Изневярата. Дали да простим?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Бихте ли простили изневяра?

Да!
11
19%
Може би, но само ако мъжът си заслужава.
18
32%
Не, не бих простила никога!
19
33%
Не знам...
9
16%
 
Общо гласове : 57

Re: Изневярата. Дали да простим?

Мнениеот kriskiss2001 » 26 Окт 2011, 08:54

valiart написа:Ами да, нормално е да се случват таива неща. Казва ли са ми - каквото и да става, никога да не си признавам, дори й да ме хванат на калъп. А решат ли двама да се разделят, не е нужно изневярата да е причината...

аз лично съм готов да простя, може да е глупаво, но животът е такъв, никой на този свят не идва и не си отива само с един. Факт е ;)
kriskiss2001
 
Мнения: 409
Регистриран на: 18 Окт 2011, 13:01

Re: Изневярата. Дали да простим?

Мнениеот valiart » 09 Дек 2011, 20:02

eli написа:
mary jane написа:Аз бих простила, защото съм сигурна, че мъжът до мен ме обича и държи на мен. И ако някога извърши прелюбодеяние, това ще е следствие от проблеми между нас. Сигурна съм, че не го има за спорт и не го практикува редовно. :lol:
Надявам се и той да е на същото мнение, защото и на нас жените нищо земно не ни е чуждо! ;)


Евала на такива хора, незнам как би могла да бъдеш щастлива с такъв човек до себе си. Но така като чета, ти май си го знаеш че си хоцка на някъде.


Той си хойка, ама и тя май си хойка. Щом не й праска много;)
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Изневярата. Дали да простим?

Мнениеот kleo » 09 Дек 2011, 22:34

valiart написа:
eli написа:
mary jane написа:Аз бих простила, защото съм сигурна, че мъжът до мен ме обича и държи на мен. И ако някога извърши прелюбодеяние, това ще е следствие от проблеми между нас. Сигурна съм, че не го има за спорт и не го практикува редовно. :lol:
Надявам се и той да е на същото мнение, защото и на нас жените нищо земно не ни е чуждо! ;)


Евала на такива хора, незнам как би могла да бъдеш щастлива с такъв човек до себе си. Но така като чета, ти май си го знаеш че си хоцка на някъде.


Той си хойка, ама и тя май си хойка. Щом не й праска много;)


Страшни заключение, страшно нещо! Аз също ще простя изневяра, т.к. когато обичаш един човек, има по- сериозни и по важни неща един секс с красива кукла, еднодневка. Божествено е да прощаваш и доста глупаво да съдиш хората (като вас) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Аватар
kleo
 
Мнения: 6
Регистриран на: 06 Окт 2011, 22:21

Re: Изневярата. Дали да простим?

Мнениеот valiart » 09 Дек 2011, 22:36

Евала на такива хора, незнам как би могла да бъдеш щастлива с такъв човек до себе си. Но така като чета, ти май си го знаеш че си хоцка на някъде.[/quote]

Той си хойка, ама и тя май си хойка. Щом не й праска много;)[/quote]

Страшни заключение, страшно нещо! Аз също ще простя изневяра, т.к. когато обичаш един човек, има по- сериозни и по важни неща един секс с красива кукла, еднодневка. Божествено е да прощаваш и доста глупаво да съдиш хората (като вас) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:[/quote]


САМО ДА СЕ РАЗБЕРЕМ! НИКОЙ, НИКОГО НЕ СЪДИ!
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Изневярата. Дали да простим?

Мнениеот Ariana » 11 Дек 2011, 10:18

Прощавала съм изневяра и мога да кажа, че прошката е наистина трудно нещо. Това за на беше вид изпитание, за да видим колко е силна любовта ни. Сигурно звучи тъпо, като е написано така, но това е самата истина. Аз мисля, че един секс за една вечер, плод на сексуално и първично желание - не означава нищо. Да, трудно се приема и усещането е ужасно, но ако обичате наистина този човек трябва да му дадете шанс и най-важното да дадете шанс на себе си.
Понякога намираме другите в този мрак, а понякога ги губим в него.
Аватар
Ariana
 
Мнения: 35
Регистриран на: 11 Дек 2011, 10:01

Re: Изневярата. Дали да простим?

Мнениеот hera_00 » 13 Дек 2011, 11:15

Не бих простила изневяра и не бих изневерила. Мисля, че когато човек обича, трябва да го прави качествено и това изключва подобен род "дейности". Ако обичаш един човек и му изневериш, макар и за една нощ...ти изневеряваш преди всичко на себе си на и на своите чувства. Прощаването на изневяра изисква много усилия, но според мен е невъзможно. Невъзможно е да "излъжеш" себе си, че си простил предателството на човек, на когото си вярвал. Изгубиш ли веднъж доверието си към някой, няма смисъл...
Съветът е форма на носталгия. Даването му е начин да извадиш миналото от отпадъчните води, да го избършеш внимателно, да добоядисаш по-грозните му части и да го възстановиш за повече, отколкото то струва.
Аватар
hera_00
 
Мнения: 61
Регистриран на: 10 Ное 2011, 16:24

Re: Изневярата. Дали да простим?

Мнениеот southern_sun » 13 Дек 2011, 16:27

hera_00 написа:Не бих простила изневяра и не бих изневерила. Мисля, че когато човек обича, трябва да го прави качествено и това изключва подобен род "дейности". Ако обичаш един човек и му изневериш, макар и за една нощ...ти изневеряваш преди всичко на себе си на и на своите чувства. Прощаването на изневяра изисква много усилия, но според мен е невъзможно. Невъзможно е да "излъжеш" себе си, че си простил предателството на човек, на когото си вярвал. Изгубиш ли веднъж доверието си към някой, няма смисъл...

Понякога сами си внушаваме, че можем да простим, че сме простили, но това, което чувстваме дълбоко в себе си е нещо съвсем различно!
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: Изневярата. Дали да простим?

Мнениеот delinda » 16 Дек 2011, 13:16

Предателството не може да се прости!!!Когато обичаш се отдаваш изцяло, няма начин да простиш, това, че някой те е предал...
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят.
Аватар
delinda
 
Мнения: 217
Регистриран на: 16 Сеп 2011, 09:11

Re: Изневярата. Дали да простим?

Мнениеот Finger » 22 Дек 2011, 16:22

Може би на някой ще му се стори познато заглавието "Как работи умът" на автора Стивън Пинкър, който синтезира най-удовлетворителните обяснения на нашия умствен живот.
Целта на автора е да разясни какво представлява умът, как се е развил той и как благодарение на него можем да виждаме, мислим, чувстваме, да се смеем, да общуваме, да намираме удоволствие в изкуството и да размишляваме над тайните на живота.
Та директно на въпроса, че много се отплеснахме :) Всички знаем, че мотивът да правим секс с някого се дължи единствено на сексуалното желание.
iznevqra.jpg
iznevqra.jpg (6.45 KiB) Прегледано 250 пъти

Събуждането на мъжкото сексуално желание от нова партньорка е известно като ефекта на Кулидж заради една прочута история. Един ден президентът Калвин Кулидж и съпругата му гостували в една правителствена ферма и там били поведени поотделно на обиколка.

iznev[ra.jpg
iznev[ra.jpg (16.85 KiB) Прегледано 250 пъти

Когато показали на госпожа Кулидж кокошарниците, тя попитала дали петелът се сношава повече от веднъж на ден. „Десетки пъти", отвърнал водачът. „Моля, кажете това на президента", помолила госпожа Кулидж. Когато показали на президента кокошарниците и му казали за петела, той попитал: „Все с една и съща кокошка?" „О, не, господин президент, всеки път с различна". Президентът заръчал: „Кажете това на госпожа Кулидж".

iznevqra.jpg
iznevqra.jpg (6.45 KiB) Прегледано 250 пъти


Мъжете нямат сексуалната издръжливост на петлите, но желанието им проявява нещо подобно на ефекта на Кулидж в рамките на по-дълги периоди. В много култури, включително и нашата, мъжете казват, че сексуалната им страст към съпругите им отслабва през първите години на брака. Представата за индивидуалната личност, а не външността или другите й качества, е онова, което задейства този спад; апетитът към нови партньорки не е просто пример за това, че разнообразието е ароматът на живота, както например ако са ти омръзнали ягодите и искаш да пробваш шоколадов сладолед.
Finger
 
Мнения: 138
Регистриран на: 07 Дек 2011, 11:48

Re: Изневярата. Дали да простим?

Мнениеот kriskiss2001 » 23 Дек 2011, 09:59

Признавам си, че черпиш добри коментари. Харесаха ми. Аз приемам изневярата, колкото и глупаво да звучи. Човек на тази земя никога не идва и не си отива само с един, това е факт и всеки знае, че е така.
kriskiss2001
 
Мнения: 409
Регистриран на: 18 Окт 2011, 13:01

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта