Тренирайте с ТРЕК НУТРИШЪН

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Тренирайте с ТРЕК НУТРИШЪН

Мнениеот IVRO » 18 Фев 2013, 13:56

Виждали ли сте културист във фитнес залата с малък бицепс? ... Упражненията за бицепс са любими почти за всеки спортуващ мъж, защото напомпването, което получаваме при тях е незаменимо. Кои обаче са най-ефективните начини да получим търсеният ефект? Всеки си има своя теория за най-добра бицепс тренировка, защото има най-различни техники и упражнения. Но със сигурност ще се съгласите, че освен редовните тренировки, са ни необходими подходящи хранителни добавки, защото мускулите се нуждаят от енергия, за да извършат физическо усилие. Аз съм много доволен от великобританските продукти на трек нутришън.
Пробвали ли сте ги? Ако не съветвам ви да тренирате с ТРЕК НУТРИШЪН и ще усетите разликата… ;)
IVRO
 
Мнения: 199
Регистриран на: 12 Дек 2012, 10:42

Re: Тренирайте с ТРЕК НУТРИШЪН

Мнениеот nik365 » 19 Фев 2013, 12:06

Л-карнитин +зелен чай на тази фирма е уникален, пия го 2 месеца и съм супер доволен
nik365
 
Мнения: 1
Регистриран на: 19 Фев 2013, 12:01

Re: Тренирайте с ТРЕК НУТРИШЪН

Мнениеот Мики Маус » 28 Яну 2020, 16:53

Тези не съм ги пробвал... Вярно ли помагат за бицепс? Здравата помпя, но много бавно напредвам с качването на маса...
Аватар
Мики Маус
 
Мнения: 304
Регистриран на: 23 Авг 2019, 10:49


Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта