Българско или внос ?

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Re: Българско или внос ?

Мнениеот fairy » 22 Мар 2016, 15:01

Определено предпочитам някои български стоки. Например някои марки дрехи или бельо според мен са доста по-качествени от чуждите. Предпочитам и български плодове и зеленчуци.
fairy
 
Мнения: 464
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:17

Re: Българско или внос ?

Мнениеот svetlozara » 23 Мар 2016, 12:21

fairy написа:Определено предпочитам някои български стоки. Например някои марки дрехи или бельо според мен са доста по-качествени от чуждите. Предпочитам и български плодове и зеленчуци.

Кои например дрехи предпочиташ български? :)
Аз в повечето случаи, що се отнася до дрехи и обувки, предпочитам вносните ;)
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Българско или внос ?

Мнениеот S_Milenska » 22 Апр 2016, 11:37

Мноого българско производство не остана. Може би само бельото още се старая да е българско.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Българско или внос ?

Мнениеот mamina » 22 Апр 2016, 15:41

Аз понеже по-предпочитам елегантно-спортния стил, много харесвам Дафне и Роси от българските производители на облекло, Юнона също не са лоши, но там вкусът за дрехите не съвпада много с моя. Нещата са много качествени, но естествено си купувам и чужди дрешки. За съжаление повечето български фирми изкарват най-качествената си стока за чужбина. За обувки пещерските са доказали се от години, имаше и една габровска фирма за мъжки обувки, но не помня как се казваше. Мъжът ми 10 г. изкара с едни техни обувки :grin: .
mamina
 
Мнения: 525
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:55

Re: Българско или внос ?

Мнениеот irka » 27 Апр 2016, 13:42

Няма ги вече тези обувки, където да изкараш с тях дори три години. На детето купувам всяка година и се скапват за нула време, омръзна ми да купувам и да хвърлям :sad: .
irka
 
Мнения: 467
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:03

Re: Българско или внос ?

Мнениеот Elica » 16 Юни 2017, 09:49

Аз предпочитам вносните неща, като качество са същите или по-добри, а ако се следят и промоции в чуждестранни сайтове, могат да се намерят много добри оферти. Последно си взех маратонки адидас, които са много скъпи, взех ги страшно изгодно. Купувам си и дрехи, най-вече спортни, елегантни предпочитам да ги пробвам, но винаги клоня към чуждите марки.
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Българско или внос ?

Мнениеот qwerryyy » 16 Юни 2017, 10:13

От малка си знам, че трябва да избирам българското, но напоследък с интернета и добрите оферти, които има от цял свят, започнах да си купувам и повече чужди стоки и съм доволна.. Досега не ми се е случвало да попадна на нещо лошо, но и не купувам най-евтиното.
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Българско или внос ?

Мнениеот sky_100 » 09 Ное 2018, 11:48

Предпочитам българското. Искам да си давам парите за българската икономика, когато купувам нещо. Обаче, не мога да не си го кажа, много често българските стоки, особено дрехи са лишени от въображение и са скучни, някак набързо изработени. Естествено, изключения има, но съм забелязала че по това разпознавам българските дрехи.
sky_100
 
Мнения: 151
Регистриран на: 24 Окт 2018, 14:16

Предишна

Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта