Изневярата. Дали да простим?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Бихте ли простили изневяра?

Да!
11
19%
Може би, но само ако мъжът си заслужава.
18
32%
Не, не бих простила никога!
19
33%
Не знам...
9
16%
 
Общо гласове : 57

Re: Изневярата. Дали да простим?

Мнениеот Malina » 26 Юни 2015, 11:58

Pacienti написа:Приличате на секта, повечето казвате не бих изневерила, не бих простила.
Я си признайте за колко изневеряващи си двойки знаете.
По - любопитно ми е друго, как да постъпя в случай, че знам за афера, но всички сме приятели, изневеряващите и потърпевшите. :roll:

Aз имах приятелка, която изневеряваше на нейното гадже, нищо не му казах разбира се, защото той не ми беше близък, а и мисля, че знаеше. :roll: Но ако попадна в подобна ситуация, която казваш ти - ще кажа с рикс да остана без нито едни приятел.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Изневярата. Дали да простим?

Мнениеот kalinka-kuku » 26 Юни 2015, 13:01

Аз не виждам кой би си простил, че е изневерявал. Имала съм един-два флирта, докато съм била обвързана, но до секс никога не се е стигало, това броим ли го за изневяра? :mrgreen:
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Изневярата. Дали да простим?

Мнениеот Pacienti » 26 Юни 2015, 13:30

Не съдя хората, има семейства, които са преминали през бури и се запазват и такива, които се разделят, после страдат. Няма угодия, приятелка с два брака казва, ако мога да направя събирателен образ от двамата ще се доближа до идеалния мъж.
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Изневярата. Дали да простим?

Мнениеот rabotnata pchela » 26 Юни 2015, 14:33

Pacienti написа:Не съдя хората, има семейства, които са преминали през бури и се запазват и такива, които се разделят, после страдат. Няма угодия, приятелка с два брака казва, ако мога да направя събирателен образ от двамата ще се доближа до идеалния мъж.

Аз просто не го разбирам това, защо съзнателно и нарочно ще предадеш близките си за единия кеф, който продължава в най-добрите случаи 1 час, ей това не ми е ясно и това не бих простила.
А ако насреща има нов човек, нова искра, нова любов - бих се съгласила, бих се примирила, не бих се чувствала предадена, защото за това гаранции няма, всеки може да се влюби във всеки един момент. Но да се прави другия на глупак заради единия кеф не ми харесва.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Изневярата. Дали да простим?

Мнениеот Pacienti » 01 Юли 2015, 14:56

В началото е любов..., като заживееме заедно се започват проблемите и пеперудите отлитат. :)
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Изневярата. Дали да простим?

Мнениеот exotic » 01 Юли 2015, 15:14

Pacienti написа:В началото е любов..., като заживееме заедно се започват проблемите и пеперудите отлитат. :)

Понеже не съм стигала до този момент, в който пеперудите отлитат и все още сме заедно и щастливи, то как се живее след това, какво става, когато няма пеперуди :roll:
exotic
 
Мнения: 360
Регистриран на: 15 Авг 2014, 13:29

Re: Изневярата. Дали да простим?

Мнениеот Rali_hr » 01 Юли 2015, 15:34

exotic написа:
Pacienti написа:В началото е любов..., като заживееме заедно се започват проблемите и пеперудите отлитат. :)

Понеже не съм стигала до този момент, в който пеперудите отлитат и все още сме заедно и щастливи, то как се живее след това, какво става, когато няма пеперуди :roll:

Ами нормално е да отлетят пеперудите и онова усещане на нетърпение да го видиш да го няма, това е нормално. После започва истинския живот когато виждаш наистина какъв е човекът срещу теб.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Изневярата. Дали да простим?

Мнениеот Pacienti » 01 Юли 2015, 15:46

Може да се каже, че тогава започва обичта... :)
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Изневярата. Дали да простим?

Мнениеот Andrey » 01 Юли 2015, 16:27

А ако не ти хареса, отиваш да изневеряваш ли :)
Абе всички казват, че се изневерява главно заради секса, ама аз бих изневерил, ако жена ми ме задушава много и постоянно мрънка! Жените що изневеряват обаче?!
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Изневярата. Дали да простим?

Мнениеот Pacienti » 01 Юли 2015, 17:28

Andrey, безкраен е отговора на въпроса ти... :)
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта