Високи токчета – върховен оргазъм!

Високи токчета – върховен оргазъм!

Мнениеот ninars » 07 Фев 2013, 14:32

shoes.jpg
shoes.jpg (17.64 KiB) Прегледано 2198 пъти
Италианският сексолог Мария Черуто развенча митът, че високите токчета са вредни за женското здраве. Според нея сексапилните обувки не само са полезни за здравето, но и помагат да достигнем върховен оргазъм. Дерзайте дами!
В изследването на Черуто участвали 66 жени, на които била измервана активността на мускулите на краката, тазът и гърба в зависимост от наклона на ходилото.Специалистите открили, че оптималният наклон трябва да е 15 градуса спрямо хоризонталната повърхност (което се равнява на около 7 см).Това значи, че носейки 7 сантиметрови токчета мускулите на краката работят хармонично, без да се натоварват излишно. Обувките на ток тренират мускулите на таза, бедрата и слабините, правят ги еластични и повишават способността им за съкращаване. Това от своя страна засилва половата възбуда и ни води към върховен оргазъм. Фактът, че дамите с елегантни обувки са отлични в леглото бил официално потвърден на Световния симпозиум на сексолозите в Лисабон.

Вие обичате ли високи токчета? Колко често се глезите?
ninars
 
Мнения: 345
Регистриран на: 10 Дек 2012, 19:51

Re: Високи токчета – върховен оргазъм!

Мнениеот FramarModRosi » 07 Фев 2013, 16:42

Ох, болна тема! В момента съм си харесала едни много секси обувки, но височината на тока им значително надвишава 7 сантиметра :P
FramarModRosi
 
Мнения: 321
Регистриран на: 12 Дек 2012, 15:27

Re: Високи токчета – върховен оргазъм!

Мнениеот Golfie » 07 Фев 2013, 16:53

Постоянен фетиш у някои мъже било жена с напукани пети, качена на високи токчета и обута в скъп чорапогащник! :lol:
Шегувам се, ххехехе, няма такъв фетиш, но понякога срещам дами със силно напукани пети, качени на токчета. Дами, не разбивайте илюзиите на мъжете!
Golfie
 
Мнения: 211
Регистриран на: 04 Ное 2011, 23:16

Re: Високи токчета – върховен оргазъм!

Мнениеот sunnyr » 07 Фев 2013, 17:10

Тази комбинация - напукани пети и високи токчета е свръх груба...Защо да убиваме красотата на обувката?
sunnyr
 
Мнения: 155
Регистриран на: 16 Яну 2013, 13:26

Re: Високи токчета – върховен оргазъм!

Мнениеот Siss » 15 Фев 2013, 09:47

Да! Ние мъжете винаги сме били привлечени от жени на високи обувки...Аз ги наричам обувки, които ще ми ходят на врата :oops: :P
Siss
 
Мнения: 279
Регистриран на: 11 Дек 2012, 13:11

Re: Високи токчета – върховен оргазъм!

Мнениеот Dior » 15 Фев 2013, 15:44

Пристрастена съм към секси обувки! Високите токчета удължават крака и го правят по фин и строен...Красотата изисква жертви!
Dior
 
Мнения: 161
Регистриран на: 05 Фев 2013, 13:15

Re: Високи токчета – върховен оргазъм!

Мнениеот m_darmoneva » 18 Фев 2013, 15:33

Аз когато започнах да нося токчета, започнах с 6см. и не беше особено лесно. Друг е въпроса дали изобщо ще успееш да свикнеш с тях.
Няма значение дали си слаб или леко закръглен. Няма лошо в това да носим токове, стига да са ти удобни и да ходиш с тях нормално, а не като ...... Свиква се, след известно време ходене с тях. И ако за първи път обуваш токове помни - НЕ ПОВЕЧЕ ОТ 6 см. защото ще си претовариш краката и ще ти е много трудно.
m_darmoneva
 
Мнения: 5
Регистриран на: 18 Фев 2013, 15:01

Re: Високи токчета – върховен оргазъм!

Мнениеот reni64 » 20 Фев 2013, 17:22

Дълги години мислех, че не мога да ходя на токове и си бях с балеринки. С натрупване на годинки и килограми ,започнах да се повдигам и сега знам, че не само е красиво, но и мното по-удобно да гледаш света от едни 7 сантиметра.
reni64
 
Мнения: 11
Регистриран на: 20 Фев 2013, 16:07

Re: Високи токчета – върховен оргазъм!

Мнениеот hristinara » 20 Фев 2013, 17:25

Аз ги наричам обувки, които ще ми ходят на врата

Това беше добро...особено като си го визуализирах :P
hristinara
 
Мнения: 33
Регистриран на: 20 Фев 2013, 14:15

Re: Високи токчета – върховен оргазъм!

Мнениеот geriva » 21 Фев 2013, 00:26

Високи токчета=високо самочувствие=освободен секс=бурен оргазъм :D
Това е моята формула. :oops:
geriva
 
Мнения: 336
Регистриран на: 18 Фев 2013, 11:45

Следваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron