Обичате ли да пазарувате?

Re: Обичате ли да пазарувате?

Мнениеот Burborino » 15 Дек 2014, 18:14

Мммм средна работа. Не съм от най-големите фенове. Обичам да пазарувам храна. Да купувам книги. Но не си падам по безсмисленото обикаляне по магазините. Много ме изнервя :lol: :lol: :lol:
What's it got in its nasty little pocketses, eh, my precious?
Аватар
Burborino
 
Мнения: 301
Регистриран на: 26 Ное 2014, 18:52
Местоположение: middle-earth

Re: Обичате ли да пазарувате?

Мнениеот S_Milenska » 15 Дек 2014, 18:20

Burborino написа:Мммм средна работа. Не съм от най-големите фенове. Обичам да пазарувам храна. Да купувам книги. Но не си падам по безсмисленото обикаляне по магазините. Много ме изнервя :lol: :lol: :lol:

То май всички обичаме да купуваме храна, защото сякаш не сме се научили още да поръчваме каквото ни трябва онлайн :mrgreen:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Обичате ли да пазарувате?

Мнениеот Burborino » 15 Дек 2014, 18:29

Ami az обичам да се залисвам сред храната. Да си чета етикети, да си избирам, да пипна, да помириша което може и т.н. Онлайн много малко неща за ядене бих си поръчала. Виж книги примерно, макар да купувам много рядко си ги поръчвам най-вече онлайн защото много често не мога да открия това, което търся в книжарницата. Имах преди една приятелка, която можеше да изкара в магазин за дрехи цял ден и само ме мъкнеше от магазин в магазин. Лелееее едвам издържах :lol: :lol: :lol: И смешното е, че докато тя едва е стигнала до средата на единия рафт да речем в магазин за обувки, аз вече съм приключила и стърча като макарон в някой край на магазина и я чакам :lol: :lol: :lol: Като си спомня ми става много смешно.
За мен пазаруването като цяло е просто едно досадно задължение :lol:
What's it got in its nasty little pocketses, eh, my precious?
Аватар
Burborino
 
Мнения: 301
Регистриран на: 26 Ное 2014, 18:52
Местоположение: middle-earth

Re: Обичате ли да пазарувате?

Мнениеот Rali_hr » 16 Дек 2014, 11:15

Снощи влезнах в магазин за играчки, нали се подготвям за Коледа, с влизането взех брошурата, посочих какво търся и излезнах, общо 5 минути, не знам хората които се въртят там с какво удоволствие го правят. :shock:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Обичате ли да пазарувате?

Мнениеот Mon_ton » 17 Дек 2014, 16:09

Rali_hr написа:Снощи влезнах в магазин за играчки, нали се подготвям за Коледа, с влизането взех брошурата, посочих какво търся и излезнах, общо 5 минути, не знам хората които се въртят там с какво удоволствие го правят. :shock:

Еее, къде остава удоволствието от пазаруването така, не ти ли доставя удоволствие поне да се разгледаш, може да харесаш още нещо? :)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Обичате ли да пазарувате?

Мнениеот Bambaa » 17 Дек 2014, 16:27

Да, обичам да разглеждам особено, когато сме с приятеля ми, често се забавляваме повече отколкото да пазаруваме реално, мерим различни шапки, обувки, ей така за забавата! :D :D
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Обичате ли да пазарувате?

Мнениеот Elica » 17 Дек 2014, 16:40

Bambaa написа:Да, обичам да разглеждам особено, когато сме с приятеля ми, често се забавляваме повече отколкото да пазаруваме реално, мерим различни шапки, обувки, ей така за забавата! :D :D

Много готино звучи, мислих си, че това се прави само по филмите, където пробват пробват и накрая нищо не си купуавт, но им се случва много забавно :)
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Обичате ли да пазарувате?

Мнениеот Kremiliya » 13 Фев 2015, 15:46

Обичам, но не обичам когато отида на касата и започна да се чудя къде съм пръснала чак пък толкова много пари! :lol: :lol: :lol:
Довечера ще ходя да пазарувам в хранителен магазин това ми е от любимите занимания. :)
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Обичате ли да пазарувате?

Мнениеот S_Milenska » 19 Юли 2015, 09:56

Kremiliya написа:Обичам, но не обичам когато отида на касата и започна да се чудя къде съм пръснала чак пък толкова много пари! :lol: :lol: :lol:
Довечера ще ходя да пазарувам в хранителен магазин това ми е от любимите занимания. :)

Хранителните магазини и на мен са ми слабост и ми доставя истинско удоволствие да пазарувам от тях! :) Особено ако имам възможността да купя нещо ново и различно ...! :)
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Обичате ли да пазарувате?

Мнениеот Rali_hr » 19 Юли 2015, 10:21

S_Milenska написа:
Kremiliya написа:Обичам, но не обичам когато отида на касата и започна да се чудя къде съм пръснала чак пък толкова много пари! :lol: :lol: :lol:
Довечера ще ходя да пазарувам в хранителен магазин това ми е от любимите занимания. :)

Хранителните магазини и на мен са ми слабост и ми доставя истинско удоволствие да пазарувам от тях! :) Особено ако имам възможността да купя нещо ново и различно ...! :)

Да и аз обичам да купувам нови неща, но рядко повтарям с тях хахахахха :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

ПредишнаСледваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта