Учителка запуши с чорап устата на дете

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Учителка запуши с чорап устата на дете

Мнениеот victory » 14 Фев 2013, 10:45

Мисля, че трябва да направите специален раздел във вашия форум, който да бъде озаглавен „Педагози се нуждаят от психолози”…Имайки предвид честите им гафове напоследък, раздела ще се препълни от теми. Дотук със съветите, а сега какво ме скандализира последно. Докато си пих кафето и небрежно прелиствах сутрешната преса, се опулих на следното заглавие „Учителка от забавачка в Исперих запуши с чорап устата на дете”. Нямаше как да не ми се изправи косата… нали и аз съм родител. Та родителите на 6 - годишният Теодор - Мария и Христо Добромирови от Исперих споделили, че не за пръв път детето им е тормозено от учителката в забавачката Снежана Иванова. Семейството се оплакало, че тя е запушила устата му с мръсен чорап. :shock:
От детската градина на Теодор отричат за скандалния случай и твърдят, че детето било хиперактивно и често посягало на другите малчугани от ОДЗ "Първи юни". Учителката, срещу която е подаден сигналът, е с 30-годишен стаж, обяснила директорката на детската градина. Е и? След жалбата даскалицата вдигнала кръвно и излязла в болнични…
И двамата родители признават, че детето им е хиперактивно, но не смятат, че педагожката има право да постъпва така с него. И аз съм категоричен, че тези методи ги няма в лекциите по педагогика! След инцидента малчугана вече не иска да ходи на градина.Кметът на Исперих Бейсим Басри настоял за уволнение на учителката, в детската градина пък тръгнала подписка в нейна подкрепа.
Учителка да запуши с мръсен чорап устата на дете!?Може да й е дошъл много стажа и да й е писнало на жената да се занимава с малчугани, така че не й е мястото там. Вие как смятате? Трябва ли даскалицата да бъде уволнена?
victory
 
Мнения: 63
Регистриран на: 05 Фев 2013, 10:59

Re: Учителка запуши с чорап устата на дете

Мнениеот sunnyr » 14 Фев 2013, 11:51

Възмутително!Така се случва като не взимат на работа млади хора със свежи идеи, а лелки с 30-годишен стаж...
sunnyr
 
Мнения: 155
Регистриран на: 16 Яну 2013, 13:26

Re: Учителка запуши с чорап устата на дете

Мнениеот denkaruseva » 14 Фев 2013, 13:56

По училищата и детските градини трябва да има камери вече, че тези педагози взеха да прекаляват с гафовете...
denkaruseva
 
Мнения: 180
Регистриран на: 17 Дек 2012, 14:23

Re: Учителка запуши с чорап устата на дете

Мнениеот hristinara » 20 Фев 2013, 16:52

Леле! Съвсем откачиха тези даскали. Ако се случи с моето дете, връщам жестта :twisted:
hristinara
 
Мнения: 33
Регистриран на: 20 Фев 2013, 14:15

Re: Учителка запуши с чорап устата на дете

Мнениеот geriva » 28 Фев 2013, 00:02

Съседчето- дете на 2 години, упорито отказваше да ходи на градина. Всеки ден рев, та чак до захлас. Опитваха се родителите му да разберат защо не може да се приспособи. Един ден майка му го попитала, как прави госпожата в градината, а то милото отвърнало :"На, на" и се заудряло по главата.
След проведено тяхно си "следствие" се оказа, че и други деца показват същия жест на родителите си.
Ужас-тя "добрата" учителка си ги нашляпвала дечицата и то по главичките :shock:
Разправии и чудеса бяха...
geriva
 
Мнения: 336
Регистриран на: 18 Фев 2013, 11:45


Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта

cron