещества едва ли може да ти стане нещо :smile: . Вече ако има някакви изкуствени примеси, нещата са други.
Mauritius
 
Мнения: 282
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 13:01

Re: Коя е най-ефективната добавка за отслабване? Споделете опит!

Мнениеот Lollipop » 20 Сеп 2016, 10:35

Пила съм, даже не помня какво беше, страдах от ужасно сърцебиене, беше ми все лошо, вярно, апетит нямах, но как не се затрих не знам!
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Коя е най-ефективната добавка за отслабване? Споделете опит!

Мнениеот m.vulev » 20 Сеп 2016, 13:26

За мен е опасно сам да си решаваш какви неща да пиеш, за да отслабнеш. Нито знаеш какво означават имената на всички съставки, нито знаеш как ще ти подействат.
m.vulev
 
Мнения: 182
Регистриран на: 16 Дек 2013, 13:11

ПредишнаСледваща

Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта