Епилацията при мъжете - за или против? :)

Re: Епилацията при мъжете - за или против? :)

Мнениеот AnnaDimitrova » 04 Юни 2012, 12:57

Аз одобрявам епилацията при мъжете на зони като: корем, гърди, подмишници. Но на друго място съм твърдо против. изобщо не одобрявам мъже, да се обезкосмяват по краката-дори ми изглежда в голяма степен гейско. Мъжете почнаха да се поддържат вече повече от нас. Разбира се има голям кръг мъже, които са се занемарили, не обръщат внимание на външния си вид дори не си бръснат брадата, а какво да говорим за друго зони от човешкото тяло. Мъже, обръщайте внимание на външния вид, но не се превръщайте в жени!!! Много обичам мъжете да нямат косми по гърдите, корема, супер гладичко.
AnnaDimitrova
 
Мнения: 4
Регистриран на: 04 Юни 2012, 12:11

Re: Епилацията при мъжете - за или против? :)

Мнениеот krassi_79 » 07 Авг 2012, 12:16

твърдо за. има мазила против обривите. или дълготрайно решение с модерни техники - там фотоепилации и пр.
Аватар
krassi_79
 
Мнения: 15
Регистриран на: 09 Май 2011, 13:01

Re: Епилацията при мъжете - за или против? :)

Мнениеот tweety » 10 Авг 2012, 11:31

AnnaDimitrova написа:Аз одобрявам епилацията при мъжете на зони като: корем, гърди, подмишници. Но на друго място съм твърдо против. изобщо не одобрявам мъже, да се обезкосмяват по краката-дори ми изглежда в голяма степен гейско. Мъжете почнаха да се поддържат вече повече от нас. Разбира се има голям кръг мъже, които са се занемарили, не обръщат внимание на външния си вид дори не си бръснат брадата, а какво да говорим за друго зони от човешкото тяло. Мъже, обръщайте внимание на външния вид, но не се превръщайте в жени!!! Много обичам мъжете да нямат косми по гърдите, корема, супер гладичко.

Аз също много харесвам мъжете да са гладко избръснати - корем, гърди, дори крака. То в интерес на истината когато започнат да се обезкосмяват нека като ще е гарга да е рошава. Няма нищо лошо в това мъжа да поддържа добре външния си вид, това не ги прави по-малко мъже.
tweety
 
Мнения: 348
Регистриран на: 15 Ное 2011, 10:04

Re: Епилацията при мъжете - за или против? :)

Мнениеот Снежана » 15 Окт 2012, 15:16

Ново проучване сочи, че едва 20 % от жените харесват окосмени мъже и явно аз съм от останалите 80%.На въпроса: Защо харесват космати гърди? жените не могат да дадат конкретен отговор. Явно това е станало мода и се радвам, че в случая съм от онези жени, които следват модата. Така, че обръщам се към силната половина на човечеството обърнете повече внимание на външния си вид и по-точно на косматата си обвивка за да бъдете забелязани.
Снежана
 
Мнения: 153
Регистриран на: 09 Май 2012, 08:58

Re: Епилацията при мъжете - за или против? :)

Мнениеот beautymaniac » 22 Ное 2012, 16:08

Твърдо за. Харесвам добре поддържани мъже. Моят дори се научи да си поръчва покрай мен и козметични продукти от интернет :) Прави ми впечатление и че все повече големи сайтове предлагащи козметика и парфюми като ягодка например, имат отделна секция с грижа за кожата за мъже, което е страхотно! Дано да виждаме все повече добре поддържани мъже :)
beautymaniac
 
Мнения: 173
Регистриран на: 22 Окт 2012, 14:35

Re: Епилацията при мъжете - за или против? :)

Мнениеот ema_stef » 23 Ное 2012, 19:31

:lol: :lol: :lol: :lol: Смях в залата интересна и смешна тема, благодаря на всичките участници в тази тема накарахте ме да се смея днес, и затова ви благодаря искрено обичам смеха. По темата аз мисля че в днешни време както жените се поддържат така и мъжете трябва да ги следват. Защо пък да е правило че само жените трябва да почистват космите си? Средновековните мацки дали са го правили :lol: както ние жените използваме всякакви модерни методи за обезкосмяване така и мъжете следва да го правят, като изключим прекаляването в някои области като вежди, ръце и крака. Слава богу че мъжът ми не е толкова космат а дори и да има косми си прави кола маска на важните области :lol:, не понасям мъже с космата ризница и не искам да ги гледам по плажовете :roll:
ema_stef
 
Мнения: 16
Регистриран на: 23 Окт 2012, 18:19

Re: Епилацията при мъжете - за или против? :)

Мнениеот elisa97 » 23 Дек 2012, 22:55

Аз съм твърдо ЗА! Искам винаги човека до мен да е с добра хигиена,а епилацията си е вид хигиена.Изглежда ми гнусно някой с доста косми и с някоя ризка и космите да стърчат... уууууужаассс !! Когато мъжът е поддържан е много по - красиво и пригледно.
elisa97
 
Мнения: 12
Регистриран на: 23 Дек 2012, 22:29

Re: Епилацията при мъжете - за или против? :)

Мнениеот manmut » 24 Дек 2012, 12:50

Ако прилича на горила - да!Имам предвид,да стърчат косми от всякаде - уши,нос,от яката примерно.Но ако не е чак толкова зле - защо?За тези които са атлетични,тоест са направили нещо във фитнеса е добре да се епилират,но някой плондер и лъснат при това,малко е смешно :)До някаде съм против,но и до някаде не съм.Аз лично не се епилирам,но не смятам,че не е хигиенично.Всичко си зависи от човека.И какъв е извода - всеки да прави каквото си иска с космите :lol:
manmut
 
Мнения: 22
Регистриран на: 07 Дек 2012, 11:41

Re: Епилацията при мъжете - за или против? :)

Мнениеот electra_edd » 21 Фев 2013, 11:20

ЗА!!! Няма нужда да ни заливат с косми :) Нищо лошо не виждам в това.
electra_edd
 
Мнения: 58
Регистриран на: 21 Фев 2013, 10:22

Re: Епилацията при мъжете - за или против? :)

Мнениеот Prolet8 » 24 Фев 2013, 22:01

Против - това ми е толкова гей***....:)))) Ние жените сме за тази работа, а не мъжете. Толкова се изнежихте мъжете вече, че няма на къде...епилации....скубане на вежди....Оооо, не, неее!!!! По направени и модни станахте и от нас - жените!!!!
Prolet8
 
Мнения: 112
Регистриран на: 22 Фев 2013, 21:31

ПредишнаСледваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта