Изневярата. Дали да простим?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Бихте ли простили изневяра?

Да!
11
19%
Може би, но само ако мъжът си заслужава.
18
32%
Не, не бих простила никога!
19
33%
Не знам...
9
16%
 
Общо гласове : 57

Re: Изневярата. Дали да простим?

Мнениеот Defender » 18 Сеп 2012, 21:44

eli написа:И аз съм "за" отворените връзки :). Рядко са хората, които могат да се похвалят с това,че не са изневерявали. Мисля,че всеки има право да си живее живота, ако има разбиране между двамата партньори на тази тема, това не го мисля за изневяра, а задоволяване на потребности :)


Поздравявам те за отговорите в темата възхитен съм
Аватар
Defender
 
Мнения: 2
Регистриран на: 15 Юли 2012, 20:25

Re: Изневярата. Дали да простим?

Мнениеот Снежана » 24 Сеп 2012, 15:50

Преди да започнем да обвиняваме половинката в изневяра нека да видим какви биха били причините това да се случи. Искам само да спомена, че това, че съм жена не означава, че обвинявам мъжкото съсловие в изневяра и оправдавам жените, всеки е способен на изневяра стига да го пожелае!
Една от причините той да прибегне до ласките на друга жена могат да бъдат обидите, които вие му отправяте пред приятелите му. Има момичета, които толкова много се стремят да покажат, кой командва в къщи, че много често го правят пред приятелите на гаджето си. Какви биха били последствията: той се дразни, а когато вас ви няма приятелите му го съветват да ви разкара или му се присмиват, че е мъж под чехъл. Така че е твърде вероятно, за да им докаже обратното, да забие друга мацка пред очите им.

Секса не е за пренебрегване, не му отказвайте често секс

Не се заблуждавайте, че колкото и да ви обича и да твърди, че секса не е най-важното нещо на света ще може да издържи да стои на сухо с месеци. Природата си иска своето и колкото и да сте изморена или да не сте настроена за ласки, ще трябва да се поразвихрите в спалнята за да не го направи друга.

Затваряте си очите, когато имате проблеми

Истина е,че мъжете не са много по приказките, но тежи ли ви нещо, чувствате ли се зле, поговорете с него. Дори това да ви звучи глупаво, ако си мислите, че нещата ще се оправят от само себе си, бъдете сигурна, че той ще потърси разбиране на друго място.
Снежана
 
Мнения: 153
Регистриран на: 09 Май 2012, 08:58

Re: Изневярата. Дали да простим?

Мнениеот jasmin » 16 Ное 2012, 12:35

Спорен въпрос е кой от двата пола изневерява по - вече. Преди много години може би хората са знаели същността на обвързването. В 21 век обаче май и двата пола са еднакво разкрепостени и "залитат" с една и съща скорост в страни. Що се отнася до мен, аз бих простила физическата изневяра. Това е просто задоволяване на един първичен инстинкт. Най - вероятно ще ме "гложди " известно време и ще задавам въпроси, после ще мине. Що се отнася обаче до емоционалното изневеряване и лъжата.. Категорично не.
Изневярата става факт, когато нещо липсва в отношенията - секс, емоционална обвързаност, приятелство, разбиране, уважение...
Аватар
jasmin
 
Мнения: 54
Регистриран на: 29 Юли 2012, 09:08

Re: Изневярата. Дали да простим?

Мнениеот the princess » 16 Ное 2012, 14:35

Изневерява само този, който иска! Дори да има проблеми в една връзка изневярата не е решение!
the princess
 
Мнения: 117
Регистриран на: 13 Мар 2012, 10:30

Re: Изневярата. Дали да простим?

Мнениеот beautymaniac » 19 Ное 2012, 16:46

Не знам дали бих простила, но определено ще се чувствам много наранена
beautymaniac
 
Мнения: 173
Регистриран на: 22 Окт 2012, 14:35

Re: Изневярата. Дали да простим?

Мнениеот Darina » 03 Дек 2012, 15:48

Честно да си призная нито бих изневерила, нито бих простила подобно нещо. За да се стигне до изневяра трябва всичко в брака да е загубено. Повечето хора обвиняват мъжете, най-често в изневяра, но жените не по-малко изневяряват. Кога един мъж трябва да усети, че в семейството му има намесен и друг човек? Жената става прекалено загрижена, вече не мърмори и всичко я устройва, става по-неглижирана. Това са на кратко действията й, които алармират, че нещо не е наред. Но пак повтарям, не е задължително да има тези индикации и да има изневяра, може просто жена ви отново да ви е заобичала истински!
Darina
 
Мнения: 14
Регистриран на: 20 Окт 2012, 18:55

Re: Изневярата. Дали да простим?

Мнениеот Stanislavcheto » 06 Дек 2012, 14:30

Изневярата е предателство към доверието и чувствата на партньора.Най-честото оправдание на мъжа е:"прости ми бях пиян",в обратната ситуация,ако това оправдание бъде използвано от жена,дали мъжът ще и прости?Простиш ли изневяра веднъж,ще има винаги втори и трети път и така до безкрайност,затова сложете край и продължете напред,за да срещнете човека,който ще ви обича и цени и няма да изпитва нужда да ви изневерява!
Stanislavcheto
 
Мнения: 5
Регистриран на: 06 Дек 2012, 13:49

Re: Изневярата. Дали да простим?

Мнениеот elisa97 » 23 Дек 2012, 22:50

Мисля, че не бих простила никога, но нали знаете на човек докато не му дойде на главата, не знае какво е ..
elisa97
 
Мнения: 12
Регистриран на: 23 Дек 2012, 22:29

Re: Изневярата. Дали да простим?

Мнениеот manmut » 24 Дек 2012, 12:59

Честно казано не знам как ще реагирам.Винаги съм го мислел,ако попадна в подобна ситуация какво бих направил.Истината е че повечето от нас изказват чисто хипотетично мнение.Според мен не знаем как ще реагираме.В един момент мислиш,че ще простиш,но в друг не.Най-добре е да не се стига до там.Ако си щастлив с човека до себе си,защо ти е да изневеряваш?
manmut
 
Мнения: 22
Регистриран на: 07 Дек 2012, 11:41

Re: Изневярата. Дали да простим?

Мнениеот Cuddy » 02 Яну 2013, 11:13

Не знам как бих постъпила, ако съм семейна- дали ще се разделим, дали ще простя донякъде и ще си останем съквартиранти, но съм сигурна, че не бих го погледнала повече като мъж. Сигурно ще ме е гнус да го пипна с пръст, камо ли да спим в общо легло.
Cuddy
 
Мнения: 234
Регистриран на: 26 Дек 2011, 16:12

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта