Епилацията при мъжете - за или против? :)

Re: Епилацията при мъжете - за или против? :)

Мнениеот winterrose » 25 Фев 2013, 12:49

Определено съм ЗА :). Не си падам по пуловерчета. Чудесно е, ако мъжът се поддържа, само да не започне да ходи на педикюр 3 пъти в седмицата. Това вече намирам за прекалено, както и не си падам по оскубани веждички при мъжете.
winterrose
 
Мнения: 185
Регистриран на: 30 Мар 2011, 20:18

Re: Епилацията при мъжете - за или против? :)

Мнениеот sunnyr » 25 Фев 2013, 12:56

Определено съм ЗА . Не си падам по пуловерчета. Чудесно е, ако мъжът се поддържа, само да не започне да ходи на педикюр 3 пъти в седмицата. Това вече намирам за прекалено, както и не си падам по оскубани веждички при мъжете.

Напълно съм съгласна...Едното е въпрос на хигиена, а другото излиза от нормалните граници.Поне аз така смятам.
sunnyr
 
Мнения: 155
Регистриран на: 16 Яну 2013, 13:26

Re: Епилацията при мъжете - за или против? :)

Мнениеот diana199406 » 25 Фев 2013, 22:04

И аз съм ЗА обезкосмяването.Много са ми отвратителни мъжете с косми по гърдите.Някой жени ги смятали за мъжествено,а мен ме отвращава.Много се радвам,че любимият ми няма косми по гърдите и не се налага да ги маха,защото просто не му растът такива там. :D За обезкосмяването и на други места съм! :D
I lick the gun when I'm done 'cause I know that revenge is so sweet,so sweet..
diana199406
 
Мнения: 40
Регистриран на: 23 Фев 2013, 15:49

Re: Епилацията при мъжете - за или против? :)

Мнениеот djudjanka » 01 Ное 2013, 15:17

Повечето дами явно са "за", само се чудя кои са тези Джейсън Стейтам и Брад Пит, и какво правят едни от най-красивите жени в света с мъже като тях, окосмени?! :lol: Тук наистина всичко е обратно на нормалното! :oops:
Аватар
djudjanka
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Окт 2012, 14:12

Re: Епилацията при мъжете - за или против? :)

Мнениеот Pipilota » 08 Апр 2015, 10:28

Tea написа:Твърдо съм мъжете да се епилират на определени места .По хигиенично е а и е по-приятно

Да, приличат на червеи - без косми по краката, по ръцете по гърдите, а и е ужасно, гърдите им бодат от тъпите косми после ;)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Епилацията при мъжете - за или против? :)

Мнениеот Snejna » 08 Апр 2015, 11:59

Мъжете станаха толкова суетни, разбирам ако имат косми по гърба, стърчат им от ушите, но едни нормално окосмен мъж трябва ли да прилича на госпожица и да се скубе по-често от жените? В козметичния салон ли вече ще намираме половинките си?!
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Епилацията при мъжете - за или против? :)

Мнениеот Filipa » 08 Апр 2015, 12:10

Snejna написа:Мъжете станаха толкова суетни, разбирам ако имат косми по гърба, стърчат им от ушите, но едни нормално окосмен мъж трябва ли да прилича на госпожица и да се скубе по-често от жените? В козметичния салон ли вече ще намираме половинките си?!

Гърбът, ушите и подмишниците мисля, че трябва да се обезкосмяват. ;) Иначе това с ръцете, гърдите и краката и аз не го разбирам!
Filipa
 
Мнения: 127
Регистриран на: 08 Апр 2015, 11:17

Re: Епилацията при мъжете - за или против? :)

Мнениеот Rali_hr » 08 Апр 2015, 13:29

АКо не говорим за проблеми - като косми по ушите хаха :) то космите по краката, ръцете и гърдите дори са ми красиви и правят мъжете наистина мъжествени. Разбира се подмишниците и интимната зона не е хубаво да бъде в храсталак :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Епилацията при мъжете - за или против? :)

Мнениеот Moni_265 » 11 Дек 2018, 16:30

Твърдо против, освен ако не е плачевно положението. В смисъл че мъжа да е окосмен е нещо нормално. Не ме кефи да прилича на гол охлюв.
Аватар
Moni_265
 
Мнения: 72
Регистриран на: 12 Ное 2018, 15:24

Предишна

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта