Изневярата. Дали да простим?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Бихте ли простили изневяра?

Да!
11
19%
Може би, но само ако мъжът си заслужава.
18
32%
Не, не бих простила никога!
19
33%
Не знам...
9
16%
 
Общо гласове : 57

Re: Изневярата. Дали да простим?

Мнениеот Ivaylo » 19 Апр 2011, 23:30

southernsun написа:Е не е точно така! Ако съпругът ти/ или съпругата ти обича да кривва от правия път, но отношението му/и към теб не е променило по никакъв начин, защо да го наказваме. Човекът си има своите слабости!

Значи, мъжът ти бие теб, бие и гаджето си... :lol:
Но и към двете се отнася еднакво и не променя отношението си към теб.... :lol:
Аватар
Ivaylo
 
Мнения: 349
Регистриран на: 14 Мар 2011, 22:21
Местоположение: в нищото

Re: Изневярата. Дали да простим?

Мнениеот mary jane » 20 Апр 2011, 17:00

eli написа:
mary jane написа:Аз бих простила, защото съм сигурна, че мъжът до мен ме обича и държи на мен. И ако някога извърши прелюбодеяние, това ще е следствие от проблеми между нас. Сигурна съм, че не го има за спорт и не го практикува редовно. :lol:
Надявам се и той да е на същото мнение, защото и на нас жените нищо земно не ни е чуждо! ;)


Евала на такива хора, незнам как би могла да бъдеш щастлива с такъв човек до себе си. Но така като чета, ти май си го знаеш че си хоцка на някъде.


Ооо eli, въобще не искам това да кажа! Ти май не си ми разбрала точно коментара или аз не съм се изразила добре. Казвам "ако някога извърши" - досега не го е правил и силно се надявам и за в бъдеще да е така. Просто исках да кажа, че си имаме страшно голямо доверие и се обичаме и ако се стигне до изневяра, то ще е следствие от сериозни проблеми и неразбирателство между нас. А такива големи, смея да кажа, че досега не сме имали.
В тази връзка казвам, че ако разбера бих му простила, защото простичко казано му имам доверие, разчитам на него и го обичам. И последното което съм писала е във връзка с това, че силно се надявам и той да мисли като мен и да ми има също толкова голямо доверие. А и съм почти сигурна, че е така.
Аватар
mary jane
 
Мнения: 77
Регистриран на: 23 Мар 2011, 10:11

Re: Изневярата. Дали да простим?

Мнениеот grum4o » 19 Юли 2011, 09:28

Бих простила само ако става дума за еднократен секс. На всеки може да се случи. Но в никакъв случай не бих простила ако изневярата включва друга връзка.
grum4o
 
Мнения: 6
Регистриран на: 19 Юли 2011, 09:13

Re: Изневярата. Дали да простим?

Мнениеот krasivasileva » 19 Юли 2011, 14:02

Да простим ,или не -това е въпросът ........... :cry:
krasivasileva
 
Мнения: 7
Регистриран на: 19 Юли 2011, 13:21

Re: Изневярата. Дали да простим?

Мнениеот sss88 » 19 Юли 2011, 20:24

Ако е нещо мимолетно, като да кажем секс за една нощ и освен това държа на този човек, да бих простила. Напоследък на мода са "отворените" връзки - понякога всички имаме нужда от свобода и глътка въздух.
sss88
 
Мнения: 7
Регистриран на: 01 Апр 2011, 14:13

Re: Изневярата. Дали да простим?

Мнениеот Margo » 26 Юли 2011, 15:03

sss88 написа:Ако е нещо мимолетно, като да кажем секс за една нощ и освен това държа на този човек, да бих простила. Напоследък на мода са "отворените" връзки - понякога всички имаме нужда от свобода и глътка въздух.

Много добре казано!!!
Margo
 
Мнения: 691
Регистриран на: 08 Апр 2011, 20:46

Re: Изневярата. Дали да простим?

Мнениеот southern_sun » 27 Юли 2011, 09:28

А флиртът в чата изневяра ли е?
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: Изневярата. Дали да простим?

Мнениеот eli » 30 Юли 2011, 09:02

И аз съм "за" отворените връзки :). Рядко са хората, които могат да се похвалят с това,че не са изневерявали. Мисля,че всеки има право да си живее живота, ако има разбиране между двамата партньори на тази тема, това не го мисля за изневяра, а задоволяване на потребности :)
Аватар
eli
 
Мнения: 362
Регистриран на: 29 Мар 2011, 22:55

Re: Изневярата. Дали да простим?

Мнениеот sopitoo » 03 Сеп 2011, 23:03

He миcля чe зacлyжaвa дa се прости такова нещо.Hямa знaчeниe дaли e изнeвepявaщият e мъж или жeнa,щoм гo e нaпpaвилa знaчи нe e дъpжaлa дocтaтъчнo нa тeб.Tи aĸo oбичaш няĸoй иcтинcĸи би ли мy пpичинил тaĸaвa бoлĸa и би ли pиcĸyвaл дa зaгyбиш чoвeĸa дo ceбe cи зapaди изнeвяpa?И aĸo изoщo тe e yвaжaвaлa зaщo нe ce e paздeлилa пъpвo c тeб пъĸ пocлe дa пpaви ĸaĸвoтo иcĸa?Teзи дeйcтвия мoгaт caмo дa ти пoĸaжaт ĸaĸвo e билo oтнoшeниeтo на даден човек към тeб.Hиĸoй нe зacлyжaвa дa ce тopмoзи зapaди гpeшĸитe нa дpyг.He e нyжнo няĸoй дa ти ĸaзвa чe тe oбичa cлeд ĸaтo тe e изгyбил,тo тoвa вceĸи гo мoжe,чoвeĸът ĸoйтo e дo тeб тpябвa дa гo знae oщe пpeди дa гo e нaпpaвил и щe cи дaвa cмeтĸa зa пocлeдcвиятa.Иcтинa e oбaчe чe вeчe ca пpeĸaлeнo мaлĸo xopaтa ĸoйтo миcлят тaĸa и зapaди мaлĸия ни избop oт тaĸивa xopa ниe ce xвaщaмe ĸaтo yдaвници зa cлaмĸa зa xopa ,ĸoитo нe ни зacлyжaвaт.Kaĸтo ca ĸaзaли xopaтa зa вceĸи влaĸ cи имa пътниĸ,ти тpябвa дa peшиш дaли мoжe дa живeeш c тaзи миcъл и дaли мoжe дa глeдaш мoмичeтo/момчето дo тeб тaĸa ĸaĸтo пpeди дa ти изневери.И мoгa дa ĸaжa чe cъм пpoщaвaлa изнeвяpa или пoнe тaĸa cи миcлex тoгaвa,eдиcтвeнoтo ĸoeтo чoвeĸa c/y тeб виждa e чe мoжe дa пpaви ĸaĸвoтo cи пoиcĸa и eдвa ли нe щoм cи пpocтил тaĸoвa нeщo,щe мoжe дa пpocтиш oтнoвo aĸo изoщo гo paзбepeш cлeдвaщия път и чe ниĸoгa нямa дa ce чycтвaш cигypeн дo тaĸъв чoвeĸ,винaги щe имa eднo cъмнeниe дaли гo пpaви oтнoвo или нe.И дори да простиш никога няма да гледа на теб като на същия човек като в началото на взаимоотношенията ви,а на човека който е простил.Няма да те възприема като предишния човек,няма да го има първоначалното уважение и рано или късно ще те замени с някоя друг/друга.
sopitoo
 
Мнения: 1
Регистриран на: 03 Сеп 2011, 22:48

Re: Изневярата. Дали да простим?

Мнениеот d_2 » 08 Сеп 2011, 11:12

Според мен много зависи от колко време си с този човек и на какво ниво е вашата връзка. Ако сте от супер много време заедно ....например 10-15 години и сте прекалено вкопчени един в друг...едно "залитане" в страни би ти помогнало да се разнообразиш и да оцениш човека до теб.
Традиционната изневяра обаче е от друг тип...тя е признак за неудовлетвореност....от партньора. Така мисля аз.
От всичките ми самоубийства досега, ти си най-тъпият бръснач, най-засичащият пистолет,най-изветрялата свръхдоза,най-недостатъчно високият етаж...
Аватар
d_2
 
Мнения: 231
Регистриран на: 08 Сеп 2011, 10:45

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта