Изпотяване - как да се справим с дискомфорта?

Re: Изпотяване - как да се справим с дискомфорта?

Мнениеот OrHiDeA » 23 Юни 2011, 18:58

Моят мъж използва ролката на Ивостин и е много доволен.
Аватар
OrHiDeA
 
Мнения: 95
Регистриран на: 03 Апр 2011, 20:48

Re: Изпотяване - как да се справим с дискомфорта?

Мнениеот Margo » 24 Юни 2011, 10:06

OrHiDeA написа:Моят мъж използва ролката на Ивостин и е много доволен.

Има ли някаква миризма този рол-он?
Margo
 
Мнения: 691
Регистриран на: 08 Апр 2011, 20:46

Re: Изпотяване - как да се справим с дискомфорта?

Мнениеот OrHiDeA » 30 Юни 2011, 18:35

Margo написа:
OrHiDeA написа:Моят мъж използва ролката на Ивостин и е много доволен.

Има ли някаква миризма този рол-он?

Има много дискретен и лек аромат.
Аватар
OrHiDeA
 
Мнения: 95
Регистриран на: 03 Апр 2011, 20:48

Re: Изпотяване - как да се справим с дискомфорта?

Мнениеот southern_sun » 01 Юли 2011, 13:17

Аз съм доволна от продуктите на Гарние.
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: Изпотяване - как да се справим с дискомфорта?

Мнениеот bisertaskov » 18 Юли 2011, 22:48

В тая жега ще трябва нещо много яко против изпотяване, то не се потиш а направо се къпеш :D .Е та кой продукт тестван да избера?
Дръж главата си ниско наведена (скромност), очите да гледат високо (амбиция), устата затворена (спокойствие); изгради себе си върху синовно уважение и помагай на другите.
bisertaskov
 
Мнения: 588
Регистриран на: 23 Мар 2011, 10:22

Re: Изпотяване - как да се справим с дискомфорта?

Мнениеот southern_sun » 31 Авг 2011, 11:29

Днес се събудих безкрайно духовита и реших да ви представя няколко интересни факта за потта и изпотяването. Това, че ние съвременните хора сме решили, че е кошмар, не означава, че нашите предци да мислили като нас.

В еволюционното си развитие човек определя потенето като дискомфорт, но в действителност това е средство за сексуално превличане, Усиленото потене се е смятало за израз на повишена възбуда.И до днес парфюмите и другите козметични средства съдържат вещества, които по химическия си състав и аромат приличат на потта. Нека да вземем например мускусът. И ако на някого това му се струва недостатъчно привлекателно: мускусът не само прилича на потта; тази примамлива и дори на моменти възбуждаща миризма се отделя от околоаналните жлези на мускусния овен.
При някои африкански първобитни народи изборът на партньор дори става въз основа на миризмата. За целта мъжете преди да си изберат половинка, помирисват жената под мишниците и в областта на гениталиите, за да установят коя миризма особено ги привлича. Друга народността група- баварската е било прието, при народните празници мъжете да танцуват типичните баварски народни танци, след което да обират с кърпа потта от челото и мишниците си. Тази така наречена " потна кърпа" те подарявали на евентуалния си бъдещ партньор, с което правели един елементарен тест дали партньрите им биха изтърпели миризмата му.
И още един факт свързан с потенето и миризмата отделена от тялото.
Така, че не е трагедия, че се потим, така увеличаваме шанса си за намиране на партньор, а ако все пак сме го срещнали, той определено е свикнал с миризмата ни :lol:
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: Изпотяване - как да се справим с дискомфорта?

Мнениеот Bella » 27 Сеп 2011, 16:29

southernsun написа:Днес се събудих безкрайно духовита и реших да ви представя няколко интересни факта за потта и изпотяването. Това, че ние съвременните хора сме решили, че е кошмар, не означава, че нашите предци да мислили като нас.

В еволюционното си развитие човек определя потенето като дискомфорт, но в действителност това е средство за сексуално превличане, Усиленото потене се е смятало за израз на повишена възбуда.И до днес парфюмите и другите козметични средства съдържат вещества, които по химическия си състав и аромат приличат на потта. Нека да вземем например мускусът. И ако на някого това му се струва недостатъчно привлекателно: мускусът не само прилича на потта; тази примамлива и дори на моменти възбуждаща миризма се отделя от околоаналните жлези на мускусния овен.
При някои африкански първобитни народи изборът на партньор дори става въз основа на миризмата. За целта мъжете преди да си изберат половинка, помирисват жената под мишниците и в областта на гениталиите, за да установят коя миризма особено ги привлича. Друга народността група- баварската е било прието, при народните празници мъжете да танцуват типичните баварски народни танци, след което да обират с кърпа потта от челото и мишниците си. Тази така наречена " потна кърпа" те подарявали на евентуалния си бъдещ партньор, с което правели един елементарен тест дали партньрите им биха изтърпели миризмата му.
И още един факт свързан с потенето и миризмата отделена от тялото.
Така, че не е трагедия, че се потим, така увеличаваме шанса си за намиране на партньор, а ако все пак сме го срещнали, той определено е свикнал с миризмата ни :lol:

Много интересно :lol: , но е безкрайно не приятно да си изпотен :?
Аватар
Bella
 
Мнения: 233
Регистриран на: 20 Сеп 2011, 15:17

Re: Изпотяване - как да се справим с дискомфорта?

Мнениеот qproin » 18 Окт 2011, 19:55

И аз съм използвала одорекс, но ефекта е краткотраен и не мисля, че е най-доброто в случая.
qproin
 
Мнения: 669
Регистриран на: 18 Юли 2011, 22:21

Re: Изпотяване - как да се справим с дискомфорта?

Мнениеот valiart » 19 Окт 2011, 21:41

Против изпотяване съм изпробвала и няолко натурални метода единия е да се натрият мишниците с лимон, другия е с хлебна сода - страхотен ефект: сухи, свежи мишнички. Другото, което съм пробвала са рол-они на Avon и дезодорант на Nivea black & white invisible 48h.
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Изпотяване - как да се справим с дискомфорта?

Мнениеот Margo » 24 Окт 2011, 10:08

В момента съм със стик на ФА, но сега не е сезон на горещините и не знам колко е ефективно за да го препоръчам.
Margo
 
Мнения: 691
Регистриран на: 08 Апр 2011, 20:46

ПредишнаСледваща

Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани с кожни и венерически болести

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта